Blend-a-med

Ár:   595 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dori_91, Módosítva: 2013. március 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Szájvíz és fogkrém egyben.

schzsofi

2017. április 6.

Nagyon nagyon jó fogkrém!!! Már az első használattal fehérített, az íze nagyon jó, nem túl mentolos, mégis frissít. És olyan jól tisztítja a fogaim, hogy a nap végére is teljesen simának érzem őket, semmi lepedék. Olcsó és nagy kiszerelés, sokáig elég. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

CandyAngi

2015. december 7.

Mióta rátaláltunk, csak ezt használjuk. Szuper az állaga és frissessége

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 7.

Mióta rátaláltunk, csak ezt használjuk. Szuper az állaga és frissessége

Béatrice

2014. december 25.

Nagyon jó ez a fogkrém, nem helyettesíti a szájvizet, de azért tényleg tovább marad friss a lehelet. Emellett jól tisztít és jó az íze is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

cicatapmancs

2014. április 12.

Szuperül tisztít és az íze is jó. Eddig egyik fogkrém után sem volt ennyi ideig friss a leheletem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

zdoreebaba

2014. január 25.

Nagyon jó fogkrém. Kellemes az íze, jól tisztít és keményen elbánik a legmakacsabb lepedékkel. Fehérítő hatását nem tapasztaltam, de nincs is ráírva, úgyhogy ez megbocsátható. Szerintem nagyobb kiszerelésben is gyárthatnák, mert elég gyorsan el tudja a család fogyasztani...
Egy probléma: az íze nagyon gyorsan elillan... 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Egy probléma: az íze nagyon gyorsan elillan... 4*

Dori_91

2013. június 1.

Végre nekem is lehetőségem adódott kipróbálni, mivel az előző fogkrémem elfogyott.
A tapasztalatok: jó tisztítóhatás és állag (kíméletes a fogszabályzómhoz is :) ), és friss leheletet hagy maga után. Esténként szoktam használni (reggelre másik van), de ha a reggeli is elfogy akkor felváltja ő. Mivel szeretek pluszban is szájvizet használni este, reggelre tökéletes lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

fuge7

2013. május 8.

Nemrég vettem ilyet, korábban még nem találkoztam ezzel a termékkel a polcokon, gondoltam, kipróbáljuk.
Jó állaga van a fogkrémnek, egy kicsit átlátszóbb, folyósabb, kíméletesen és alaposan tisztít, hosszú ideig friss marad a lehelletem. Megkedvelte a család is. :) És most nézem, az összetevői is jók, nagyon megérte az árát (mint ahogy a Blend-a-Med Complete termékek mindegyike).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.