Blend-a-med

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2016. július 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A napi fogápolási rutin részeként alkalmazva hatékonyan és mégis rendkívül kíméletesen távolítja el az elszíneződéseket és az ételmaradékokat, így a fogak számára tökéletes tisztaságot és 3D-s fehérséget biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

in0ra

2021. november 18.

Jó kis fogkrém, jól tisztít, és az íze sem elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Jó kis fogkrém, jól tisztít, és az íze sem elviselhetetlen.

senskin

2021. június 18.

Nem rossz, jól tisztít, de nagyon erős, amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Nem rossz, jól tisztít, de nagyon erős, amúgy.

Barbibby

2021. április 9.

Számomra szuper fogkrém, könnyen beszerezhető, olcsó és szépen tisztít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Számomra szuper fogkrém, könnyen beszerezhető, olcsó és szépen tisztít!

zdoreebaba

2020. november 7.

Használjuk most már egy ideje. Rossmann-os rendeléssel jött három darab extra akció keretein belül. Olcsó árkategóriás fogkrémek közül jó választás lehet. Szépen tisztít, könnyű állaga van és plusz pont hogy nagy 100 ml-es kiszerelésben kapható, így sokáig kihúzzuk vele. Egyedül az íze nem nyerte el a tetszésemet. Jobban szeretem a mentolosabb fogkrémeket. Végzi a dolgát, tisztít, frissít, viszont nem fehérít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Fehereszti

2020. július 4.

Nem rossz, nem erős ízű, szépen habzik, viszont egyáltalán nem fehérít, egy kicsit sem. Többet nem hiszem, hogy megvásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

TheNancy07

2020. május 26.

Ismerős ajánlására vettem meg. Hááát. Jól habzik, jól tisztít, de fehérítő hatását nem vettem észre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

mlexa

2020. február 21.

Abszolút megéri az árát! Rengeteg fehérítő hatást hirdető fogkrémet próbáltam, de egyik sem csinált semmit. 😟 Ez viszont csillogó, fehér fogakat eredményez. Nyilván nem tart örökké a hatása, de az eredmény miatt szinte készteti az embert, hogy újra és újra fogat mosson. 😀 Nagyon szeretem. Az íze is végre nem az a maró mentol, és az állaga is jó. Kellően habzik, szóval számomra maga a tökély. Fogérzékenységre nem nyújt megoldást, így váltva használom a sensodyne fogkrémmel. De ezt sokkal jobban szeretem, de a másik meg a problémám miatt szükséges. Mindenesetre ajánlom mindenkinek, aki fehérebb fogakat szeretne, mert ez tényleg működik 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

szanii

2020. január 3.

Glamour napokon szoktam beszerezni féláron, úgy nagyon megéri. Rozsaszin orbitra emlékeztet. Jó ízű, sokáig mentolos érzést hagy maga után. Nekem annyira nem fehérített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Jól tisztít, de nekem annyira nem mentolos, viszont sokáig tart a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Jól tisztít, de nekem annyira nem mentolos, viszont sokáig tart a hatása.

Do23

2019. március 21.

Rengeteg fogkrémet kipróbáltunk, de mindig ehhez tértünk vissza. Jó a fehérítő hatása is, és glamour napokon 50 % kedvezménnyel kis túlzással az egész évi "adagot" nagyon jó áron meg szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak