Best of Beauty 2019

Biosolis

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online, külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AnitaHorvath, Módosítva: 2016. május 11.

Lelőhely:   online, külföld
Kategória:   Fényvédők

Ez a folyadék kifejezetten extrém napterhelésre és napérzékeny bőrre kifejlesztve. Megelőzi a napallergiát és a pigmentfoltok kialakulást, valamint véd a korai öregedés és a sejtkárosodás ellen.

Kattykatty

2018. április 27.

Hát nem vagyok elájulva tőle. Ahol én vettem, ott 5500 Ft volt a 40 ml. Nagyon drága. Azért vettem ezt, mert egyrészt erről találtam egy két véleményt, amiben azt írták, hogy aknes bőrre is használták, meg hogy lehet rá sminkelni, és nem hagy fehér réteget a bőrön. Aztán annyi időt töltöttem már a napvédő kereséssel, hogy meguntam, és mondom oké ez jó lesz, kipróbálom, nem baj, hogy ennyi pénzért csak 40 ml-t kapok, jobb mintha rendelek egy másikat és hiába kapok kétszer annyi mennyiséget ha nem tudom az arcomra használni. Ja igen, csak az arcomra használom, testre valami olcsóbbat. Védeni véd, de ahogy felkentem, fenyleni kezdett az egész fejem. Szóval ha sminkelek rá és utána teszek púdert úgy oké, de ha csak simán ezt teszem akkor nagyon fénylik a fejem... Ja és rá van írva, hogy ilyen bio meg olyan bio, de az összetevők közt mégis ott van az alumínium hidroxid, ami kifejezetten nem jó, dezodorban is kerülöm... Illetve azt irja, parfüm is van benne, hát ezt nem értem, mert rohadtul büdös. Nem zavar igazából, csak először megszagolva csodálkoztam, mondom nem baj, ez azt jelenti nincs benne parfüm, aztán nézem az összetevőket és voila ott van a parfüm, hat ha már tettek bele akkor nemtom miért ilyen büdöset... Amúgy az alumínium hidroxidot már a rendeles után vettem észre. Mindegy, ezt a tubust elhasználom, hiszen szükségem van a fenyvedelemre akné utáni hegek, piros foltok miatt, meg amúgy is nyilván, de ha elfogy, akkor biztos, hogy valami más napvédő krémet fogok kipróbálni arcra. Lehetőleg valami kedvezőbb árút, illetve összetételben is kedvezőbbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Propanediol, Aluminum Hydroxide, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!