Blanx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nussz, Módosítva: 2013. március 29.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Blanx Extrawhite a Blanx Laboratóriumában, szakemberek által kifejlesztett, természetes alapú, intenzív fogfehérítő fogkrém. Gyorsan és hatékonyan távolítja el a lepedéket a fogfelszínről. Az eredmény már két hét elteltével jó látható. Mikrorészecskéinek köszönhetően hatékonyan tisztít, így a Blanx kiváló dohányosok, teát, kávét és vörösbort fogyasztók számára. Természetes hatása sarki zúzmót tartalmazó összetevőinek köszönhető.

jetroh

2017. április 6.

Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve, árnyalatokat javított a fogamon, pedig nem használok sokat belöle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

naturefun

2017. január 13.

A használat ideje alatt egy-két árnyalatot fehérít, ahogy ígéri, ezért jár pont, de ahogy elhagytam már semmi sem látszott. Folyamatos használat mellett biztosítja a fehérebb árnyalatot, de ahhoz kevés és drága. Néha veszek majd, de nem állandó használatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 13.

Daniella11

2014. szeptember 20.

Egy kicsit fehérített a fogaimon, de nem árnyalatokat. Lehet, hogy más észre sem vette. Ami bosszantott, az egyrészt a mennyisége (nagyon hamar elfogyott), másrészt az, hogy az ínyemnek viszont nagyon rosszat tett. Érzékeny, szinte felmaródott lett, amit nem vártam volna egy magát természetes alapúnak reklámozó fogkrémtől.
Csak azért kap két pontot, mert nem teljesen hatástalan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Csak azért kap két pontot, mert nem teljesen hatástalan.

hajasbaba

2013. október 26.

Nekem is csak pár árnyalatot fehérített a fogaimon, már csak az ára miatt is többet vártam tőle. Viszont az tetszik, hogy nincs erős mentolos íze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 26.

nussz

2013. április 3.

Nos, lassan 3 hete használom. Valóban fehérített 1-2 árnyalatot az eléggé elszíneződött fogaimon, de ettől többet vártam. Drágább is, mint a többi Blanx (és más márkájú) fehérítő fogkrém, így összességében véve egy 3-ast adok neki, mert ár-érték arányban szerintem nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.