Bioré

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   külföld (Boots), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   külföld (Boots), online
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A Bioré UV Aqua Rich Essence 2017-es továbbfejlesztett, víz- és verejtékálló változata. Selymes krém állagú, hamar beszívódik és nem hagy nyomot az arcbőrön. Kiváló UVA- és UVB szűrést biztosít egész nap.

Pangi70

2019. szeptember 4.

Ezt a terméket használom UV védelem ellen. A krém nagyon hamar beszívódik, matt érzést hagy maga után. Erre tökéletes a smink.Talán egy kicsit túl folyós, óvatosan kell a tubusból adagolni, ha nem figyelek túl nagy adag jön ki. Illata semleges. Hatása kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

bebuska94

2019. július 8.

Nálam 5*-ra vizsgázott a múlt héten. A legnagyobb melegben természetesen a testem rendesen leégett. Az arcomra, illetve a párom arcára ezt vittük fel. Egyedül a hajvonalunk égett meg, illetve nekem az orrom csúcsa, ahol nem dolgoztam el rendesen a terméket. Nekem ez abszolút azt bizonyítja mennyit tud! Ráadásul nem hagy az arcon semmilyen fehér foltot, mint a többi fényvédő. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Judita88

2019. június 27.

Kedvenc napvédőm, nagyon szereti a bőröm. Ez volt az első nem "hagyományos, nyugati" fényvédőm, és levett a lábamról, nincs fura szag, nincs fehérség, nincs egy soha be nem szívódó réteg az arcomon, ráadásul mattít is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Illa

2019. június 18.

A kedvencem! Kellemes, citrusos illata van és ultrakönnyű, vizes állaga, ami valóban nyom nélkül, villamgyorsan beszívódik. Nem marad utána ragacsos réteg, és láthatatlan. Engem egyáltalán nem szárít, bár az is igaz, hogy könnyű hidratálót kenek alá. Nagy nyári melegben csak ezt a fenyvédőt tudom magamon elviselni, egyetlen európai markától sem találtam eddig hasonlót. Újravevős,valódi csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

AntalJudit

2019. május 24.

Ez az első kémiai fényvédőm, de szerelem első használatra. Lágy, folyékony textúra, gyors beszívódás, "dry-touch" érzés, nem szárít. Szuper :) Biztosan újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Krikike

2019. május 11.

Pikk pakk beszívódik, és mintha fent se lenne. Engem mattit is, nem zsírosodok ki tőle. Semmi problémát nem okoz a bőrömmel. Nem csíp, nem szárít, nem pattogok ki. Nem hagy fehér réteget. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 11.

csicserke

2019. március 4.

A fullasztóan zsíros-tapadós, fehér, drága európai "könnyű állagú" fényvédők elmehetnek a fenébe az igéreteikkel. Hidratáló krém fölé kenem ezt a kis csodát és egész napra elfelejthetem, hogy rajtam van. Na ez a könnyű állag. És még olcsóbb is talán, mint az előbb említett társai. Fölé egy keves Purito BB krém kerül és kész. Nem irrítál, nem ragad, nem fénylik, viszont rendesen véd, mert a sunyi márciusi napsütesben mar simán előjönnek a pigmentfóltjaim és most egy egész napos kirándulás-játszóerezés után nem jöttek elő! Majd jövök vissza ápdételni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 4.

maitaifreebird

2018. november 26.

Először Japánban vettem, utána annyira tetszett, hogy online is megrendeltem (yesstyle). Finom, kicsit narancsvizes-süteményes illata van. Nagyon könnyen beszívódik és kellemes, selymes, hidratált érzést hagy maga után. A vízállóságát nem teszteltem, de a fényvédelemre nincs panaszom.
Mivel minden nap használom, húzós az ára, ezért csak akkor rendelem, ha valami akciót találok. 8-9 dollár körül szokott lenni ez a kis tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

PSophiee

2018. augusztus 24.

Jó-jó, csak az a fránya alkohol, amit a szagán is nagyon lehet érezni és nekem csípni is szokott néha. Az itteni jó vélemények alapján rendeltem meg és állagra, hatásra szeretem is, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

zana525

2018. június 29.

Nagyon jó az illata és nem okoz pattanásokat, de nekem egy kellemetlen, ragacsos, olajos réteget hagy maga után, amit csak nagyon sok púderrel tudok ellensúlyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Xylitol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!