Biola

Ár:   5880 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bioaktív, bőrtápláló hatóanyag koncentrátum

A szépítendő szemkörnyékre, arcra és dekoltázsra, a smink alá is alkalmas hatóanyag koncentrátum. Gyorsan felszívódó, hidratáló, vitalizáló és tápláló szépítő szérum. Az anti-ageing hatóanyagairól ismert Alaria esculenta alga kivonata, a Ganoderma gomba, a goji-, kivonatával, a hyaluronsavval, valamint a magnézium sóval kisimultabb szemkörnyéki bőrállapot kialakulását támogatja. Az A-, E-, B3-, B5- és Q10-vitaminok a homoktövis természetes C-vitamin komplexével és az argán, a borágó-, baobab, jojoba, gránátalmamag olajjal a fiatalosan üde, és bársonyos bőrérzetet és a bőr antioxidáns hatóanyagokkal történő feltöltését segíti.

Kúraszerű használata javasolt; 35 éves kor  felett: 4-8 hétig reggel és este a bőrbe juttatva célszerű alkalmazni.

A parfüm természetes növényi illóolajokból származik. Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Biola Bio Goji & Alaria Time Control Szérum - új
Ár: 3500 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+600 Ft)
Biola Bio Goji & Alaria Time Control Szérum
Ár: 5.800,- a többi, képen látható termékkel együtt, postával MPL automatába , Eladó: Gina1031
Állapot: bontatlanok , Helyszín: --, fizetés: előreutalást követően posta MPL automatába
Sindy6

2019. június 12.

Km szerzemény, nekem szimpatikus, de a pumpa miatt nem tudom használni. Lenne kedves valaki megnézni, hogy neki kitekerve a pumpa részén van e úgy, mint minden normális pumpás terméknél az a kis,, szívószál,, szerű pálcika? Én nyomtattam legalább 50x, utána szereltem szét, és semmi nincs, csak a pumpafej

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Viki9727

2019. június 12.

KM boxban volt. Magamtól nem vettem volna meg az ára miatt. Az illata szerintem nem rossz, bár az elején furcsa volt. A pumpája szörnyű, össze-vissza nyomja ki a terméket, először a fele a tükrön landolt. Mikor használom nagyon szép és puha lesz tőle a bőröm, a száraz részeket is helyre tette. Este használom mert picit nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

szilvike94

2019. június 3.

Az árán most itt meglepődtem, mert ha nem KM boxos lett volna, akkor biztos nem vennék egy ilyen szérumot ennyiért. Az árától eltekintve, a pozitív tulajdonsága, hogy eszméletlen puha és hidratált lesz tőle a bőröm. Az összes többi negatív. Először is ez a pumpa...konkrétan elsőre az egész valahova teljesen máshova "robbant" mint a kezembe...mert ez robban esküszöm....minden nyomásnál. Először a reggeli ritunomba akartam bele csempészni, de sajnos nem az a könnyen beszívódó fajta, így meg fogom cserélni az esti hialuronos szérumommal. Olyan erős 3-mast adnék neki, mert elmaradt a hűha de azért látom, hogy csinált valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Sophia00

2019. június 2.

Nagyon hamar beszívja a bőr, nem is érzem hogy rajta van, igazi könnyű állagú és nem olajos szérum, szépen hidratál, de nagy változás nem történt a bőrömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

kissagi19

2019. május 31.

KM boxbam jutottam hozzá, ez az első szérumom. A pumpáján dolgozni kell még egy kicsit. Kilövöm vele a szérumot, ha nem vagyok nagyon óvatos :) . A hatása: este krém alá, vagy csak önmagában használom az alapos tisztítás után. A 2 szemöldököm közötti 2 mély ráncot "kivasalta" 3 nap alatt. Hihetetlen a hatása, számomra csodaszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Zsanka91

2019. május 30.

Egy hét használat után azt tudom mondani, hogy az én bőröm szereti, és nem is érzem túl soknak, de mindig sokat várok, mielőtt teszek rá hidratálót, és csak is éjszakára használom, szigorúan egy pumpányi mennyiséget. A pumpája tényleg nagyon rossz, nehéz irányítani, hajlamos messzire lövellni a szérumot, illetve az illata sem a legkellemesebb, engem a spirulina algára emlékeztet, de szerencsére csak akkor érzem amikor kinyomom a kezemre, és az arcomon utána egyáltalán nem érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Kispitypang

2019. május 28.

Nagyjából mindenben egyetértek az előttem szólóval. Zsíros, de vízhiányos, 36 éves bőröm van, ami általában meglepően jól reagál a száraz bőrre való készítményekre, de ez valóban túl sok. Rendes szérumként hidratáló krém alá én sem tudom használni, pedig többféle olajat is használok így. Emellett nekem is csípte a bőrömet, ott ahol pattanás utáni hegem volt, és ezt szintén nem érzem pozitívumnak. A csomagolás pedig.... nos az tényleg egy katasztrófa! Próbálom, próbálom én óvatosan lenyomni, de vagy egyáltalán nem jön semmi, vagy az összeset a mosdókagylóba meg a tükörre köpi, már nem tudom hogyan, hova tartsam a kezem. Így biztos nem fog sokáig kitartani a 15ml, egy köpés a tükörre, egy a kezembe...
Pozitívumként megemlítem, hogy reggelre nagyon kellemesen feltöltötte az arcom (bár ráncaim egyelőre még nincsenek), csak kicsit túl zsíros volt, pedig hidratálót sem kentem rá. Nem leszünk barátok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Melanieee

2019. május 25.

Krémmánia Boxban volt szerencsém találni, összességében a céget szeretem így bíztam ebben a termékükben is. Sajnos az én bőrömnek túl sok az olaj benne, ahhoz képest hogy szérum..így a finishe nekem túl zsíros volt. Illetve mivel nagyon érzékeny a bőröm, így minimálisan csipet is ott ahol épp kozmetikai arctisztítás után hegem volt. A krémen szerepel főleg 35 év fölöttieknek lett kifejlesztve, így azt hiszem ez a fő ok amiatt nem nekem való. A csomagolás nem tetszik..a pumpa hirtelen nagy mennyiséget növel és ahhoz képest amennyi benne a krém, sokkal nagyobb a csomagolása.

Ajánlom azoknak akiknek zsír hiányuk is vannak, nekem szerencsére nincs így emiatt nekem nem vált benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbic Acid Polypeptide
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid
Peptidek: Pantothenic Acid Polypeptide, Ascorbic Acid Polypeptide
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid Polypeptide

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!