Blistex

Ár:   495 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,25 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orange01234, Módosítva: 2014. január 8.

Kiszerelés:   4,25 g
Kategória:   Ajakápolók

Blistex ajakír napi ajakápolásra aloe verával, kollagénnel, kakaóvajjal és vaniliával.

Gazdag összetevőinek köszönhetően hosszú órákon át hidratál, ápol és véd az év minden napján, minden időjárási körülmények között. Könnyű állaga miatt könnyen felkenhető, szintelen, ajkait vaniliával ápolja.

Bőrkímélő jellegét bőrgyógyászati vizsgálatokkal igazolták.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

HeyGirl

2021. május 11.

Elsőnek ezt a fajtát próbáltam. Ár érték arányban szerintem nem lehet ennél jobbat találni. De még a drágább társait is kenterbe veri magasan. Nagyon szeretem, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Fannie

2021. április 27.

Általában a klasszikus Carmex tubusos verzióját szoktam venni, de azzal elég nehézkes bekenni a számat, ha nem otthon vagyok és a járvány miatt nem is szívesen kenegetném a számat az ujjammal. A legutóbb az előbbi nem is volt a Müllerben, ezért esett erre az ajakápolóra a választásom, árban pont fele annyi, mint a Carmex, ugyanolyan jól hidratál, csak stiftes kiszerelésben, emellett az íze is finom, de nem tolakodó. Talán aki rendszeresen használ ajakápolót, annak jó alternatíva lehet, ha vátogatni szeretné a termékeket, hogy ne szokjon hozá a bőre. Valószínűleg újravevős, mert hát egy jó ajakápolóból sosem elég. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

Pinky

2021. február 27.

Az eddig használt legjobb ajakápoló. Sosem hagyott cserben. Finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Az eddig használt legjobb ajakápoló. Sosem hagyott cserben. Finom az illata is.

Cool

2020. május 31.

Nagyon jók hidratál, igaz én nem emiatt szeretem, hanem az illata és a hatása miatt. Kicsit mentolosan csíp vagy bizserget, és szerintem ajakdúsító hatása van emiatt, de minden esetre ha felkenem, sokkal magabiztosabbnak érzem magam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 31.

limonade

2020. február 8.

Ár-érték arányban a legjobb a maga kategóriájában, évek óta ezt használom, nem cserélném le semmire. Hidratált érzetet hagy maga után, nem kell óránként újrakenni és sokáig elég, nem fogy hamar :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

ladyfalcon

2020. január 8.

A legjobb ajakápoló amit valaha használtam, évek óta csak ezt veszem. A maga 500 forintjával kenterbe veri az összes márkás, méregdrága terméket. Télen állandóan kisebesedik az ajkam a hidegtől, éjszakára bekenem ezzel és reggelre szinte nyoma sincs a száradásnak, és a fájdalom is elmúlik. Bárkinek ajánlom kipróbálásra aki hasonló problémával küzd, szerintem százszor jobb - és persze olcsóbb -, mint a Carmex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Erika80

2019. október 10.

A Labello és társai elbújhatnak mellette, pedig árfekvésben kb. egyformák, talán az még kicsit többe is kerül. Ezt a terméket még ezelőtt nem használtam, de több más fajta ajakírt igen. Pár napja sebes ajkam szélét hiába próbáltam ápolgatni a Labelloval, nem segített. Ez 2 nap alatt majdnem teljesen elmulasztotta. Tetszik benne a textúrája, engem nem zavar ez a csúszós réteg az ajkaimon. Az illata nagyon kellemes, az enyhe mentolos érzés pedig csudijó. Egy kis evés vagy ivás sem szedi le a kencét teljesen. Legalábbis az enyémen maradt még bőven falatozás után is. Nekem elnyerte a tetszésem ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Ennie86

2019. szeptember 4.

Nem rossz, de nem is hűha. Jó, hogy van benne fényvédő. Egy kevéske réteget hagy a szájon ami ha eltűnik, akkor vége a hidratált érzésnek. Kipróbálni jó volt de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Megbántam, hogy legutóbb ezt vettem a Carmex helyett. Az illata jó, van benne fényvédő, de ennyi. A hidratálása annyiban merül ki, hogy képez egy bevonatot a szájon, de összességében szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Sziporka88

2019. május 22.

Tetszik, hogy semleges (de inkább édeskés) az íze. Nagyon puha és hidratált lesz tőle az ajkam. Nem ül ki a száj szélére vagy redőkbe. Rúzs alapnak is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A timol egy monoterpén fenolszármazék vegyület (C10H14OH) amely izomer a karvakrollal. A kakukkfűillóolajában található nagyobb mennyiségben, de sok más illóolaj is tartalmaz timolt. Fehér kristályos anyag, kellemes aromával és erős antiszeptikus tulajdonságokkal.