Bioré

Ár:   €5.95   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cathi, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   €5.95
Kiszerelés:   6 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Aktívszenes pórustisztító orrtapasz, mely eltávolítja a szennyeződéseket, faggyút és mitesszereket.

Plusskutya

2019. július 18.

Nekem bevált. Hetente kellene használni a leírása szerint, nem mindig jön össze, de ha eszembe jut, feldobok egyet. Viszonylag gyorsan szárad, 10 perc után lehúzható.
Mindig hagy bent mitesszert, de aránylag sokat kiszed, és kevésbé viseli meg az orromat, mintha nyomogatnám.
Hajmosással egybekötött zuhanyzások alkalmával vetem be, azalatt szépen felpuhul a bőröm, hogy növeljem a hatékonyságát.
Lehet, hogy csak érzéki csalódás, de szerintem a fekete többet kiszed, mint a fehér változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

vicky93

2018. július 19.

Évek óta szerettem volna kipróbálni, és most végre megtaláltam a Müllerben. Szépen kiszedi a mitesszereket, jobban mint a többi tapasz, amit próbáltam. Jobban tapad, szebben az bőrre lehet simítani. Persze ez sem egy csoda, az összeset nem távolítja el, de egy jó erős 4*-ot megérdemel. (Az pedig, hogy kell-e a szén, vagy nem, nem tudom megítélni, épp ez a típus volt akciós )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

CsinCsilla

2018. április 22.

Nagyon szeretem! Ugyan nem szedi ki az összes mitesszert de a legtöbbet igen és utána sokkal könnyebb eltávolítani a megmaradt mitesszereket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Cathi

2017. november 2.

Jó kis orrtapasz. Nem mondom, hogy mindent kiszed, de ez volt a legjobb orrrtapasz az általam használták közül

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

danna113

2017. október 31.

Régen örültem annyira, mint amikor megjelent a márka a Müllerben, de azt kell mondjam régen csalódtam ekkorát. Az internet minden szegletében erről áradoztak, hogy mennyire hatásos, mennyire megéri. Nos én megpróbáltam szinte mindent, hogy működjön, de egyszerűen nem értem el vele azt az eredményt, amit az olcsóbb, ám általam egyáltalán nem kedvelt darabok sem tudtak megugrani. Nem szárít túlzottan, hűsít. Az aktív szénnek nem látom értelmét, de ha valakit jobban kielégít ez a szín, legalább van választása. A tapaszok minősége viszont vitathatatlan: jó minőségű, jól terül, nagyon hasznos, hogy "ergonomizálva" vannak a szélek (be vannak vágva bizonyos helyeken a jobb felhelyezés miatt). Nem hiszem hogy újra fogom venni, de előfordulhat, hogy nem hagy nyugodni a gondolat, hogy ennyi ember szereti és én nem, és tovább próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Marietta1977

2017. október 24.

Szkeptikus voltam, de meg kell mondjam, hogy egész jók a tapasztalatok. Egész könnyen lehetett eltávolítani az orromról a tapaszt, elég jól tisztított is, de azért nem volt 100%-os az eredmény, mondjuk nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 24.