Bione Cosmetics

Ár:   750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   260 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JucMagic, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Cannabis Bőrlágyító és regeneráló arckrém

A krém nagyon könnyű, gyorsan felszívódik, kendermagolajon kívül az egész zöld növény kivonatát tartalmazza. Ezzel pedig ezen rendkívüli növény maximális jótékony és értékes anyagait nyújtja. A telítetlen zsírsavak, fitoszterolok és foszfolipidek mellett a Cannabis számos antioxidánst, bio ásványi anyagot, vitamint, karotenoidokat és klorofillt tartalmaz. A krém nyugtató és bőrpuhító tulajdonságokkal rendelkezhet, megvédheti a bőrt a kiszáradástól. Kiegészül továbbá a B8 vitaminnal – inozitollal, amelyet a „fiatalság“ vitaminjának tartanak, és amely kiváló antioxidáns hatással rendelkezik. Tartalmaz továbbá  hidratáló glicerint, Shea vajat, értékes mandula-, makadámia- és rózsaolajat, pantenolt, allantoint, E-vitamint, valamint a regeneráló és ráncosodás elleni oleoamint is.

Kőolajszármazékok, szilikon, parabének, SLS és SLES nélkül készül.

BlindedByLipstick

2018. július 19.

Sok arckrémet próbáltam már, mindre azt hittem, hogy ez lesz az igazi, aztán mégsem. Réteget képeztek a bőrömön, hiába volt már annyira száraz, hogy hámlott, ugyanakkor zsírosítottak is. Egy ideje nem is használtam arckrémet, mivel a drogériákban kaphatókban már nem hittem. Aztán egy nap feltévedtem Notinóra, és megláttam ezt. Egy itteni véleménnyel erősen zsákbamacska volt a dolog, de megrendeltem.
HOLY SH*T. Ez volt az első gondolatom, amikor megláttam a dobozban, mert HATALMAS adag krém, és full tele van töltve, potom áron. Oké, akkor este arctisztítás, kenjük fel. Kevés kell belőle, én a tégely tetején lévő kis maradékot majdnem 3 napig használtam, és most próbálom rábeszélni a család női tagjait és a barátnőimet, hogy osszuk el, mert kizárt, hogy ezt lejárati idő előtt el tudom használni még úgy sem, hogy naponta 5x kenem fel. A krém maga kicsit sűrűbb állagú, de ez végre, végre, VÉGRE beszívódik, és tényleg hidratálja az arcom, már pár használat után is látható volt a különbség. Reggel és este használom, kellemes illata van, igazi kis rituálé felkenni, szeretem, na. :D Csak ajánlani tudom, és biztos, hogy a márkától több terméket is próbálni fogok majd.

UP: Nem tudom, mi történt, de a bőröm már nem szereti. :( Nem hidratál, furcsa tapintású utána a bőröm, nem szereti. Fogalmam sincs, hogy mit kezdjek vele, majdnem teljesen tele van, kidobni nem akarom, valahova majd csak elkenegetjük itthon. :/

UP2: Anya használta el végül testápolónak, neki szerette a száraz bőre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

UP2: Anya használta el végül testápolónak, neki szerette a száraz bőre. :)

JucMagic

2016. május 26.

2016.01.31.
Meglepődtem, hogy ez a márka még nincsen itt véleményzve, gondoltam ezt orvosolom :)

Már 1 hónapja használom ezt az arckrémet, és imádja a bőröm. Könnyű az állaga, hamar beszívódik és nagyon jól lehet rá sminkelni. Nem tartalmaz olyan anyagokat amikre allergiás vagyok, és ennek nagyon örülök mert eddig nem találtam ilyet.
Sajnálom, hogy csak online lehet rendelni, mert nagyon jó termékeik vannak.

Up. 05.26.
Amióta megrendeltem decemberben azóta csak ezt használom és még mindig imádom! :)
Bár az illata már zavar, de megbocsátom neki, hiszen még mindig teszi szépen a dolgát. Hatalmas a kiszerelése, pedig 2 helyen is tárolom a krémet attól függően hogy otthon vagy a koliban vagyok e épp... reggel és este használom de így is megvan még a krém negyede.
Szóval aki gondolkodik rajta, az mindenképp próbálja ki :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

2016.01.31.

Sajnálom, hogy csak online lehet rendelni, mert nagyon jó termékeik vannak.

Up. 05.26.
Szóval aki gondolkodik rajta, az mindenképp próbálja ki :) Csak ajánlani tudom!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Inositol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.