Biola

Ár:   2995 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: eperjeske, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Hatékonyan tisztító, ápoló tusfürdőkrém, érzékeny és extra száraz bőrre. Bőrkímélő, bőrtisztító hatóanyagokkal készül. E- B3, B5- és az almaléből származó C-vitamint, szezám- és jojobaolajat, valamint bőrregenerációt támogató csicsókakivonatot tartalmaz. Az alma és csicsóka juice, valamint a lenmag a hidratációt segíti. A vörösherecsíra és a majoranna kivonata a vitális és feszes bőrállapot eléréséhez jó előkészítést ad.

Kriszti0609

2019. augusztus 31.

Micsoda illat! Micsoda természetes kényeztetés! Imádom ezt a fürdőkrémet használni. Amióta ezzel a termékkel fürdöm, bőrömet hidratáltnak találom és kiválóan érzem magam a bőrömben. Fürdés után mindig feldobott vagyok, akár reggel használom munka előtt, akár este lefekvés előtt (kifejezetten jó érzés ágyba bújni ennek a fürdőkrémnek az érzetével). Nekem, akinek érzékeny bőre van ez nagyon fontos dolog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. augusztus 26.

Ez egy nem túl korrekt cucc a Biolától! Amennyiben az összetétele alapján ez ugyanaz a termék, mint a BIOLA Rózsa (tus)fürdőkrém, a régi és nagy szerelmem! Csak a csomagolása más, és besorolták az Everyoung* sorozatba. Ettől lett a 150 ml 590 forinttal drágább! Én ezt azért túlzásnak tartom, mégha kétségtelenül elegánsabb is az új csomagolás! De nekem ez nem ér meg plusz közel 600 forintot!! Ezért bizony két csillagot vonok le, pedig a belbecs ugyanolyan jó, mint a régi flakonban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. augusztus 26.