Bioré

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesztviki, Módosítva: 2016. június 7.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Zsíros

SPF50 PA++++ vízálló fényvédő arcra, mely sminkalapnak is kiválló. Nagyon könnyű, nem ragadós texturájának köszönhetően könnyen beszívódik a bőrbe.

kalaposnyul

2020. július 27.

Ez az egyik kedvenc fényvédőm. Kánikulában illetve vízparton/sportoláshoz a legjobb választás! Nagyon folyékony, púderesre szárad (zsíros bőrre tökéletes).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Ginatural

2019. július 5.

Hihetetlenül könnyed, mintha semmi nem lenne az arcomon. Friss, üde! Ebben a nagy melegben is helytáll!

Update: Istenem annyira de annyira fantasztikus ez a fényvédő! Ebben a nagy forróságokkal teli hetekben is hihetetlenül matt hatást biztosított, olyan finom púderes tapintatú a bőröm mint egy babapopsi! Nem fénylik át nem ragad nem kukacosodik! A legeslegjobb akit eddig használtam pedig megvoltam győződve, hogy az a'pieu fényvédőnél nem találok jobbat. Pusztán az uvA magasabb védelme miatt ( Pa++++) kezdtem el keresgélni valami egyebet éa akkor keltette fel ez a japán márka a figyelmemet. Nem tudom lehet e kapni nagyobb kiszerelésben de ha fogyóvan van kutatok vagy egyből kettőt rendelek majd! Isteni. Az a'pieu megmarad dekoltázsra es alkalmanként ha nem rohangálós annyira a napom, mert továbbra is szeretem azt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

johitimi

2018. június 3.

Gyógyszerszedés mellékhatásaként kialakult átmeneti fényérzékenység miatt vásároltam. Könnyű, felkenés után púderes érzete van. Meg voltam vele elégedve, tökéletesen védte az arcomat, bár a fényérzékenység miatt nekem napközben többször után kellett kennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 3.

vfejes

2016. július 2.

A legjobban a nyári melegben válik be, mert mint minden könnyű állagú, matt, púderes hatást keltő napozó engem szárított. 40 fokban viszont csak ezek működnek és erre kitűnő. A legjobban az Eucerin matt, folyékony állagú naptejére hasonlít, csak nyilván olcsóbb volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Részletesebb információ a smartskincare-en.