Bioré

Ár:   $15   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Boots), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2022. április 19.

Ár:   $15
Lelőhely:   külföld (Boots), online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A Bioré UV Aqua Rich Essence 2017-es továbbfejlesztett, víz- és verejtékálló változata. Selymes krém állagú, hamar beszívódik és nem hagy nyomot az arcbőrön. Kiváló UVA- és UVB szűrést biztosít egész nap.

Ár: keresem , Eladó: Jubell
Állapot: új, vagy használt, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 4 900 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Packeta / Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

sz.elinor

2022. április 30.

Nekem nagyon jól véd, Brazíliában használtam egész nyáron és egyszer nem égtem le. Tudom, hogy az alkohol nem a legjobb, de szuperül működik úgyhogy biztos újra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

Csapoka

2022. április 17.

Legjobb fényvédő amit valaha használtam. Nekem semmi fénye nincs, teljesen mattra szárad de nem húzódik a bőröm tőle és nem is bántja a szememet vagy a bőrömet. Van benne alkohol oké, de ennek ellenére sem csíp soha vagy lenne bántó, és nekem fontos hogy ne csillogjon egyáltalán a fényvédő. Semmi érzete nincs, 5 perc után felkenéssel már mintha semmi nem lenne ott. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 17.

Voros

2022. március 23.

Nagyon könnyed vizes állagúvá válik amikor keni el az ember, viszont nagyon tömény alkoholos szaga van. A pirosodásra hajlamos bőrömet nem bántotta. A finnishe borfenyu, de hagy egy kényelmetlen réteget, főleg a zsírosabb részeken. Elhasználom, de nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 23.

Viviencsv

2022. február 17.

Több tubust elhasználtam már. Nagyon szeretem a könnyű textúrája miatt, emellett gyorsan beszívódik, semmi nyoma a bőrömön, ami nagyon könnyűvé teszi a viselését. A bőröm szereti, a nap végére mondjuk egy minimálisan kifényesedek tőle, viszont nem tudok más negatívumot mondani, ennyiért pedig csillagot se vonok le. Sajnos, nem könnyen beszerezhető. Eddig ebayről rendeltem vagy éppen ismerős hozott külföldről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

olahzsofia6

2022. január 13.

Imadom!
Nagyon gyorsan beszivja a borom, en nem tapasztaltam az elottem szolokkal szemben, hogy hagyna egy zsirosabb reteget
Kicsit alkoholos a szaga, hiszen eleg elol van a listan, de gyorsan elillan, mar a 2. Nagy tubussal hasznalom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

Imadom!

Mc123

2021. szeptember 28.

Hát ez nekem nem vált be, használtam már fényvédőket amik sokkal gyorsabban beszívódtak, ráadásul a t-vonalban be sem szívódott teljesen plusz hagyott egy kellemetlenül fényes réteget

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

arime

2021. szeptember 16.

Második fényvédőm, eddig egy tubussal használtam el belőle. Imádom az enyhe gyümölcsös, őszibarackos illatát, legszívesebben egész nap szagolgatnám, az előző büdös fényvédőm után megváltás volt. Az állaga nagyon jó, könnyen felvihető, viszonylag hamar beszívódik. Sajnos ha több mennyiséget viszek fel kukacosodik, és olyankor sminkelni már nehezen/nem tudok rá, de ez valószínűleg csak az én arcomon van így, vagy lehet túl sok a mennyiség amit felviszek, ezt még próbálgatni fogom, mivel vettem még belőle, mert egyébként megfelelt. Keresem még tovább az igazi fényvédőt, de valószínűleg újra fogom még venni, mert nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

makemepretty

2021. június 2.

A legjobb fényvédő, amit valaha használtam. Könnyű felvinni és gyorsan beszívódik. Fehér foltot nem hagy a bőrön és nekem a pórusokat sem tömítette el. Smink alá is teljesen jó. Én sem az illatát, sem az alkoholtartalmát nem találtam zavarónak, pedig általában kerülöm ezeket az összetevőket. Most rendeltem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 2.

clara12

2021. április 5.

Az illat és alkohol miatt én ezt nem tudom használni (csak kipróbáltam), mégis 5 csillagra értékelem, mivel annyira kellemes használni, hogy olyan embereket is rá lehet venni a fényvédpzésre, akik eddig csípőből elutasították még a gondolatát is. Géles állagú, könnyen kenhetőm, gyorsan, maradék nélkül beszívódik, fehér rétegnek nyoma sincs, újrakenni is épp ilyen kellemes. nem hidratál, száríthat, de a megfelelő krémre kenve szárazabb bőrűek is használhatják, ha nem is egész évben, de nyáron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

bzsuzsi

2020. július 14.

Abszolút kedvenc, gyorsan, szépen beszívódik (zsírosodásra hajlamos bőrön), magában is szuper, de sminkelni is lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Xylitol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.