Naturissimo

Ár:   4135 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. március 13.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Különleges anti ageing hatású, hidratáló gél kevert és zsíros bőr típusra. A gyógynövények hatóanyagai, és a biotin, folsav, vitaminok regulálják a bőr zsíranyag termelését. Fitoterápiás balzsam, amelyben a bőr rugalmasságát fokozó koriander kivonat van, valamint antioxidáns homoktövis és galagonya hatóanyagai a bőrt a környezeti ártalmaktól.

Nem tartalmaz paraffinolajat, etoxilált emulgeátort, szintetikus színezéket, szintetikus konzerválszert és szintetikus illatanyagot.

Pumpulina

2018. szeptember 13.

Nyárra tökéletes, könnyen felszívódik, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Nyárra tökéletes, könnyen felszívódik, jól hidratál.

DianaS

2018. május 15.

Érzékeny az arcbőröm szóval én a jóféle arcápolók közé sorolom, nyárra pont megfelelő hidratáló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Bea42

2018. január 16.

Nagy remènyeket fűztem hozzá,de sajnos csalódtam.Újabb pattanásokat okozott,ès a rosaceám is előjött.Nem èrtem,hogy egy pattanásos bőrre való krémben mièrt van ennyi olaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

saraba

2017. április 29.

Már lassan másfél éve használom ezt a krémet hidratálóként és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nagyon könnyű hidratáló, egy pumpálásnyi elég az egész arcra, így nekem kb. fél évig kitart egy kiszerelés. Olyan, mintha egy védőréteget is képezne az arcon, de nem maszkszerűen, egyáltalán nem érezni, szuper gyorsan beszívódik, nem ragad. Egyedül télen érzem néha kissé kevésnek, akkor a kombinált bőröm kicsit könnyebben válik szárazzá, amihez szükség van több hidratálóra ebből vagy valami intenzívebb krémre.
A bőröm egyébként elég érzékeny, a nem megfelelő krémtől könnyen kijöhet rajta pár pattanás, de ennél abszolút nem tapasztaltam ezt sőt. Még segít is a bőröm állapotának pozitív fenntartásában vagy éppen javításában, ha éppen olyan. Mindenképp 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Sheila

2016. augusztus 24.

Itteni vélemények alapján vettem meg, lévén hogy azonnal ugrom mindenre, ahol a zsíros bőr és az anti-aging szavak együtt szerepelnek...:-)
Valószínűleg elkapkodom az értékelést, mivel csak tegnap óta birtoklom, azonban amiért mégis megteszem az az, hogy reggel használtam először, beértem a munkába, és amikor a mosdóban először belenéztem a tükörbe, az első gondolatom az volt, hogy hű de jól nézek ma ki, mennyire kipihent az arcom, sőt, mintha fiatalodtam volna pár évet...és ez már csak azért is fura, mert elég pocsékul aludtam mert a macska megkergült és egész éjjel a fejemen ugrált holmi fantom egerekre (?) vadászva és vagy 5x felkeltett, szóval a kisimult fej kissé sem volt indokolt. Ha ez ennek a kis csodaszernek a hatása, már megért 5*-ot. (ha mégsem, akkor majd update-elek)
Node a gélről is: kellemes, vizes állagú szérum, gyorsan felszívódik. Csomagolása tetszetős, de semmi extra. Az illata (szaga?) kissé fura, olyan mintha vmi olasz tésztaszószé (nyilván, paradicsomos), de nem zavaró és hamar elillan. Azonnali mattítást nem észleltem, viszont az arcom fényesedése még délután is vállalható mértékű, így a zsíros bőröm tényleg szeretni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Doridia

2016. július 4.

Kombinált és zsíros bőrnek áldás ez az arckrém! Nagyon könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. (ha mégis megtenné, nedves kézzel felkenve biztosan nem fog ragadni!) Nem fényesedik át napközben sem, nagyon jól hidratál. Szuper, hogy csupa szép összetevőből áll és hogy hazai termék! Nyáron nagyon szereti a kombinált bőröm, télen kicsit kevés. A legszuperebb még benne, hogy a paradicsomnak köszönhetően nagyon szépen barnult tőle az arcom, pedig fehér bőrű, leégésre hajlamos bőrtípusom van. Szinte minden nyáron ezt használom, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

zorica85

2016. február 7.

Az első gél állagú arcápolóm és nagyon bevált. Nyáron kezdtem használni, hónapokig elég volt napi egy pumpálással. Nekem kombinált bőröm van, arcmosás után pillanatok alatt beszívódott, semmi ragacsos érzet, csak pihe-puha bőr. Szinte azonnal lehet is rá sminkelni. Az illata lehetne finomabb de ez legyen a legnagyobb bajom ha a bőröm szereti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Heloise

2015. június 6.

Imádtam reggelente felfrissíteni evvel a bőröm, szinte mind beitta ezt a könnyű és kellemes gélt. Az illata sem volt az a nagyon natúr, és alapozni is könnyen tudtam rá. :) Ami miatt nem kap öt csillagot, az hogy NAGYON hamar elfogyott, pici és gazdaságtalan a nyomós flakon, amit még szétszedni sem lehet, ha a maradékot szeretném kihalászni belőle. Plusz negatívuma, hogy gondolom fényvédő sincsen benne. Nagyon hamar elfogyott, így ár-érték arányban, és az összetevők hatékonyságában irreálisan drága volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 6.

agicmagic

2015. május 30.

Ragacsos, nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 30.

Ragacsos, nekem nem jött be.

Debyildy

2015. április 28.

Tiszta arcra már az elsö felkenés után csipett, égett az egész arcböröm és nagyon vörös lett az egész arcom. 10 perc után kénytelen voltam lemosni, mert kicsit sem enyhültek a tünetek.
Most itt fog 1 teljes flakon megrohadni, amit 1szer használtam, mert többször biztos nem fogom magamra kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Calcium Gluconate
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate, Niacinamide, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Folic Acid

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Fűszernövény, amit leginkabb illatanyaga miatt használnak a kozmetikumokban, potenciális bőrirritáló. Paula Begoun szerint lehet, hogy van baktérium és gombaellenes hatása is.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.