Bionsen

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ASGG, Módosítva: 2017. március 9.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Bionsen dezodor. Japán Spa Ásványi anyagokkal gyengéden dezodorálja még a legérzékenyebb bőrt is anélkül, hogy gátolná az izzadást. Segít megelőzni a kellemetlen szagok kialakulását, a frisseség természetes érzetét nyújtja egész nap.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Alkalmas még a legérzékenyebb bőr számára is.

Alumíniummentes, parabénmentes.

Julifoldvari

2019. július 14.

Bevált, az illatát imádom. Drága, de jó, hogy 'mentes', és utazhatok vele repülőn is. Nálam ez plusz pont, mert amúgy a vonalból a fújós a kedvencem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Diamondbaby

2018. november 11.

Bionsen deo, mióta megtaláltam nagyon szeretem. Sok jót olvasta róla. Aluminiummentes. Drága, de viszont nagyon jó deo.
Nem annyira illatos. Jók az összetevői. Sokáig elég. Nem izzadsz tőle. Tusolás után használd. Kend a hónodaljára.
Egyáltalán nem púderes jellegű deo, átlátszó színű nagyon jó és nem büzlesz tőle. Ezer forintnál általában drágább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

neywyw

2018. június 12.

Előtte egy Secret deot használtam, amit nagyon szerettem, de sajnos gyulladt csomó keletkezett a hónaljamban. Arra gyanakodtam, hogy az alumínium lehet a hibás, így egy "mindenmentes" terméket kerestem. A Bionsen nekem bevált. Szeretem az illatát is, és szerintem elég ideig tart. Jógázok, ahhoz számomra tökéletes volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Berillgem

2018. május 9.

Nekem nagyon bevált. Elég izzadós vagyok és emiatt már nagyon sok dezodort kipróbáltam. Az Idros5 volt ami igazán bevált, de mivel az csak 5 napig használ ezért kellett keresnem egy olyan izzadásgátlót ami akkor is ér valamit ha az Idros5-t szüneteltetni kell és ez pont olyan. Próbáltam a legerősebb Rexonákat és Dove-okat de mindkét fajtánál folyt rólam a víz délutánra. Nekem ez nagyon bevált. A szaga tényleg elég erős, kicsit citromos beütésű, nem a kedvenc illatom de nem zavarja az orrom annyira hogy emiatt lemondjak egy nekem ennyire megfelelő izzadásgátlóról, inkább használok mellé parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

tillisilli

2017. november 11.

Ismét egy dezodor ami semmit nem használ, csak arra jó, hogy büdös legyek tőle. Még egy lájtos jóga órán is, télen. Az volt az érzésem, eme dezodor nélkül is illatosabb lennék. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Copper PCA, Zinc PCA, Manganese Pca
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Forrás: ITT