Blend-a-med

Ár:   1549 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: nayliey, Módosítva: 2016. május 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Blend-a-med 3D White Luxe bemutatja fogfehérítő pasztáját, amelyet kifejezetten az intenzív fogfehérítés céljából terveztek, a fogkrémmel történő fogmosás utáni használatra. Fokozza a fogak fehérségét azáltal, hogy eltávolítja a felületi elszíneződéseket és ellenálló pajzsot képez a fogzománcon az újabb foltok képződése ellen, így nyújtva védelmet a fogmosások között.

Dee

2019. május 5.

Nem mondom hogy csodaszer, de jó legalábbis folyamatos használat mellett (+ fogkrém ami szintén fogfehérítős funkcióval bír de nem ugyan ez a márka). Nekem az íze okozott kicsit megütközést , vaníliás kicsit mentolos isten tudja milyen íz. 🤷‍♀️ De ennek ellenére én láttam a változást és tényleg fehéredett valamennyit viszont ahogy elhagyja az ember lánya a használatát szinte rögtön vissza is színeződik a fog. (De nyilván nem is rendes fogfehérítés hogy x ideig úgy is maradjon)
Jó kis termék de azért én inkább még kutatok tovább az igazi után.😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Jó kis termék de azért én inkább még kutatok tovább az igazi után.😉

Jucus91

2018. november 15.

Persze mikor kuponnal olcsóbban hozzájutottam nem olvastam el rendesen, hogy ez nem rendes fogkrém, csak valami fehérítő kiegészítő. Az első fogmosáskor nem éreztem, hogy túl jól tisztítana ezért elolvastam mi is van benne. Ekkor szembesültem azzal, hogy rendes fogkrémet is kell mellette használni. Ha ezt tudom biztosan nem veszem meg, nálam nem okozott áttörő változást. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

pilot

2018. október 4.

Fogkrémmel használom fele-fele arányban. Azért vettem meg, mert barátnőmet kérdeztem, hogy volt-e fogfehérítésen és mondta, hogy ezt használja.
Magamon semmi nem tűnt fel, majd ma egy másik barátnőm tőlem is megkérdezte, hogy voltam-e fogfehérítésen. Úgy tűnik hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 4.

Damayanti

2018. április 10.

Fogmosás után használom plusz kis rituáléként és nekem elég jó. Igaz olyan nagyon eleve nincsenek elszíneződve a fogaim, de azért nem is olyan fehérek mint a reklámokban :) Én semmi olyasmit nem tapasztaltam eddig (a tubus felénél járok kb) amiről pl. toszapo ír, nem tudom egyénileg mitől függ kinél milyen hatást vált ki ugyan az a termék... Nekem semmi ilyesmi nincs szerencsére és fél tubus elhasználása után is már látványosan fehérebbek a fogaim, más is megjegyezte és kérdezte mit csinálok vele :) Nem hiszem hogy újra fogom venni de rosszat nem tudok róla írni. ja, tipp: én néha egy csepp tiszta citrom olajat is cseppentek rá a fogkefén és így használom a cuccot, így még inkább fehérít és ragyogóbb mosolyt ad, de persze azért senki ne azt várja hogy pár használat és pl. a tartós kávézás nyomai helyett azonnal jön is a hollywood-i száz karátos mosoly :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

toszapo

2018. február 27.

Nem vettem észre nagy eredményt, bár 2x sikerült használnom mert valami förtelmesen összetapasztja a nyálat és egyben a szájat is, napok múlva is találtam az ínyemen ilyen kis összesűrűsödött nyál darabokat, pedig napi 3x mosok fogat. Semmiképp nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Astrid

2018. január 6.

A legjobb fogfehérítő krém amit használtam eddig. Rendes sima fogkrém mellett ajánlatos használni mert nem helyettesíti ez csak egy kiegészítő. Remekül fehérít, mások is megjegyzik milyen szép fehérek lettek a fogaim. Nálam nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

orik

2017. augusztus 13.

A terméknek intenzív fogfehérítő hatása ugyan nem volt, de a tubus elhasználása után szemmel láthatóan fehérebbek lettek a fogaim, tehát összességében fokozta a fogak fehérségét, és eltávolította a felületi elszíneződéseket, még akkor is, ha radikális és tartós változásokat azért nem hozott. Legközelebb a Blend-a-med 3D White Luxe Perfection fogkrémmel együtt fogom kipróbálni, hátha úgy átütőbb lesz a hatás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Ingrido

2017. június 14.

Kuponnal, féláron is bánom. Minek ez? Bevallom, nem nagyon hiszek már a fehérítő fogkrémekben. Ezt azért kockáztattam meg, mert nem fogkrém, tehát a jólbevállt fogkrémemet turbózhatom fel vele, és majd jön a csoda. Nem jött. Olvasom a hozzászólásokat, hogy mások látják a fehérítő hatást, lehet, bennem van a hiba. Pedig komolyan vettem a feladatot, és egy hónapja naponta kétszer sikálok. Nem gyűlöltem meg, nincs bennem harag, csak teljesen feleslegesen találkoztunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 14.

karaibrahimgil

2017. április 6.

Nekem nagyon bejött a Blend-A-Med 3D White Luxe Glamour fogkrémjével együtt, együtt 2 használat után eltűntették a kávézás okozta elszíneződést. Ugyan kicsit luxusnak tűnhet fogkrém mellett külön paszta használata, de 50%-os, DM-es Glamour-kupon használatával nekem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

nikolettazsofia

2017. január 28.

A fogkrémével együtt vettem meg, az kitűnően fehérít. Utána szoktam ezzel is fogat mosni, de nagyon fura az állaga, szerintem ez semennyivel sem teszi fehérebbé a fogaimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-6