Blithe

Ár:   $45   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. október 17.

Ár:   $45
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Innovatív maszk, amely a fürdés/tusolás közbeni használatra lett kifejlesztve. A bőr rugalmassá, feszessé válik.

Limadunia

2019. március 15.

Mintát kaptam belőle, bevallom fura a használata, nem is mondanám én ezt pakolásnak. Valóban csak percek kérdése és kész is a művelet, ha kevés az idő akkor tényleg praktikus lehet. Én a használati útmutatót betartva 3szor tudtam a mintát használni, az arcom utána tényleg kellemesebb puhább lett, kicsit olyan szilikonosan selymes, pedig a krémben nincs is ilyen anyag. Viszont ezért a pénzért tuti nem venném meg a teljes üveget, egyrészt az extra illatanyag tartalom miatt (jaj hagyjuk már ezt, nem értem miért kell mindent agyon illatosítani, a hatás a lényeg nem az hogy cukorfalat vagy műgyümi illatú legyen kb 1 percig a pofám). A másik hogy maszk esetében szerintem az is fontos, hogy legyen ideje a hatóanyagoknak rendesen beszívódni a bőrbe, ehhez pedig az az egy perc semmire se jó, ilyen szempontból ez inkább csak egy maszknak nevezett hidratáló toner. Ugyanezt a hatást el lehet érni esszenciával, vagy könnyedebb hidratálóval, de a krém az igazi maszkok hatását nem nyújtja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.