Biola

Ár:   2396 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2018. augusztus 6.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz, kombinált, érzékeny bőrre gyógynövény kivonatokkal és hidratáló összetevőkkel készülő, a bőr felfrissülését és tonizálását támogató arcápoló tonik. A hámregenerációt elősegítő stellária kivonatát és C-, B5-, és E-vitamint tartalmaz. Édesgyökér kivonatával és rózsaolajjal készül.

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Kriszti0609

2019. augusztus 31.

Gyümölcssavas bőrradírozást követően mindig ezt a mámorító rózsakert illatú tonikot alkalmazom vendégeim bőrén, a bio kezelések alkalmával. A levegőbe is permetezek belőle, mivel a termékben lévő rózsavirágvíz a lélekre pozitív kiegyensúlyozó hatással bír. Így segítve a vendég ellazulását. Nagyon szeretik a vendégeim ezt az apró figyelmességet. Enyhén lúgos kémhatásának köszönhetően gyorsan helyreállítja a bőr egyensúlyát. A bőrt azonnal megnyugtatja, friss, rugalmas felhámot eredményezve előkészíti a bőrt a következő lépésre. Saját magam előszeretettel használom testpermetként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Eszter0101

2019. július 25.

Barátnőm ajánlotta a terméket, és nagyon szeretem, mert felfrissíti az arcom egy hosszú nap után, és remek illata csak fokozza az örömöm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

agica81

2018. december 18.

A T-vonalban zsíros, de az arcomon száraz, azaz vízhiányos arcbőrömre kímélő hatású és csodálatos rózsaillatú arctonik. Nekem bevált, szeretem és az arc- krémek alá is kenem, hogy jobban beszívódjanak. Szívesen ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

laszti

2017. június 5.

Finom illata van, emellett nem szárít. Téli időszakban használom, amikor szárazabb a bőröm. Remekül tonizál és hidratál. Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Macsek23

2014. május 12.

Nagyon szeretem, natúr, bio, teszi a dolgát, nem irritál és az az illatát is imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 12.

nickie23

2014. május 5.

Finom illata van, nem is okozott semmi gondot. Hidratál, nyugtatja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Finom illata van, nem is okozott semmi gondot. Hidratál, nyugtatja a bőrt.

merlyne

2014. április 24.

Korpás szeborreás bőrömre csodaszer. Az arcom nem viszket, a felesleges bőrréteget is leszedi. Egyszerűen imádom! Százszor megvettem és még százszor is megfogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

kiscsibe

2013. szeptember 20.

Nagyon jól tisztít, ennek ellenére gyengéd, nem szárít.Frissít, a tisztaság érzése és puha, szép bőr a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

biuka

2013. június 25.

Frissítő rózsaillata van, a javaslat szerint használom, nedvesített vattára teszem, és vízzel öblítem. Nekem bevált, a bőröm nem szárítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 25.

Cremorne

2012. november 30.

Teljesen rendben van, talán kicsit drágább (én 1800 forintért vettem), de ennyit most megért nekem, hogy nincs tele parabénnel. Arctej után áttörlöm a bőröm, leöblítem vízzel és jöhet a nappali vagy éjszakai. Szép a bőröm, sem nem lett zsírosabb, sem nem szárít. Egyszerű, de nagyszerű natúr-kozmetikum. Kellemes finom rózsaillata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!