Blend-a-med

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2016. július 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A napi fogápolási rutin részeként alkalmazva hatékonyan és mégis rendkívül kíméletesen távolítja el az elszíneződéseket és az ételmaradékokat, így a fogak számára tökéletes tisztaságot és 3D-s fehérséget biztosít.

mlexa

2020. február 21.

Abszolút megéri az árát! Rengeteg fehérítő hatást hirdető fogkrémet próbáltam, de egyik sem csinált semmit. 😟 Ez viszont csillogó, fehér fogakat eredményez. Nyilván nem tart örökké a hatása, de az eredmény miatt szinte készteti az embert, hogy újra és újra fogat mosson. 😀 Nagyon szeretem. Az íze is végre nem az a maró mentol, és az állaga is jó. Kellően habzik, szóval számomra maga a tökély. Fogérzékenységre nem nyújt megoldást, így váltva használom a sensodyne fogkrémmel. De ezt sokkal jobban szeretem, de a másik meg a problémám miatt szükséges. Mindenesetre ajánlom mindenkinek, aki fehérebb fogakat szeretne, mert ez tényleg működik 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

szanii

2020. január 3.

Glamour napokon szoktam beszerezni féláron, úgy nagyon megéri. Rozsaszin orbitra emlékeztet. Jó ízű, sokáig mentolos érzést hagy maga után. Nekem annyira nem fehérített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Jól tisztít, de nekem annyira nem mentolos, viszont sokáig tart a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Jól tisztít, de nekem annyira nem mentolos, viszont sokáig tart a hatása.

Do23

2019. március 21.

Rengeteg fogkrémet kipróbáltunk, de mindig ehhez tértünk vissza. Jó a fehérítő hatása is, és glamour napokon 50 % kedvezménnyel kis túlzással az egész évi "adagot" nagyon jó áron meg szoktam venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

SzLili17

2019. március 21.

Nem gondoltam, hogy valaha egy fogkrémről fogok véleményt írni, de mégis. Próbálgatok mindig új fogkrémeket, hátha jobbak, de ezt még egyiknek se sikerült utol érnie. Ha ezzel mosok fogat, mindenki megdicséri milyen fehérek. Az íze nem tolakodó, utána simán lehet enni ha valakinek úgy jó. Extra fehér fogakat kívánó helyzetben (pl. Vörös rúzs) egy kis szódabikarbóna, fele adag fogkrém, és tökéletes hollywood-i mosoly! 👌

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Candy21

2018. december 8.

Nem rossz fogkrém jól tisztít picit fehérít is nem bántja a fogínyem. Viszont lehetne mentolosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

SzZsofia

2018. december 3.

Szeretjük típusú fogkrém, bár én extra fehérítést nem érzek. Jól habzik és jól tisztít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

wildrose

2018. szeptember 22.

Jó minőségű fogkrém, jól habzik és jól tisztít, bár különösebb fehérítést nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Renita

2018. szeptember 18.

A doboza alapján gondoltam kipróbálom ezt a fehérítő fogkrémet. A 3D Luxe jobban tetszik .Ennél a fogkrémnél változást nem látok ,bár jó íze van,, fehérítést nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Sziszikee58

2018. július 21.

Régóta kerestem fehérítő fogkrémet, és mivel ezt nagyon reklámozták, gondoltam kipróbálom. Egy kicsit tényleg fehérít, jobban mint a Colgate vagy Signal fehérítő fogkrémek, de hatalmas csodát nem tesz. Az íze viszont tetszik, és nagyon jól tisztít. Szerencsére nem is drága, 550 Ft-ért vettem. Most egy másik Blend-a-med fogkrémmel próbálkozom majd, de ezt is megéri megvenni, mert tényleg jó kis fogkrém, de 3D-s fehérséget nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak