Blend-a-med

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Emci, az összetevőket feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2016. július 25.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A napi fogápolási rutin részeként alkalmazva hatékonyan és mégis rendkívül kíméletesen távolítja el az elszíneződéseket és az ételmaradékokat, így a fogak számára tökéletes tisztaságot és 3D-s fehérséget biztosít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kszmlnd

2024. február 4.

Általában váltogatom a fogkrémeket és feltűnt, hogy mikor ezt használjuk kisebesedik a szánk. Amint lecseréltük, pár nap elteltével javulni kezdett a sebesedés. Legalább már tudjuk, hogy mi okozta és ezt a terméket biztosan hanyagolni fogjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 4.

Kata lizator

2024. január 22.

Uh, durván jól fehérít! A tubus közepén vagyok és gyönyörű fehérek lettek a fogaim!
Csodaszer kategória

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

Csodaszer kategória

g0809

2023. április 3.

Én nem szeretem ezt a fogkrémet. Szerintem egyáltalán nem habzik, és nem is tisztít olyan jól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 3.

drebeka

2022. december 1.

Ezt a terméket úgy fedeztem fel, hogy egyik nyáron az unokaöcsémre vigyáztam több napig, és elfelejtettem magammal vinni a saját fogkrémemet. Maximum két nap használat után már látszódott az eredmény, hiszen a tükörbe nézve nem tudtam eldönteni, hogy mi olyan furcsa rajtam. Szembetűnő volt a változás, ezért később vásároltam is magamnak belőle. Jó az íze (egyáltalán nem az az erős mentol) és az állaga is, valamint megfelelően habzik. Kíméletesen és hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket és az ételmaradékot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 1.

Viki0407

2022. október 15.

Nagyon sok fogkrém márkát próbáltam már, de nekem a Blend-a-med a tuti befutó. Nagyon kellemes az íze, jól tisztít, friss a leheletem tőle és nekem a fehérítő erejével sincsen semmi bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. október 15.

in0ra

2021. november 18.

Jó kis fogkrém, jól tisztít, és az íze sem elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Jó kis fogkrém, jól tisztít, és az íze sem elviselhetetlen.

senskin

2021. június 18.

Nem rossz, jól tisztít, de nagyon erős, amúgy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Nem rossz, jól tisztít, de nagyon erős, amúgy.

Barbibby

2021. április 9.

Számomra szuper fogkrém, könnyen beszerezhető, olcsó és szépen tisztít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Számomra szuper fogkrém, könnyen beszerezhető, olcsó és szépen tisztít!

zdoreebaba

2020. november 7.

Használjuk most már egy ideje. Rossmann-os rendeléssel jött három darab extra akció keretein belül. Olcsó árkategóriás fogkrémek közül jó választás lehet. Szépen tisztít, könnyű állaga van és plusz pont hogy nagy 100 ml-es kiszerelésben kapható, így sokáig kihúzzuk vele. Egyedül az íze nem nyerte el a tetszésemet. Jobban szeretem a mentolosabb fogkrémeket. Végzi a dolgát, tisztít, frissít, viszont nem fehérít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Fehereszti

2020. július 4.

Nem rossz, nem erős ízű, szépen habzik, viszont egyáltalán nem fehérít, egy kicsit sem. Többet nem hiszem, hogy megvásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 4.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.