Blanx

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexa369, Módosítva: 2012. július 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A BlanX Folteltávolító sarki zuzmó kivonatot és bambusz mikroszemcsét tartalmazó összetételének köszönhetően eltünteti a fogzománcról a dohányzás, az étel és ital lerakódások okozta foltokat és elszíneződéseket.

vanoemi8

2019. június 12.

Anyukám vette anno az elsőt ebből, mert mind a ketten kávézunk és party-dohányosok vagyunk, így egy átmulatott éjszaka után vagy egy durvább nap után amikor 1-2 kávé nem volt elég, igazi mentsvár, pár használat után szépen leszedi az elszíneződéseket, és valamennyit talán ezáltal fehérít is, de mellé ha az ember lánya vesz még egy fehérítő fogkrémet a hatás igencsak szembetűnő lesz. Az íze kicsit erős, de nem szörnyű. Nálam működik amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

naturefun

2018. november 27.

Két éve használom, ha fogyóban van inkább veszek, mert nem mindig lehet kapni. Az ezüst és a kék nekem semmit nem használ, ez látványosan fehérítő. Kevés is elég belőle, az íze kellemes. Elektromos fogkefét el sokkal fehéren a fogam, mint hagyományossal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 27.

Vala111

2018. november 27.

Ez nem fogfehérítő, hanem folteltávolító fokrém. Peroxidmentes, tehát maximum csak annyi lesz az eredmény, mint polírozás után. Drága, hiszen többet ígér mint egy fogkrém, de sajnos nálam a hatás nem sokáig tartott. Minden nap használtam, de mikor néha kihagytam egy napot, újra visszabarnult a fogam. Nem dohányzom, viszont sokat kávézok, úgyhogy ez is haladás.
Az extrém mentolosokhoz szoktam, ezért hajlamos vagyok összekötni a tisztaságot a mentol erősségével. Először furcsa volt, mert ez csak kicsit mentolos, de tisztít.
Szem előtt tartva, hogy az ősrégi szennyeződéseket úgyse fogja leszedni, mert ahhoz hamarabb el kellett volna kezdenem használni, és összehasonlítási alapom sincs más folteltávolító fogkrémekkel, megelőlegezek 4-est. Egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Bubucim

2017. október 28.

Természetesen akciósan vásároltam, de még így is húztam a szám, hogy túl drága. Sajnos, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Rosszat nem okozott, nem tapasztaltam fogérzékenységet, fogvérzést, vagy bármi olyat, amivel ártott volna. Tapasztalatot viszont nyertem általa: megkérdezem a fogászomtól, hogy az én fogamra milyen fogkrémet ajánl. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

Bubus06

2017. október 4.

Hát nekem giga mega nagy csalódás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nincsenek sárga fogaim, de nem is vakító fehérek..És annyi sok pozitív véleménnyel illették ezt a fogkrémet, hogy kipróbáltam. SEMMIT nem használt, de még nem is tisztított megfelelően. És egy idő megundorodtam az édes ízétől is...És ehhez baromi drága. És utálom a kinyomóját. Ha se nem fehérít, se nem tisztít, akkor...?

Semmire nem jó számomra..Egy csillagot se adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Semmire nem jó számomra..Egy csillagot se adnék.

Anita97

Korcsoport: < 18
2017. október 4.

Szépen fehérít.A változás már pár használat után látható.Viszont minden alkalommal vérzik az ínyem.Sokkal érzékenyebb lett. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 4.

bubilany

2017. szeptember 11.

Az árát leszámítva nagyon jó kis fogkrém ez, tényleg fehérít és az összetevők is szépek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

zahraa

2017. július 27.

Egy eve probaltam kb, meglepoen draganak tartom a tobbi fogkremhez kepest. Feherit, de nagyon felek attol hogy vekonyitja a zomancot, ugyhogy ahogy elfogyott, nem is vettem ujra. Azert is, mert nem ereztem azt a huha-hatast, az ize tok atlagos, alig habzik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Nashuaaa

2017. május 14.

Ez az egyik kedvenc fogkrémem.Szerintem fehérít is, de lehet csak szeretném ezt látni. Nekem nincs gondom a csomagolással, sem az ízével, szerintem csak meg kell szokni. -1 pont jár az árának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Ayase

2017. április 19.

Az itteni jó vélemények miatt döntöttem emellett a fogkrém mellett, mert újabban rákaptam a kávéra...Furcsa, hogy egyáltalán nem habzik, ráadásul a csomagolás valami rettenetes, alig lehet kinyomni a tubusból. Ezek ellenére tényleg fehérít, kellemes az íze is. Ami külön furcsa, hogy az újabban extrán érzékeny fogaimat, amiket csak Elmex-szel tudtam mosni, nem bántotta, talán minimálisan lettek érzékenyebbek, pedig az utóbbi időben csak ezt a terméket használom. Meg vagyok vele elégedve, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Xylitol

Sorbitol h 1 1

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.