Biovanne

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2015. június 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

• Vízálló.
  • UVA/UVB elleni védelmet biztosít.

aguatic

2016. április 6.

Tavaly vettem, nem nagyon hasznaltam eddig. Most hogy BHA hamlasztok, igy jobban figyelek a fenyvedelemre. Reggeli rohanasba, lustasagbol ezt kenem 2 hete. Nekem jol beszivodik, nem hagy nyomot, olyan mintha vmi lightos fedesu bb kremet kennek magamra. Jol hidratal. Illatarol nem tudok mit mondani nem tunt fel, se jo, se rossz, a tubust nem alltam meg neki szaglaszni :) vizallosaga nalam nem volt szempont, nyaralas utan leirom a tapasztalatom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

merchajnalka

2015. augusztus 30.

Nyári strandolásokhoz ezt használtuk az emberemmel közösen testre való naptejpárjával együtt. Én egyáltalán nem égtem le vele, és ő sem a rendkívüli fehér bőre ellenére, pedig hosszú órákat töltöttünk medencében még a napozásra/napon levésre nem ajánlott órákban is. Megfelelő védelmet adott. Jól elkenhető, várni kellett cirka 10 ppercet, hogy a bekenés után teljesen felszívódjon, de utána egyáltalán nem oldódott le a vízben. Természtesen fürdőzés, törülközés után ezt is és a naptejet is újrakentük. Elégedett vagyok vele. Jövőre is megveszem, ha lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

nadalandy

2015. július 16.

Én még csak prógáltatom, de az biztos, hogy a napfénytől rendesen megvéd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Én még csak prógáltatom, de az biztos, hogy a napfénytől rendesen megvéd.

bogcsilike

2015. július 15.

Nekem is van, engem is megvéd a nap sugaraitól. Az én bőröm középbarna, tehát nem is túl sötét, és nem is az az igazán világos. Vízállónak is mondhatjuk, egy egész napot fürdőzés során kétszer vagy háromszor mentem ki, és bekentem vele az arcom. Ez bőven elég volt. Könnyen kenhető, és kellemes az illata is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Dius24

2015. június 25.

Nem régóta használom ára elég baráti bár nekem kissé ragacsos de kiss púderrel fixáható! Fedése lehentne kissé erősebb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

fochtsandy

2015. június 25.

Gyorsan és teljesen beszívódik, illata majdhogynem nincs is, de nem is kell (szerintem). Nem hagy ragacsos érzetet.
Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Teszi a dolgát.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A szalicilsav (BHA) észtere. Ellentétben a BHAval nincs hámlasztó tulajdonsága. Hidratáló, bőrkondícionáló (skin conditioning) összetevő. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/tridecyl-salicylate/

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak