Best of Beauty 2019

Biola

Ár:   6388 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bármely bőrtípusra; gyümölcssavas, szalicilsavval és  kaolinnal polírozó bőrradír, amely az elöregedett hámrétegének eltávolítására szolgál.

66%  + biodinamikus összetevővel. 77% tanúsított ökológiai összetevővel.

A biodinamikus bio kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 és a Demeter-International. e. V. tanúsítja.

zsofiaberta

2017. május 23.

Mindig gondban vagyok a radírokkal, vagy túl durvák, vagy úgy érzem semmit nem érnek. Nekem nagyon bevált a Biola peelingje, ugyan korábban vonakodtam tőle. Az illata érdekes, nem mondom, hogy büdös, de korántsem lágy... mondjuk, ameddig természetesek az összetevők, nekem az illat nem számít. A hatása viszont fantasztikus. Első alkalommal fent felejtettem, így jó piros lett tőle az arcom, de nem ijedtem meg, jól utánatápláltam és a bőröm elképesztően sima lett. 2 hetente használom, ha úgy érzem, néha sűrűbben, a bőröm selymes tőle és cseppet sem érzem száraznak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

evilshedevil

2015. szeptember 21.

A használata is rendkívül egyszerű, a megtisztított arcbőrre közepes vastagságban, körkörös mozdulatokkal kell felvinni és gyengéden átdörzsölni vele a bőrfelületet, majd 8-10 perc hatóidő után lemosni. Elképesztően sima maradt utána a bőröm, tényleg minden elhalt hámsejtet leszedett, emellett nem volt égető-csípő-irritáló érzete sem. 2 hetente-havonta ajánlott használni, ennyi szerintem bőven elég is lehet a szebb bőrkép eléréséhez. Az állaga elsőre picit furcsa, ruganyos mint a puding, viszont elég sűrű és könnyen eldolgozható az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Juice, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Honey, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.