Bioré

Ár:   £6   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   külföld (Boots), online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nashuaaa, Módosítva: 2017. február 23.

Ár:   £6
Lelőhely:   külföld (Boots), online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

2-szer több szennyeződést távolít el, mint egy egyszerű arctisztító. Mélyen tisztítja a pórusokat, hogy a bőröd teljesen tiszta és bizsergetően sima legyen. A pórusok kétszer olyan tiszták lesznek, már egy használat után is.Természetes fekete szénnel.

Olajmentes, hipoallergén, nem kemodogén (nem tömíti el a pórusokat), Bőrgyógyász által tesztelt.

BrittaCooper

2019. július 5.

Egy ideje ez az esti arctisztítóm, és meg vagyok vele elégedve. Mivel néhány helyen makacs pattanásaim vannak, úgy éreztem, hogy rendszeres használat mellett segít őket eltüntetni, viszont ha egy percnél tovább hagyom az arcomon, nem is csíp, hanem inkább égeti az amúgy egyáltalán nem érzékeny bőrömet. Erre is csak akkor jöttem rá, amikor hajmosás közben kentem fel az arcomra, és amíg samponoztam, akkor éreztem ezt a kis kellemetlenséget, de azóta nincs ilyen probléma, viszont emiatt egy csillag minusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

ronivarga2001

2019. június 4.

Körülbelül 2 hónapig használtam, kihagyásokkal, amikor elkezdett rosszabbodni bőröm állapota, és bátran kijelenthetem, ez életem egyik legrosszabb arclemosója. Folyamatosan zsírosodik tőle amúgy is problémás arcom, teljesen kipattogok tőle. Olyan pattanásaim vannak, mint serdülőkoromban, amik addig nem jöttek elő, ameddig ezt nem kezdtem el használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

duchess_g

2019. április 30.

Jó kis lemosó, jól habzik, tiszta érzet marad utána az arcon, nem szárít nagyon. Eddig a drogériás lemosók közül ez a legjobb, de lehetne jobb a tisztító hatása és az összetevői is hagynak némi kívánnivalót maguk után (parfüm, parabén stb.). Amíg nem találok jobbat ebben az árkategóriában, marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

veniko12

2019. március 23.

Egyszerűen imádom! Már többször újra vettem. Nagyon sokáig elég, mindig felfrissít. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Krikike

2019. január 31.

A legjobb arclemosóm, soha nem akarom lecserélni! Már évek óta ezt használom. Nekem egy pumpa sok, bővel elég egy fél, így nagyon sokáig elég egy tubus. Jól habzik kézzel is, és géppel is. Mindent lemos az arcomról, utána ha áttörlöm semmi felesleg nem marad. Engem egyáltalán nem szárít, nem húzódik utána a bőröm, még akkor sem ha percekig "sikálom" a foreo utánzatommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Nashuaaa

2018. október 9.

Frissít, jól tisztít, szépen leszedi a koszt és a sminkmaradványokat, a mentol miatt pedig kellemes hűs érzést hagy maga után. Nagyon sokáig elég, mivel keveset kell belőle használni. Puha utána a bőröm, de nincs wow élmény, de stabilan hozza a jó a szintet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

zsoofimolnar

2018. szeptember 9.

Lassan egy éve használom és nekem eddig jobban bevált, mint bármi más. Nekem a zsíros bőrömet egyáltalán nem szírtja. Nagyon jól tisztít, kellemes hűs érzést ad az arcomnak és puha is lesz tőle. Nagyon kevés is elég az egész arcra és a tubus pedig sokáig tart. Biztos megint újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

lndnmvlszl

2018. augusztus 16.

Nagyon jol tisztit, egy pumpalas eleg az egesz arcra boven, es a sminket azonnal leszedi, MINDENT eltavolit. Elkepesztoen regota megvan, es meg mindig van belole. Biztos ujraveszem, megeri az arat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Chrissy

2018. augusztus 3.

Müllerben lehet kapni, 1400Ft körüli áron. Itt olvastam róla, megtetszett, megvettem.
A képen egészen feketének tűnik, élőben a tenyerembe nyomva inkább grafitszürkés, kicsit áttetsző gél. Egy pumpálásnyi már sok is, óvatosan szoktam nyomni belőle, mert egész kevés is elég, szépen felhabzik. Gyógyszerszaga van. Ezt nem szeretem benne. Teljesen olyan illat csap meg a használatakor, mint amikor felnyitom nagyanyám fém orvosságos dobozát. Tudom, mostanság nem divat illatanyagokat szeretni, a mindenmentes megy élelmiszerben és kencében egyaránt, de én igenis szeretem a kellemes illatú kozmetikumokat és parfümgyűjtő is vagyok, szerintem az illat a léleknek kényeztetés, nyilván nem kell, hogy szintetikus/mesterséges illatanyag legyen minden kozmetikumban a fő összetevő, de ha az INCI végén kullog egy kis parfüm, és a terméknek jó illata van, akkor nekem az tökéletesen megfelel. Szerencsére érzékeny sem vagyok. Na most ennek a sötétszürke géles cuccnak tényleg elég gyógyszerszaga van, sajna. Ez bántja a finom illatokat kedvelő nózimat. Pedig amúgy nagyon kellemes cucc, második lemosónak olajos lemosás után is bevált, illetve reggel önmagában használom. Teljes arcra, szemkörnyékre is. Nem csíp, persze nem kenem a szemembe. De bizserget, meg hűsít, mivel van benne mentol. Ezáltal kellemes érzés ebben a gatyarohasztó melegben, illetve reggel jó kis (bőr)ébresztő.
Szépen tisztít, kicsit valóban szárít, de mivel kombinált a bőröm, ennyi belefér. Puha lesz utána a bőröm és mindig nagyon tisztának érzem, miután ezzel mostam meg.
Kiadós lesz, napi kétszeri használat mellett is alig fogy. Valószínűleg megunom, mire a végére érek és nem fogom újravenni. De így nyárra nagyon ajánlom a vegyes és zsíros bőrűeknek leginkább.
Muszáj levonnom egy csillagot...az a fránya gyógyszerszag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Muszáj levonnom egy csillagot...az a fránya gyógyszerszag...

kicsisarga9

Korcsoport: < 18
2018. július 15.

Nagyon sokaig eleg es nagyon jol tisztit, puha lesz a borom utana :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 15.

Nagyon sokaig eleg es nagyon jol tisztit, puha lesz a borom utana :)

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Mannitol

Sorbitol h 1 1