Biola

Ár:   1580 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Myropolium   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2018. július 27.

Lelőhely:   Myropolium
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Speciálisan bőrkímélő felületaktív anyagai hatékonyan tisztítják és hidratáltabbá teszik az érzékeny, zsíros-problémás bőrtípust is. Ehhez járul hozzá a lenmag kivonata. Természetes illóolajok keverékével diszkrét, friss illatú és támogatja a megfelelő bőrhigiénés állapotot; továbbá segíti a bőrregenerációt.

• teafa-, citrom- és eukaliptusz illóolajokkal készül
  • biotin, E -, B3-, B5- és C- vitaminokkal

Az ökológiai (bio) kozmetikumot a BIOKONTROLL, HU-ÖKO-01 tanúsítja.

Penge

2019. május 2.

Gyönyörű összetevők, de túlságosan gyengéd hatás. Állaga géles, felkenve mégis olajos érzést kelt, illata teafás, ami atka ölő..ez klassz. De este, az egész napi sminkkel nem tud megbírkózni...Ha lemosás után micellás vattával áttörlöm az arcom( ez a teszt) , BB-krém maradványok látszódnak a vattakorongon. Mondjuk mostanába amúgyis áttértem a kétszeri arclemosáshoz, olajos(áztató-oldó), aztán valamilyen enyhén habzó kímélő (zsíroldó) komóhoz. Ez jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 2.

napraforgo23

2019. február 17.

Régi kedvencem, évek óta a legszeretettebb arclemosóm. Alaposan tisztít, az összetevői nagyszerűek, és az ára is rendben van szerintem. Reggel és este is használom, mindig felfrissíti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Szinda

2019. január 12.

Könnyű, nagyon jó állagú gél, szépen tisztít, nem szárítja ki a bőrt. Természetes alapanyagai a választás soran motiváltak, de bizonyított a mindennapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

bongi

2018. március 14.

Egyik legjobb Biola termék, amit használtam. Szépen tisztít, nem száritja a bőrt. Többnyire reggel használom, smink eltávolításához nem elég. Ár-érték arány nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

endzsiaj

2018. március 8.

Reggel használom a Biola Százszorszép nappali géljével együtt és imádom ahogy a bőröm felébred és készen áll a napra. Miközben maszírozom be arcmosásnál érezhetően teszi a dolgát és semmi irritációt nem okoz. Öröm használni, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

laszti

2017. június 5.

Amikor menses környékén kipattog a bőröm, akkor használom ezt a lemosót. Nem szárít, az illata is rendben van. Nem csodaszer, de a bőrnek jót tesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

tinyblackpaw

2017. május 29.

Másodjára is újravettem a citromfű-fűzfa tini arclemosógél után. Ez viszont jobbnak bizonyult hatását tekintve.

Az összetevők nagyon szépek, kíméletes, nem szárít és nagyon kellemes használni. 2-3 hónapig szokott elég lenni, és nekem a kifejezetten tetszik az illata.
Nem habzik, olyan, mintha gél szerű krémet kennék fel az arcomra, viszont kellően tisztít.

A pattanásokat nem hiszem hogy bármennyire is képes lenne csökkenteni, viszont több mitesszert, pattanást nem okoz, a tisztítói funkcióját pedig kellően betölti. Értelemszerűen nem sminklemosásra lett tervezve, ahhoz külön micellás vizet szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

3366

2017. május 5.

Én nagyon szeretem a Biola arctisztító géljeit, váltogatni szoktam, hol a Tini arclemosót, most épp egy levendulásat használok. Mindegyikkel meg vagyok elégedve és még miután sminklemosóval leszedtem a festéket, a Biola arctisztítói ezután is szednek le szennyeződést az arcomról. Nem húzódik utánuk a bőröm, estére sokszor (inkább nyaranta) az éjszakai arcápolót el is hagyom (zsíros bőröm révén). Alap az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

DianaS

2016. február 23.

Jó kis természetes arclemosó, nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 23.

Jó kis természetes arclemosó, nagyon szeretem az illatát.

Agnessa

2015. július 21.

Nekem nem jött ki se több, se kevesebb pattanás az arcomon, tehát végleges megoldást nem ettől kell várni szerintem. Jól funkcionál tisztítóként, de engem zavart, hogy semennyire se habzik, inkább olyan mintha egy krémet tennék az arcomra és azt mosnám le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Biotin, Ascorbic Acid

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology