Best of Beauty 2019

Blistex

Ár:   595 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ajakápolók

Fényvédő faktort tartalmaz. Mangó illattal.

Virogka

2016. július 30.

Jó...jó...jó, de valahogy hiányérzetem van. Nagyon jó az illata és az íze is, de nem elég "zsíros"(?). Talán így tudnám megfogalmazni. Olyan mintha beszippantaná az ajkam. Vízhiányos lenne??? :D.. nem tudom, hogy van-e ilyen...No mindegy..Másabb mint egy Labello, állagra tuti.
Azért legközelebb is fogok venni, az illatára való tekintettel, mert nagyon friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Irudi

2016. január 13.

Hmmm, az az íz...:) Inkább az íze mangós, semmint az illata. De nekem ez tetszett.

Sokáig fent marad, ihatsz-ehetsz bátran. Ellenben nem éreztem, hogy különösebben hidratált volna. Viszont legalább nem is szárított:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

chimera86

2015. április 11.

Nagyon finom az íze, de más pozitívat nem tudok róla mondani, teljesen átlagos. Inkább visszatértem a gyümis Labellohoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

cs.lau82

2014. március 2.

Nagyon jól puhít és kellemes mangóillata van. A Müllerben tettem rá szert, de megérte, nagyon jó kis ajakápoló! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

sunshinenymph

2014. február 26.

Kicsit mű mangó illat, de finom. Egész jó az ápoló hatása, de én valamiért a Classicot jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate