Blanx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. május 22.

Kategória:   Fog- és szájápolók

namev

2019. február 8.

Sziasztok!
A tubusos és a pumpás Blanxokat külön kellene választani, mert egyáltalán nem ugyanazok az összetevői.
A tubusos közel sem olyan hatékony, mint a pumpás verzió volt. (Miért kell minden jó dolgot kivonni a forgalomból??? :( )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Sziasztok!

kakonyiflora

2018. július 1.

Nekem bevált, jól tisztít és valóban fehéríti a fogakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Nekem bevált, jól tisztít és valóban fehéríti a fogakat.

cleda7

2017. március 21.

Én azt tapasztaltam,hogy azért a leírtak nem teljesen fedik a valóságot.Talán egy árnyalattal ha világosabb lett a fogam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

molnori

2017. február 26.

Kellemes íze van és jól tisztít. Tényleg fehéríti a fogakat, sokat kávézóknak is ajánlom!
Engem zavar, hogy az átlátszó kupakot hamar összekeni a fogkrém, folyton le kell öblíteni. A sima tubusos Blanx-nál nincs ez a gond, és még olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

szofiaa

2017. február 6.

A fehérítő hatása szemmel látható, kellemes az íze is. Ami engem kissé zavar, hogy nem igazán habzik és ahhoz szoktam hozzá. Az ára még kicsit ami elbizonytalanít, hogy újra vegyem-e. Még fontolóra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

dandelion

2016. október 24.

Régóta használom ezt a fogkrémet, és eleinte minden rendben is volt. Fehérítő hatása szemmel látható már a harmadik fogmosás után is, kellemes lehelletet biztosított és a tisztító hatásával is meg voltam elégedve. Azonban a legutóbbi tubus amit vettem, mintha megváltozott formulájú lenne, egyáltalán nem friss érzést kelt, nagyon folyós, bár a fehérítő hatása még működik, de már közel sem olyan gazdaságos mint régen, így meg kell válnom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

pambeesly

2016. augusztus 1.

már egy hét használat után látványosan fehéredtek a fogaim. alapvetően kicsit érzékenyek a fogaim, az ínyem pláne, de semmi gondot nem okozott a fogkrém. csodaszer, második tubussal fogy, remélem, elérem az álomfehér árnyalatot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

butfirstmakeup

2016. július 28.

Fehérít. Megvagyok vele elégedve jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

Fehérít. Megvagyok vele elégedve jár az 5 csillag.

wifey

2016. április 12.

Én szeretem, eddig kétszer vettem, tegnap szereztem be egy új tubussal. Észrevehetően fehérít, na persze nem hittem sosem, hogy hófehér fogakat csinál. Nekem nem érzékenyek a fogaim tőle, viszont jó íze van, én szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

ttgretaaa

2015. október 29.

Úgy egy 6 éve bátyám vett magának egy ilyen fogkrémet, gondoltam kipróbálom. Nekem első használat után érezhető volt a változás, de lehet csak placebo. Barátommal ugyan olyan árnyalatú fogunk volt évekig( ma már lehagyom :D ), majd 3 évvel ezelőtt megvettem magamnak ezt a fogkrémet, és csak ezt használom! Azóta kb 5 árnyalattal fehérebbek és sokkal egészségesebbek a fogaim. Nem cserélném le semmi pénzért, úgy érzem jó, hogy kitartottam mellette, hosszútávon másoknak is eredményesebb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Hidratálók: Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1