Blend-a-med

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2013. február 22.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogfehérítő hatással.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Maja92

2021. augusztus 12.

A csomagolása/doboza már nem olyan mint itt a képen hanem az egész lila. Kellemes ízű és valóban fehérít. Sokáig friss leheletet biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

danyadi77

2019. június 28.

Nem rossz, de ugyanezt az Elmex is hozza, úgyhogy valószínűleg maradok annál. Kis szemcsék vannak benne, gondolom a fehérítés miatt, van egy kis frissítő hatása, de én nem vettem észre semmi különös fehérítő hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

reginababa10

2019. június 6.

Imádom! Kifehérítette a fogamat rendszeres használat után (3-4x újravásároltam)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Imádom! Kifehérítette a fogamat rendszeres használat után (3-4x újravásároltam)

chrsss

2018. június 13.

Legjobb fogkrém, amit valaha próbáltam. Szerintem az elszíneződéseket igenis leszedi, ezáltal optikailag valóban fehérít egy keveset, az íze szuper, és sokáig friss marad utána az ember lehelete.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

arcoiris

2017. november 29.

Nem fehérített semmit, de nem is vártam tőle, mert tisztában vagyok ezekkel a kémiai folyamatokkal. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

karaibrahimgil

2017. április 6.

A kávézás okozta elszíneződést két használat után eltűntette, igaz, a Blend-A-Med 3D White Luxe fehérítő pasztájával együttesen használva. Nagyon jól frissít, tisztaságérzetem van utána, és nem kezd el már 1 óra után szájszagom lenni tőle, mint egyes "kíméletes" fogkrémektől, amik kb. semmit nem használnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

regi1995

2015. február 15.

A legjobb! A töméseim elszíneződtek,és nagyon zavaró volt,illetve a mindennapi kávé megteszi hatását.Erre kerestem valami igazán hatásos fogkrémet,és hát Shakira reklámozza,gyönyörű fogakkal,no meg Ti is elég jókat írtok róla.Csatlakozom a pozitív tapasztalatokkal rendelkezőek táborához,ugyanis a sárgás szín eltűnt,helyette szép,fehér fogakkal ékeskedem! Újravétel nem biztos,mert elég drága,megpróbálkozom egy olcsóbbal,a sima verzióval,de vissza fogok hozzá térni!Ettől függetlenül 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

szaszu05

2014. július 17.

Szépen tisztít és fehérít. Az íze eleinte zavart, de néhány használat után megbarátkoztam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

gina82

2014. július 1.

Rendkívül fehéríti a fogakat.Nagyon meg vagyok elégedve vele.A többi fehérítős fogkrémtől érzékenyek voltak a fogaim és sokszor fájtak,de ezt már 4 hónapja használom és semmi ilyent nem tapasztaltam.Jól habzik,jó az állaga,nem az a túl sűrű.Szerencsére nem nagyon mentolos.Maradok nála :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

jetroh

2014. április 9.

Egyáltalán nem fehérít,viszont jól habzik,és nagyon csinos a csomagolása,az íze sem túl erős.
Nekem olyan csajos fogkrém(?!). Biztos újra veszem még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Nekem olyan csajos fogkrém(?!). Biztos újra veszem még.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak