Biotherm

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugeyes, Módosítva: 2018. április 20.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

A Biotherm Deo Pure termékcsaládja hosszantartó izzadásgátló hatást biztosít, ugyanakkor gyengéden és kíméletesen ápol. A Deo Pure Invisible izzadásgátló deo roll-on gyengéden ápolja a bőrt és hatékonyan védi a hónaljat a mindennapos izzadás ellen. Nem hagy nyomot a ruhán.

Etil-alkoholmentes, parabénmentes, hipoallergén.

juditkaa70

2019. május 1.

Kedvenc golyós deom. Friss,lágy illata van. Hosszantartó a dezodoráló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

Kedvenc golyós deom. Friss,lágy illata van. Hosszantartó a dezodoráló hatása.

bugeyes

2018. április 20.

Örülök, hogy adtam neki egy esélyt és kipróbáltam. Igaz, hogy drága, ahhoz képest, hogy csak egy dezodorról beszélünk. Viszont nekem sajnos nagyon érzékeny a hónaljam, úgyhogy ami az izzadásgátlásban hatékony volt, az csípte, irritálta a bőröm. Tény, hogy nem annyira erős ez a deo, mint pl. egy Adidas Get ready!, de ha reggel felviszem, egész nap tart az illata, nem fogja meg a ruháimat és nem izzadok, mint a ló, csúnya hasonlattal élve. Persze szeretnék találni egy olcsóbb és ugyanilyen barátságos terméket a bőrömhöz, ami még az izzadást is hatékonyan szabályozza, de én összességében nem bántam meg, hogy megvettem, mert beváltotta a hozzá fűzött reményeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!