Biola

Ár:   6827 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BIOLA, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bioaktív, bőrtápláló hatóanyag koncentrátum

A szépítendő szemkörnyékre, arcra és dekoltázsra, a smink alá is alkalmas hatóanyag koncentrátum. Gyorsan felszívódó, hidratáló, vitalizáló és tápláló szépítő szérum. Az anti-ageing hatóanyagairól ismert Alaria esculenta alga kivonata, a Ganoderma gomba, a goji-, kivonatával, a hyaluronsavval, valamint a magnézium sóval kisimultabb szemkörnyéki bőrállapot kialakulását támogatja. Az A-, E-, B3-, B5- és Q10-vitaminok a homoktövis természetes C-vitamin komplexével és az argán, a borágó-, baobab, jojoba, gránátalmamag olajjal a fiatalosan üde, és bársonyos bőrérzetet és a bőr antioxidáns hatóanyagokkal történő feltöltését segíti.

Kúraszerű használata javasolt; 35 éves kor  felett: 4-8 hétig reggel és este a bőrbe juttatva célszerű alkalmazni.

A parfüm természetes növényi illóolajokból származik. Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Ár: 3000 ft , Eladó: Ziiman
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel

nekoSX

2021. március 19.

Elhasználtam belőle 5 v 6 tégellyel tavaly nyáron, szerintem az eladásra feltettek 90%-át én vettem meg.
Először csak kíváncsiságból próbáltam ki, mert olvastam egy érdekes cikket egy magyar gombatermesztőről, aki ennek a krémnek az alapanyagát is készíti, nagyon tetszett az egész koncepció és szakértelem.
Mivel a pumpája tényleg nagy adagot tud csak egyszerre kilőni(szó szerint összeszorított tenyérrel lehet csak elkapni), ezért egész arcra használtam, és nem szérumként, csak magában, mert annyira jól hidratált-nyugtatott, hogy nyáron estére nem is kellett más utána. Nagyon jól működött a bőrömön és imádtam! Bármilyen irritációm volt látványosan nyugtatta, a termék leírása nállam tökéletesen teljesült.
Illata sajnos kicsit undi-gelj- mű karamell, nem értem minek, nagyon értékeltem volna egy természetes gomba illatot, de végül is megszoktam, a hatása miatt elviseltem.
Amikor elfogytak a készleteim, gondoltam megrendelem, ha már ennyire jó a bőrömnek, de sajnos az ár-mennyiség arány visszatart, ami végül is nem lenne gond, HA a csomagolás is követné ezt az árszintet, HA az illata is természetes lenne, és HA nem rémisztene meg a több 100 fajta krém, egy gyártótól, engem ez sajnos visszatart a rendeléstől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 19.

Pipere

2021. január 31.

Én szeretem ezt a szemkörnyék ápolót, jelenleg c-vitamin szérum helyett használom, mert sok csalódás volt több c-vitamin szérummal is. Nekem teljesen könnyen eloszlatható, semmilyen réteget nem hagy, szépen, gyorsan beszívódik. Egy adag nekem bő 3 hónapig elég, és csak egy pumpányit használok belőle, érdekes, nekem sikerül vele különböző mennyiséget adagolni. (Mindig ráírom alkoholos filccel egy új termékre mikortól kezdtem használni.)
Valóban léteznek profibb nyomópumpák, de szerintem ezzel sem lehetetlen szépen adagolni.
Irritációt egyáltalán nem okozott, az illata pedig szerintem nem rossz és hamar el is illan.
Sajnálattal olvasom, hogy sokaknak nem tetszett, és bár a ráncmegelőzésről én még nem tudok nagyon nyilatkozni, de én most újra vettem nemrég, és amíg nem találok egy rendes c-vitamint, addig ez biztos megmarad nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Kata2019

Korcsoport: >54
2020. augusztus 9.

BOX-ban kaptam, sajnos nem sikerült megszeretnem. A pumpa több napi mennyiséget adagol egy nyomásra. A krém ha beszívódik fehér réteget képez és morzsolódik, csak ritkán sikerül eldolgozni. Éjszakára elhasználom de nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Marietta1977

2020. július 19.

Rémes. Ragacsos, a pumpa szörnyű. Elhasználom a kezemre max mert kidobni nem akarom. De ennyi pénzt nem ér meg amennyibe kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

plinda

2020. június 28.

A krémmánia boxban volt, így kipróbáltam pedig nem vagyok oda a naturkozmetikumokért. A pumpa katasztrofális, rengeteget nyom ki, nem lehet szabályozni és minden irányba megy, de nem ez a legnagyobb bajom a termékkel hanem az illata. Szerintem egy szem terméknek sem lenne szabad tartalmaznia illatanyagokat. Amint felkentem már rögtön elkezdtem könnyezni és hiába mostam le, öblött a könny a szememből, ráadásul a bőröm is piros lett és irritált. Senkinek sem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

nemethdorcy

2020. június 25.

Nagyon szép, elegáns a csomagolása, de pumpa része valami szörnyű. Nekem is rengeteg termék kijön egyszerre, viszont ha nagyon óvatosan nyomom le, talán tudok kevesebbet is, de nem mindig sikerül. Maga a termék nem rossz szerintem, főként szemkörnyékre használom esténként. Az illata nekem sem tetszik, de a hatása egy kicsit igen. A krém könnyed állagú, gyorsan beszívódik. Magamtól nem vettem volna meg, főleg ilyen áron. Elhasználom, de vannak ennél jobb szemkörnyékápolók a piacon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

anetta.filip

2020. május 18.

Kedvelem ezt a szérumot.
Megfelelően hidratàl, selymes lesz a bőröm tőle. Semmi irritációt nem okoz, szemem alá is kenhetem.
Sajnos a pumpàja tényleg nagyon rossz, én a markomba lövöm belőle, semmi más módszer nem jött be. Sajnos emiatt azt sem tudom szabályozni mennyit szeretnék kinyomni. Illata nem túl varázslatos, de megbocsátható.
Most nézem, hogy parfum is van benne, hát ebből nem érezni semmit, úgyhogy nyugodtan ki lehetett volna hagyni.
Az esti rutinomba illesztettem be.
Én elégedett vagyok ezzel a krémmel és örömmel elhasznàlom ezt a tégelyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Kedvelem ezt a szérumot.
Az esti rutinomba illesztettem be.
Én elégedett vagyok ezzel a krémmel és örömmel elhasznàlom ezt a tégelyt.

bernadettu

2020. február 16.

Mivel nem feltétlenül én vagyok a célcsoport, eddig nem írtam véleményt de akárhogy próbáltam, nem tudom rávenni magam hogy ezt használjam.
Arcom minden egyes alkalommal kivörösödött tőle, a pumpa túl sokat nyom ki egyszerre, amit pazarlásnak érzek. Az én kombinált bőrömön soknak érzem de pl a száraz kezfejem nem hidratalja eléggé.
KM boxból van nekem is, szóval nem buktam rajta nagyot, de nem hiszem hogy a közeljövőben Biola terméket vásárolnek.
Végül szerintem én is kezkrembe vagy testápolóba fogom keverni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Végül szerintem én is kezkrembe vagy testápolóba fogom keverni.

Makk Zsuzsó

2020. január 2.

Borzalmas a pumpája. Nem lehet szabályozni és akkorát köp, mint egy vízágyú. Maga a krém egy könnyű állagú, kellemes illatú lotion, hamar felszívódik, rétegezős rutinban is jól működik. 15 ml normál esetben a szemkörnyékápoló-kiszerelés, de itt arcra, dekoltázsra ajánlgatják. Ha akkora lennék, mint a Pumukli, akkor azt mondanám, jó ez az ár/érték arány, de így... Én szemkörnyékre terveztem használni, de a már említett pumpaanomália miatt minimum arcra való mennyiség jön ki, ha akarom, ha nem, így igen hamar el fog fogyni. Enélkül a használati utasítás nélkül pedig tényleg elveszett lennék: "reggel és este a bőrbe juttatva célszerű alkalmazni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

dunaimano

2019. december 31.

Nem akartam véleményt írni róla, mert nem az arcomra használom, de annyira utálom, hogy azt már muszáj leírjam. Külsőre menő, szép a csomagolás, megvan egyfajta elegancia benne. Olvastam, mielőtt használatba került, hogy többeteknek problémája volt a pumpával. Gondoltam, majd óvatos leszek, biztos lehet belőle szépen is nyomni. Na nem... Akkorát köp minden alkalommal, tökmindegy hogyan próbálkozom. Többek között ez okozza az utálatot a termék iránt. Többször, miközben a kezemre próbáltam kinyomni, visszapattanva arconköpött, vagy a ruhámon végezte. Nagyon idegesítő! Na és maga a termék? Annyira büdösnek éreztem, amikor először próbáltam, hogy konkrétan nem mertem az arcomra kenni. Azon is gondolkodtam, hogy esetleg lejárt lenne, de elvileg nem. Sötétben volt, szobahőmérsékleten, szóval nem buggyant meg. Az illatmentes termékeket preferálom egyébként, tehát nem olyan ismeretlen, ha kicsit furcsa szaga van valaminek, de ez konkrétan büdös szerintem. Így maradt a kezemre, lábamra, karomra. Képez egy vékony réteget, lassan szívódik fel, bár mivel éjszakára kenegetem, testápoló gyanánt, nem olyan zavaró. Közepesen hidratál, nagyon extrát nem tett, nem lettek tőle extrém puha kacsóim, lábaim. KM boxos szerzemény volt, ezek alapján tutira nem vásárolnám meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbic Acid Polypeptide
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Gluconolactone
Peptidek: Pantothenic Acid Polypeptide, Ascorbic Acid Polypeptide
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbic Acid Polypeptide

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).