Biola

Ár:   2639 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: nyuszkoseriff, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Segítségével az elöregedett hámréteget eltávolíthatjuk. A termékben lévő vitalizáló növényi komponensek ill. a peelingezést követően alkalmazott krémekben lévő hatóanyagok hasznosulását támogatja. A peelinget 7-14 naponta célszerű alkalmazni, így üde, bársonyos bőrfelület kialakulását segíti az arcon és a dekoltázson is.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

sihaya

2019. május 24.

Boxban kaptam, de csak most került sorra. Nekem csalódás, a színe, az állaga (a takony és a nagyon durva szemcsék fura keveréke) és az illata is, ami első használatkor a szemem is csípte. Lemosni is nagyon nehéz. Sajnos a hatása ezeket nem kompenzálja, bár az nem lenne rossz, de pénzt nem adnék érte magamtól, jóindulattal 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Magdusos

2019. május 15.

Ajándékba kaptam, nagyon meg vagyok elégedve vele. A bőrömet tisztának érzem és nagyon puhává varázsolja. Egyre inkább szeretném a vegyi anyagokat természetesre cserélni és fontosnak tartom, hogy állatkísérleteket sem végez a cég. Nekem az illatával és az állagával sincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

krenat

2019. március 7.

Nagyon tetszenek az összetevők és hogy magyar a márka, de az én bőrömnek mind a peeling, mind a maszk hatása kevés. Szinte semmi különbséget nem érzek, és a darabok nagyon élesek benne. Egynek elmegy, elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Ppet

2019. január 7.

Eddigi hámlasztóim nem voltak komoly termékek, úgy voltam vele, hogy ez majd megmutatja hogyan is kell ellátni funkcióját. Örülök, hogy maszk is, hiszen így lehet “ritkábban” (eddig mindegyik hámlasztóra 2-3, sőt! Napi rutin is volt írva). Valóban meglepődtem a zöld színen, életemben nem hittem volna hogy ezeknek lehet ZÖLD színe. Az illata sem az, amit szeretnek 15 percnél tovább eltűrni. De engem annyira kárpótol a hatása. Olyan tiszta lett a borom. Két napja simogatom az arcom, mert jó! Darabos? Igen. Nekem eddig minden hamlasztom darabos volt. Összehuz, szarit? Kismértékben, de szerintem ez mindegyik hasonló termékkel így van. Én élveztem, annyira nem horribilis ez az ár érte. Orulok, hogy a KM megmutatta, milyen egy igényes termek! El is dobok minden mű krémet lassan a fiókomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

agica81

2018. december 18.

Árban megfelelő és összetételében, kiadósságában is hozza a vele szemben támasztott elvárásaimat. Egyszerű, de kíméletes és minden tápláló pakolás és krém felvitele előtt a rendszeres peelingezés nagyon fontos, hogy megfelelő legyen a felszívódás, hatékonyság. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

Vanília

2018. november 5.

Krémmániás dobozban érkezett hozzám és hosszú ideig nem kezdtem használni, mert idegenkedtem tőle. Annyit teszteltem, hogy a kezemre kentem egy kis adagot, megszaglásztam és elborzadtam. ÁMDE most kipróbáltam és érdekes módon egész kellemesnek éreztem az arcomon. Már a felvitele kellemes volt és nem esett nehezemre kivárni a hatóidőt. A hatása is meggyőzött, szép kisimult lett az arcbőröm. Szóval egész jó kis portéka. Ugyan nem lett full szerelem, de engem meggyőzött, hogy minőségi peeling és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 5.

Makk Zsuzsó

2018. október 9.

KM boxban jutottam hozzá, megvenni nem fogom. Zöld, gyógynövényes zselé éles csonthéjszilánkokkal. Az érzékeny, ekcémafoltos bőrt csípi, nem túl kíméletes. Nem szoktam rajtahagyni a bőrömön, mert akkor nagyon csíp. Egyébként szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 9.

bova

2018. augusztus 20.

Krémmánia Beauty Boxban kaptam, szerintem csodás ez a termék! Érezni rajta, hogy nem egy "mű" anyagokból készült valami, hanem természetes. Engem egyáltalán nem zavartak a kis darabkák, sem az illata. Amikor először felkentem és a bőrömön hagytam, kicsit meglepődtem, mert teljesen úgy szárad, mint egy arcmaszk, azonban nem lehet úgy lehúzni, csak vízzel lemosni. Jól tisztít, összehúzza a pórusokat. Én minden komolyabb sminkelésem előtt csinálok vele egy "kúrát" és a bőröm sokkal szebb lesz. Egyetlen hátránya van, hogy hiába hagyom ki szabályszerűen a szemkörnyékemet, mégis minden alkalommal könnyezek tőle, ahogy az arcomra kerül. Ezért nem kaphat ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

foxgirl

2018. augusztus 19.

Kicsit bizarr színű, érdekes állagú termék. Nekem fura volt a sok darabkával fennhagyni az arcomon. Olyan látvány volt, mintha egy felkent arcpakolást megszórtam volna némi Delikat-tal :-D 3x próbáltam ki, semmi hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Adnilem

2018. július 13.

Ez a termék egy csoda. Igen, érezni az illóolajokat és hát az állaga és színe sem valami bizalomgerjesztő DE! a hatása szuper. A megadott ideig szoktam fennhagyni, aztán lemosom. Még a párom (aki ugye férfiból van) is megjegyezte, hogy hűha, ez igazán látványos. Pedig tényleg szép bőröm van, viszont ettől valahogy majd kicsattan. Nem olcsó, de biztosan venni fogok belőle, ha elfogy (Krémmánia dobozból van).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Niacinamide

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.

Citromfű olaj, mely hatásos szúnyogriasztó szer. A benne lévő illatanyagok (citral és limonene) potenciális bőrirritálók.