Biotherm

Ár:   13 890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. május 8.

Ár:   13 890 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Azonnali arcszín frissítő olaj antioxidáns alga kivonattal.

Forradalom arc olajoknál: az első száraz olaj ultra-koncentrált az egyik legerősebb antioxidáns alga kivonattal , az Astaxanthinnal. A bőr azonnal kisimult és arcszín természetesen kiemelt.

nora.hajdu91

2019. április 24.

Én nem tudom miért,mert az összetevői nem a legcsodásabbak,de ez a cucc csodát művelt a bőrömmel. Használom reggel,smink előtt és után,este,hajra,szemre,arcra,kézre,legszívesebben fürdenék benne. (Igen,tudom,ezeknek a nagy része nem is az ajánlott felhasználási mód😀) Imádom. Hamar beszívódik,hidratál,de nem zsírosít,egyszerűen érzem hogy valami jó történik a bőrömmel. Picit száraz, az orromon tág pórusú és zsírosabb a bőröm,de komoly gond nincs vele,viszont nehezen találtam megfelelő arcolajat. Na ez az😊 az egyetlen rossz,amit mondani tudok,hogy nekem alga szaga van. De megéri!😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

sunnyrann

2018. március 11.

Nem szeretem az arc olajokat, ez sem győzött meg. Illata jó, ennyi. De még reggel is zsíros a bőröm. Hidratál? Hát miután reggel rendesen le kell mosnom, én úgy vettem észre, hogy ez sem igaz. Próbáltam boosterként használni, 2-3 cseppet biotherm krémbe tenni, de így nagyon zsírosít. Nem értem ki szereti ezeket az olajokat, szerintem kifejezetten szárítanak és mivel a pórusokat is eltömítik, 1-2 hét múlva jönnek a pattanások. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

senskin

2017. február 19.

Zsíros a bőröm, így kétségekkel álltam hozzá, de, egyszerűen szép lett a bőröm tőle, a pórusaimat nem tágította, sőt szebb lett tőle, még a gyulladást is lehúzta, hajlamos vagyok pirosodni. Mást nem használtam mellé, nem kevertem. Elég kevés kell belőle és éjszakára teszem fel, nappalra azért a smink alá sok lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

karaibrahimgil

2017. január 11.

3 részes Biotherm dobozban jutottam hozzá egy mintához, és ez volt a kedvencem a termékek közül. Ennek legalább jó az illata (az arckrémé és a szérumé nem igazán tetszett). Én olajmániás vagyok: télen minden este használok 2-3 cseppet a hidratálókrém mellé. Ha elfogy a Decléor és a Nuxe, szerintem megveszem ebből a teljes kiszerelésűt is. Habár az jó sokára lesz. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

googles

2016. május 14.

Furcsa nekem ez az olajmánia, ami manapság dívik. Egyrészről eddig épp az olajos krémeket illett kerülni, hidratálókra rá is írták, hogy olajmentes formula. Nekem száraz a bőröm, de az olaj láthatóan semmit nem csinál vele, nem értem, mire jók.

Ez termék nálam is próba volt csak, mintát kaptam vásárláskor.

Semmi, de semmi hatását nem láttam, le kellett törölni, mert kissé zavart, még úgy is, hogy csak otthon voltam.
Két pont, rendszeres használattal lehet, hogy puhítja vagy ápolja a száraz bőrt, ha valaki ezt bírja csinálni. :D

Egy dolog lepett meg, az illata nagyon emlékeztetett egy rég megszűnt isteni parfümre, a Givenchy Oblique Fast Forwardra. Azt de imádtam! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.

Ez termék nálam is próba volt csak, mintát kaptam vásárláskor.

tellmeastory95

2016. március 26.

Termékmintát kaptam, a csomagolás szerint alkalmazható reggel és este egyaránt, de a biztonság kedvéért én az estét választottam. Hát azt is ráírhatták volna a csomagolásra, hogy ebből egy hangyányi is beteríti az arcbőrt... Rákentem az egészet, aztán még háromnegyed óra múlva is olyan voltam, mint aki megmártózott a fritőz olajban. A felesleget leszedtem egy vattakoronggal, utána is még egész olajos voltam, de gondoltam belefér. Reggelre finom és puha volt a bőröm, de nem mondom, hogy egy olajat (mézet) tartalmazó krémtől ezt nem kapnám meg (kevesebb pénzért). Szóval pozitív hatása van, de ennyit biztosan nem fizetnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

szilvi

2015. október 16.

Glamour napokon botlottam bele ebbe a termékbe. Szimpatikus volt a kiszerelése és maga a termék is. Mintát kaptam egy kedves eladótól a debreceni Müllerben, ami pár napi használatra elegendő volt. Nekem nagyon bejött a kombinált bőrömre, ragyogóvá varázsolta és nem okozott pattanásokat. Este csak megtisztított bőrre vittem fel pár cseppet, nappal a hidratáló krémbe kevertem. Nem lett tőle zsíros a bőröm, hanem szép, egészséges kinézetű. Tőlem megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

Szilo

2015. július 25.

Nekem is termék mintám volt, de elég is volt. Elkövettem azt a hibát, hogy reggel használtam és abszolut nem szivodott fel, hanem megült a bőrömön és ragadt. Nekem le kellett mosnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

2015. április 29.

Egy mintát kaptam belőle, ami 3 használatra volt elég. Olajhoz képest meglepően folyós, vízszerű az állaga. Jól eloszlatható belőle kis mennyiség is, kellemes a használata. De kb. ennyi. Este kentem, sem azonnali hatást nem láttam, sem pedig reggelre nem láttam változást (a Clarins kék orchideás olaj esti használata után pl. reggel láthatóan sokkal simább, feltöltöttebb, egyenletesebb a bőröm). Pedig a marketingje pont az azonnali simító, arcszínélénkítő hatására épül. Hidratáló hatása talán van, meg az antioxidánsok biztos jót tesznek hosszú távon, de ezt olcsóbb terméktől is meg lehet kapni. Óriási fekete pont az INCI első részében található illatanyag miatt. Minek bele, és főleg miért ekkora mennyiségben? Enélkül tök szép lenne az INCI, de ez tönkrevágja.
Szóval összességében ez egy használat közben kellemes érzést nyújtó, de látható hatást nem igazán produkáló valami. Hosszú távú hatásban reménykedve talán elhasználnék egy üveggel ha nem lenne benne az az illatanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Astaxanthin, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Squalane eo 1 0

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos tengeri növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti piros színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a truthinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást (forrás).

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.