Blanche

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abreka, Módosítva: 2017. november 3.

Kategória:   Ajakápolók

A vanília és a kókuszcukor mennyei találkozása, nemcsak a pihe-puha ajkakról gondoskodik, de élménnyé varázsolja a radírozást is. A kókuszvirág cukor finom szemcséi leradírozzák a száraz felületet, és a mandulaolaj a méhviasszal karöltve finom védőréteget képez az ajkakon, s visszaadja azok teltségét. A matt rúzsok kedvelőinek különösen ajánlott.

mlleeliy

2018. június 13.

megvettem, mert klasszul hangzott, de őszintén megmondom, nem nagyon látom értelmét:D az illata szerintem túl erőteljes, a hatása meg semmi extra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

sztikke

2018. március 1.

A Blanche termékek közül egyedül erről az egy termékről semleges a véleményem. Télen vettem, azóta heti 1-2-szer használom, még mindig rengeteg van benne. Azt nem mondanám, hogy olyan hatékonyan lehetne vele radírozni, én inkább egyfajta pakolásként használom az ajkaimra. Annak viszont teljesen jó, mert azért érezni, hogy hidratáltabb az ajkam utána. És az íze isteni jó vaníliás, olyan nehéz megállni, hogy ne nyaljam le az egészet a számról :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

BlackMagicWoman

2018. január 4.

Eszméletlen ez a termék. Még sose próbáltam ajakradírt, olyan vicces a neve. Karácsonyra kaptam és első dolgom volt, hogy kipróbáltam. A szám színe élénkebb lett (no rúzs) és tök puha. Már csak csókteszt hiányzik :D Tuti, hogy újra veszem és csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

KrémesenSzépAzÉlet

2017. november 27.

Az egyik olvasóm ajánlotta az ajakradírt, amit egyébként egy teljesen felesleges vételnek tartottam, egészen eddig! Isteni minden szempontól. Remekül radíroz, közben ápol, az illata mennyei és még az sem baj, ha néha meg is kóstolom. Nem túl darabos, de nem is egy merő olaj, nekem pont jó, már kettő is elfogyott belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Fructose, Glucose

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.