Bobbi Brown

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. december 21.

Kiszerelés:   3,6g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Tartós matt finisű rúzs.

Zindi

2018. január 1.

A 30-as Scarlet árnyalat van meg, elég drága és ezért sokszor nem merem használni pedig gyönyörű színe van, nagyon tartós, matt és ami a legfontosabb a legtöbb folyékony rúzzsal ellentétben ez nem kopik le egy éles vonalban a szám belsejéről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

cremeblanche

2017. január 3.

Bár a kedvencem a BB márka, ezzel sajnos most nem lehetek elégedett. A színek szépek lennének, a csomagolás is nagyon csini, viszont a rúzs maga eszméletlenül szárítja a számat. Bár azt ígérik, hogy annak ellenére, hogy felkenve egyből eléred a matt hatást, rendkívül jól hidratál, de ez sajnos az én esetemben egyáltalán nem igaz. Két színt is próbáltam, ind a kettő után napokig kellett a számat rendbetenni, és a felkenél után kb 15 perccel már éreztem a húzó hatást. Fájó szívvel, de ez sajnos csak egy csillagocska.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

manna88

2016. január 17.

Hibátlanul hozza, amit ígér:
könnyen lehet vele dolgozni (creamy), mégis tökéletes matt hatás a végeredmény.
Nagyon szép, élénk színekben kapható.

Nekem a narancsos árnyalat nyomot hagy az ajkaimon lemosás után, ezért csak 4 csillagot tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Hibátlanul hozza, amit ígér:
könnyen lehet vele dolgozni (creamy), mégis tökéletes matt hatás a végeredmény.
Nagyon szép, élénk színekben kapható.

Natalka

2015. július 22.

Nagyon szeretem! Szuper érzés viselni, egyáltalán nem szárít (naaagy pirospont!) Igazán matt, arra nem lehet panasz (mert én aggódtam a "creamy" kifejezés miatt, nekem ne legyen "creamy" egy matt rúzs :D de felesleges volt az aggodalmam) Könnyen kenhető, szuperpigmentált.
Hmm..nos a tartósság. Szerintem egész jó, bár tény, h ez kicsit árnyalatfüggő is, úgy értem, a világosak gyorsabban, látványosabban kopnak. Nekem pont egy elég világos nude színem van, a Pale Beach, és ennél feltűnőbb a kopás, de egyébként nem vészes, egy kis ivászatot simán kibír :) Van, hogy szájfénnyel viselem, úgy is remek, nem csomósodik össze (mint sok más rúzs, amikor szájfény kerül rá), és a tartóssága is csak jobb lesz.
Négyest mindenképp érdemel, de úgy érzem körül kellene néznem a sötétebb árnyalatoknál is...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Heloise

2015. június 20.

Én leszek az ünneprontó. Eddig nem ismertem a márkát, és mivel nagyon kíváncsi voltam a matt rúzsaira beszédelegtem a márkaboltba. Kedvesen rám applikálkta a hölgy a pale peach árnyalatot, ami még szép is lett volna, ha épp NEM matt rúzst keresek. Igaz erre creamy matte van írva, de az hogy a számon fénylik, és ragad, 7500 forintért egyszerűen nevetséges. Konkrétan így néznek ki a MAC-nél a Cremsheen finishű rúzsok nagy többsége. Ugyanolyan hamar kopott le a számról mint egy drogériás 700 forintos rúzs...Nézzük csak meg a MAC matt textúráit. Igen, a matt ott tényleg matt, többórás szuperpigmentált fedéssel. Ez a termék nekem az év csalódása, de nem búslakodom, így a MAC-et eztán sem csalom meg. Egy pontot csak azért kap, mert az üzletben nagyon segítőkészek, kedvesek voltak, és mert a rúzs árnyalata egész jó lett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 20.

vonkavilmos

2015. május 1.

A Jenna nevu arnyalat tulajdonosa vagyok. Nagyon jol pigmentalt, iszonyat tartos es ami a legjobb: nem szarit!! A matt MAC ruzsaim elbujhatnak emellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

2015. április 28.

Razzberry árnyalat. TÖKÉLETES szín számomra, régóta kerestem ilyet. Eszméletlen pigmentáltság. Isteni állag, krémes, jól kenhető, komfortos érzés viselni. Hogy akkor miért nem kap 5 pontot? Egyrészt mert csúnya vonalat képez az ajkak bőre és a száj nyálkahártyájának határán, másrészt mert sajnos nem túl tartós. Én is próbálkoztam MAC Prep+Prime Lip-pel is, de nem...igazság szerint anélkül kb. olyan gyorsan kopik mint egy Essence rúzs, azzal azért jobb a helyzet, de akkor sem tartós. Vérzik a szívem, hogy nem adhatok 5 pontot neki, mert a színe tényleg tökéletes és nagyon jól pigmentált és jó viselni, és annyira szeretnék csupa-csupa jót mondani róla, mert imádom a BB termékeket, de sajnos ez a szomorú igazság. A 4 pont is jóindulattal...
Amúgy lehet, hogy csak a Razzberry ilyen? Ahogy látom Jasmin Lalique is ezt az árnyalatot pontozta le, akiktől 5 pontot kapott ez a rúzs azoknak más árnyalat van. Lehet legközelebb ha az üzletben járok kíváncsiságból felkenek egy másik színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

vfejes

2015. február 14.

Nahát! Ez a rúzs elcsábított egy tipikus szájfényes lányt! Hosszú évekkel ezelőtt a huszas éveimben használtam ilyen rúzsokat, bár akkor még a Loreal rúzsát is Angliában vettem (most meg 35 vagyok). True Pink és Tawny Pink van meg, hát imádom. Nincs szükségem ecsetre, a szám amúgy elég kontrasztos, az 5 évesem mellett amúgy kihívás lenne... mégis tökéletes, mindig megjegyzi valaki, hogy csinos vagyok, ha ez fent van. Azt hiszem lesz belőle még több darab is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Adrienn1029

2014. október 29.

A razzberry árnyalatot használom. Ecsettel kenem fel mindig, ugyanis annyira erősen pigmentált, hogy simán felkenve sok lenne. Imádom a mattságát, nagyon elegáns, ugyanakkor tartós is, nem kenődik, és nagyon könnyű viselet. Biztosan megveszem még más színekben is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

zsooofi

2014. június 28.

True Pink árnyalat van meg. Ajakecsettel a legkönnyebb felvinni. Szeretem, mert: szép a színe, finom az illata és a "púderozós trükkel" tényleg tovább fennmarad, mint más rúzsaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).