Biola

Ár:   2180 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   online, drogéria   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 2180 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: franyoh, az összetevőket feltöltötte: Gina007, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   online, drogéria
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 2180 Ft

Üde, dezodorált bőrérzetet elősegítő, izzadást mérséklő krémdezodor. A teafa-, eukaliptusz bio illóolajok és a mentol segíti a higiénikus bőrállapot fenntartását. Az érzékeny bőrfelület ápolásához hozzájárul a körömvirág és orvosi zsálya kivonata és a shea vaj.

Ár: 2180 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Kriszti0609

2019. július 7.

Véletlenül bukkantam rá a dezodorok között keresgélve. Igazából nem azért nézelődtem, mert konkrét célom volt, csak a kíváncsiság vitt előre. Nagyon szeretem az illatát, de ami ennél is jobb benyomást gyakorolt rám: az izzadás mérséklő hatása. Teszi mindezt alkoholmentes összetétellel, ami számomra nagyon fontos dolog. Használata nagyon kellemes bőrérzetet biztosít számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 7.

smani8710

2018. március 6.

Kellemes illata van, kb 4-5 órát bír, aztán újra kell belőle kenni. Viszont ha ezt betartom, akár egy keményebb edzés után se lesz rossz illatom! Az ára egy kicsit drága, de minőségben megfelelő! Nagy melegben viszont inkább a zsályás pumpásat használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

laszti

2017. június 5.

Nekem hatástalannak bizonyult..:( Az illatát szerettem, de mint izzadásgátló, nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

zorica85

2016. április 2.

Jó kis dezodor, szuper illata van, gazdaságos. Gyorsan beszívódik, nem ragad, télire nekem abszolút bevált. Sajnos úgy tűnik a melegebb időben nálam kevésnek bizonyul, de erről nem igazán a deo tehet, nem vagyok könnyű eset izzadás terén. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Strombolana

2016. március 21.

Az eddigi legjobb bio golyós dezodorom.Most nagyon jól teljesít,kíváncsi vagyok mit produkál majd a hőségben.Az illatát is nagyon szeretem friss,citrusos jázmin hmmm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 21.

hzsuzs

2015. november 20.

Ez egy golyós dezodor, kerestem/próbáltam már több bio dezodort, eddig ez a legjobb, nekem tetszik az illata, egy átlagos napon tökéletes egész napra, de stressz helyzetben azért megizzadok, de ugye izzadás megakadályozását egy bio dezodortól nem várhatom el, nem ez a feladata. Nem vagyok egy túl izzadós típus. Összességében nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!