Bobbi Brown

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: noemimi, Módosítva: 2016. augusztus 2.

Ár:   15 000 Ft
Kiszerelés:   6,6 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

• meleg színnel és ragyogással vonja be a bőrt

LauraHerczeg

2019. február 5.

Nehezen tudom elhinni, hogy ilyen terméket forgalmaz a Bobbi Brown.... a Pastel Peach "boldog" tulajdonosa vagyok, ami a kommentek alapján lehet eleve nem volt egy jó választás, de azért kérem! A csillámok tényleg borzalmasan potyognak, a színek nagyon szépen néznek ki a dobozban, az arcomon pedig kb sehogy, csak hatalmas csillámok MINDENHOL. Ha fokozottan figyelek hogy ne nyúljak bele a csillogós színekbe (ami a termék mérete miatt igen nehéz feladat) ki tudok hozni belőle egy közepes pirosítót, de ez a maximum. Szerencsére jóval kedvezőbb áron vettem, de még így is fogom a fejemet...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

bobekecske

2018. december 9.

Jöttem én is kicsit védeni a reputációját. :) Eredetileg pink színben próbálkoztam vele, és abban nekem is túl soknak bizonyult a csillám.
Aztán a Tawny árnyalathoz lett szerencsém jutányosabb áron, és ez jóval kevésbé csillámos, illetve nekem a színe is jobban tetszik, az a barackos rózsaszín amk kvázi bronzerként működik világos bőrön. Azt hiszem minél többet használom, annál inkább megkopik az egy-két csillámos téglalapban a csillám, de azért igyekszem ezeket picit kevésbé érinteni az ecsettel.
Mivel ebben az árnyalatban mindegyik téglalapocska színesebb, kevésbé komplikált a használata, mint például a pastel árnyalatoké, ahol vannak nagyon világos, kvázi színtelen, csak csillámos szekciók.
Amúgy kis mennyiségben, természetes fényben egész szép tud lenni kis mennyiségben ez a Bobbis csillám, még ha alapvetően inkább lerülni is szoktam az ilyesmit.
Teljes áron, egyetlen pirosítómként nem hiszem, hogy ezt valasztanám, de biztos helye van a szortimentemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

agen

2016. február 15.

Nemrég megvettem a Coral árnyalatot, igazat kell adnom scorpionqueen-nek, valóban először én is csillogtam-villogtam még az államon is, de valahogy megszelídült a napi használattól és nagyon tartósnak is bizonyul. 1 hónapja használom, én megszavazom neki a 4 csillagot. Abszolút nem foltosodik, nagyon szép egységes színt ad, highlighter-ként valóban nem funkcionál, de ezt nem is hittem el róla. De nem, nem tudok rá haragudni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

scorpionqueen

2015. november 30.

Két hete küzdünk egymással, de úgy tűnik, ő áll nyerésre. Én még életemben nem szenvedtem így pirosítóval/highlighterrel (nem igazán világos a funkciója...) úgy, mint ezzel. Sajnos nagyon sok sebből vérzik ez az egész termék.
1. A funkciója tényleg nem világos. Nagyon jól pigmentált, viszont gigászi csillámokkal van tarkítva egy téglalap (Tawny árnyalat) és ezek a csillámok sehogy sem illenek a színvilágba. Nagyok, ocsmány a színük, az az igazi giccses csillám, ami hol arany, hol zöld színben pompázik, fényviszonyoktól függően. Tehát most akkor pirosító (a pigmentáltsága miatt), vagy higlighter (a csillámok miatt)? Mert az nagyon nem oké, hogy veszettül pigmentált ÉS veszettül csillámos. Ezt a búcsúban kell keresni, nem a Bobbi Brownnál 15 ezerért.
2. Megvan az az imádnivaló tulajdonságuk ezeknek a csillámoknak, hogy potyognak. Amikor a szám fölött fedeztem fel néhányat, nem volt őszinte a mosolyom. Már ez megbocsáthatatlan hiba lenne részemről, de sajnos még közel sincs vége.
3. Porol. De valami elképesztő módon. Mintha átmenet lenne a por és a préselt formula között. Az ecsetről csak úgy száll mindenfelé, ami pirosító-highlighter (vagy mi a szösz) esetében annyira nem praktikus dolog. Felhelyezés után nagyon szappanos vízzel kell kezet mosnom, különben minden csillámos lesz, amihez hozzáérek.
4. Egy hisztis ribanc, kizárólag sivatagosra száradt alapozóra lehet csak feltenni, amire imádok várni a reggeli készülődésben. Ez az egyetlen pirosítóm (oké, nevezzük annak, mert pigmentáltabb, mint csillámos), aminél tényleg a totális száradást meg kell várni, különben oda tömörül arra a helyre, ahová először érintem az ecsetet és voilá! Kész is a bohóc arc.
5. Még így is minden egyes alkalommal azt vettem észre, hogy 1 óra múlva foltos volt. Bármilyen ecsettel, bármilyen felhordási technikával. Foltos, mintha össze-vissza tenyereltem volna nedves kézzel.
6. Hogy hogy néz ki 6 óra után? Csillámok az államon, a homlokomon, a retinámon és egy megkopott, elfoltosodott pirosító. Perfetto.

Két csillagot akartam neki adni, de nem, nem fogok csak azért kettőt adni, mert BB termék. Igazából még az 1 csillag is nagyvonalú ajándék részemről, mert ilyen rossz termékem tényleg nem volt még, mint ez. És mert nem lehet 0 csillagot adni. Valamelyik reggel inkább visszatettem és azon kaptam magam 1 perc múlva, hogy simogatom az egyik Armanit, miközben azt motyogom neki retardáltan, hogy "Te sosem hagyod cserben anyát!". Ez a különbség 15 000 és 15 000 között. Erre nehogy kiadjátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

googles

2015. augusztus 9.

Csak próbáltam, gyönyörű színei vannak. Pár problémám van vele: nem szeretem, mikor különböző színekből van egy palettán 1-1 apró kis négyzetnyi, mert így nincs sok értelme a 6 árnyalatnak. Másik, hogy miután feltettem az arcomra, valami irritáció jött elő (ami persze lehetett attól, hogy az ecset nem volt tiszta, mert teszteltem...). A harmadik problémám, hogy baromi drága, szerintem ennyit nem ér meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.