Biola

Ár:   6827 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bioaktív, bőrtápláló hatóanyag koncentrátum

A szépítendő szemkörnyékre, arcra és dekoltázsra, a smink alá is alkalmas hatóanyag koncentrátum. Gyorsan felszívódó, hidratáló, vitalizáló és tápláló szépítő szérum. Az anti-ageing hatóanyagairól ismert Alaria esculenta alga kivonata, a Ganoderma gomba, a goji-, kivonatával, a hyaluronsavval, valamint a magnézium sóval kisimultabb szemkörnyéki bőrállapot kialakulását támogatja. Az A-, E-, B3-, B5- és Q10-vitaminok a homoktövis természetes C-vitamin komplexével és az argán, a borágó-, baobab, jojoba, gránátalmamag olajjal a fiatalosan üde, és bársonyos bőrérzetet és a bőr antioxidáns hatóanyagokkal történő feltöltését segíti.

Kúraszerű használata javasolt; 35 éves kor  felett: 4-8 hétig reggel és este a bőrbe juttatva célszerű alkalmazni.

A parfüm természetes növényi illóolajokból származik. Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Ár: 4000 , Eladó: Juanita30
Állapot: Bontatlan. Új., Helyszín: Délegyháza, fizetés: Ingyen posta.
Ár: 4000 , Eladó: pandoca
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Pilisszentiván, fizetés: Átvehető: Pilisszentiván vagy Bp. Nyugati, illetve előreutalás után foxpost!

bernadettu

2020. február 16.

Mivel nem feltétlenül én vagyok a célcsoport, eddig nem írtam véleményt de akárhogy próbáltam, nem tudom rávenni magam hogy ezt használjam.
Arcom minden egyes alkalommal kivörösödött tőle, a pumpa túl sokat nyom ki egyszerre, amit pazarlásnak érzek. Az én kombinált bőrömön soknak érzem de pl a száraz kezfejem nem hidratalja eléggé.
KM boxból van nekem is, szóval nem buktam rajta nagyot, de nem hiszem hogy a közeljövőben Biola terméket vásárolnek.
Végül szerintem én is kezkrembe vagy testápolóba fogom keverni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Végül szerintem én is kezkrembe vagy testápolóba fogom keverni.

Makk Zsuzsó

2020. január 2.

Borzalmas a pumpája. Nem lehet szabályozni és akkorát köp, mint egy vízágyú. Maga a krém egy könnyű állagú, kellemes illatú lotion, hamar felszívódik, rétegezős rutinban is jól működik. 15 ml normál esetben a szemkörnyékápoló-kiszerelés, de itt arcra, dekoltázsra ajánlgatják. Ha akkora lennék, mint a Pumukli, akkor azt mondanám, jó ez az ár/érték arány, de így... Én szemkörnyékre terveztem használni, de a már említett pumpaanomália miatt minimum arcra való mennyiség jön ki, ha akarom, ha nem, így igen hamar el fog fogyni. Enélkül a használati utasítás nélkül pedig tényleg elveszett lennék: "reggel és este a bőrbe juttatva célszerű alkalmazni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

dunaimano

2019. december 31.

Nem akartam véleményt írni róla, mert nem az arcomra használom, de annyira utálom, hogy azt már muszáj leírjam. Külsőre menő, szép a csomagolás, megvan egyfajta elegancia benne. Olvastam, mielőtt használatba került, hogy többeteknek problémája volt a pumpával. Gondoltam, majd óvatos leszek, biztos lehet belőle szépen is nyomni. Na nem... Akkorát köp minden alkalommal, tökmindegy hogyan próbálkozom. Többek között ez okozza az utálatot a termék iránt. Többször, miközben a kezemre próbáltam kinyomni, visszapattanva arconköpött, vagy a ruhámon végezte. Nagyon idegesítő! Na és maga a termék? Annyira büdösnek éreztem, amikor először próbáltam, hogy konkrétan nem mertem az arcomra kenni. Azon is gondolkodtam, hogy esetleg lejárt lenne, de elvileg nem. Sötétben volt, szobahőmérsékleten, szóval nem buggyant meg. Az illatmentes termékeket preferálom egyébként, tehát nem olyan ismeretlen, ha kicsit furcsa szaga van valaminek, de ez konkrétan büdös szerintem. Így maradt a kezemre, lábamra, karomra. Képez egy vékony réteget, lassan szívódik fel, bár mivel éjszakára kenegetem, testápoló gyanánt, nem olyan zavaró. Közepesen hidratál, nagyon extrát nem tett, nem lettek tőle extrém puha kacsóim, lábaim. KM boxos szerzemény volt, ezek alapján tutira nem vásárolnám meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

aimrichard

2019. október 11.

Az illata nekem már túl nőies, de a hatása miatt néha ezt is használom. Ugye teljesen BIO termékről beszélünk, ami szérum, tehát sokszoros a hatóanyagtartalma is. Amit én észrevette, hogy felfrissíti a bőröm, gyorsan beszívódik, nem ragad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

barbimariposa

2019. szeptember 17.

KM Boxban nyertem és sajnos a pumpája rettenetes...Azon túl, hogy a szérum nekem túl testes. Jelenleg Geek& Gorgeous szérumokat használok, amikor nagyon hamar beszív a bőröm, erről sajnos ez nem mondható el...Mivel szép a design, meg bio, kap két csillagocskát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

mildiko87

2019. augusztus 7.

KM boxba kaptam én is, nem is hallottam előtte erről a márkáról, így örültem, hogy valami újat próbálhatok ki. A pumpájáról már nem akarok szót sem ejteni, ezért kap csak 4 csillagot a termék. Számomra nagyon jól működik, én aloe verás permet után kenem fel, és nagyon jó puha utána a bőröm, az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Szandricsek

2019. július 14.

KM Boxban jött. A kozmetikusom épp ajánlotta, a korom miatt álljak rá inkább a szérumokra, a szemránckrémek helyett. Így nagyon kapóra jött. Sokan panaszkodnak az árára, de sajna egy szérum eleve kb. 5x annyiba fog kerülni, mint a krém adott márkánál. Ez még árban nem is olyan szörnyű, vannak 18.000 Ft-os szérumok is. A hatása mondjuk nem is átütő. Reggel és este használom, vizes arcra. Imádom az illatát, felrissíti a bőröm, jól beivódik, nem ragad. És bio, ami plusz pont. Így ha nem is tűnteti el a ráncaimat, ezekért már megérte. Lágyítja egyébként őket, nem lett több, sem erősebb, a hangsúlyosabb pl. a szemöldökök közötti 11-es vonalaim nem mélyültek tovább. Amit nem tudok megfejteni, hogyan láthatnám, mennyi van az üvegcsében. Ja és a kifújással nem volt semmi gondom: tenyerem tartom elé és egyet pumpálok két összefogott ujjamra, nem fröccsen sehova, onnan meg egyből az arcomra kenhetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

poragi

2019. július 5.

A pumpája tényleg wtf, mindenhova fröcsköl, pedig egyébként esztétikailag gyönyörű a csomagolás. Az illóolajok kicsit nekem is irritálják a szemem. Hatásra egyébként okés, lehúzza a gyulladásokat, az én száraz bőrömön hamar beszívódik, rétegezős rutinba is be tud illeszkedni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Kise

2019. július 2.

Nem vagyok tőle elájulva. Több mint egy hónapja használom reggel és este, de semmi pozitív változást nem tapasztaltam a ráncaim terén. Ami pozitív, a viszonylag gyors beszívódása. Negatívumok: irritálja a szememet az illóolaj tartalma, úgyhogy nagy körültekintést igényel a használata erre a területre. Kolléganőm( aki amúgy érzékeny bőrű) hatalmas karikás, bedagadt szemmel ébredt egy reggel a kipróbálást követően.
Másik negatívum, hogy nem lehet picit kinyomni. Rengeteget kiköp a pumpa, és szó szerint köp. Nyakra, dekoltázsra használom el a maradékot, mert bevetek helyette egy The Ordinary szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

rtteszvesz

2019. július 2.

KM boxban volt. Ára miatt és az illat miatt magamtól nem vettem volna meg. A pumpája katasztrófális, össze-vissza jön a termék belőle, nem tudom mikor jó a technika, hogy a kezemre kerüljön. Mikor használom nagyon szép és puha lesz tőle a bőröm, a száraz részeket is helyre tette. Este használom, meglepő módon tetszik a hatása, pattikat nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbic Acid Polypeptide
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid
Peptidek: Pantothenic Acid Polypeptide, Ascorbic Acid Polypeptide
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid Polypeptide

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).