Bioturm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. február 22.

Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló testvaj vaníliakivonattal száraz bőrre.

Tvylvis

2016. június 10.

Első nyitásra picit csalódás volt. Igazi füstös, natúr vaníliaillatra számítottam, helyette ez inkább cukros vanília (nagyon hasonlít az Alverde makadámiadiós testvajához). Mondjuk nekem alapvetően nincs vele bajom, tavaszra jól is esett. Emellett annyira nem sűrű az állaga, ha felfordítanám a tégelyt, kifolyna. Mindezektől függetlenül nagyon szívesen használtam, jól hidratálta a bőröm. Könnyen el lehet oszlatni, elég gyorsan beszívódik. Én személy szerint nagyon szeretem a tégelyes kiszerelést, nem kell küzdeni a végén, hogy mindent el tudjak használni. Kap egy ötöst, és ki fogom próbálni a többi illatvariációt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.