KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2017. november 22.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Az E-, C-vitaminban és méhviaszban gazdag, selymes rúzs hidratál és puhítja az ajkakat. Csábító, puha ajkak pár húzással. Fantasztikus árnyalatok, tökéletes formula.

20 árnyalatban elérhető

Bobbi Brown Crushed Lip Color rúzsok
Ár: 4600 Ft (+Foxpost) , Eladó: bobekecske
Állapot: új, 2.25 gramm, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál munkanapokon reggel 9 előtt/ 17h után, vagy Foxposttal

scorpionqueen

2018. november 20.

Csodálkozom, hogy ilyen kevés vélemény érkezett pont ezekhez a rúzsokhoz, én nem térek magamhoz, annyira jó a Baby árnyalat. A szín eleve telitalálat volt, a saját színem gyakorlatilag ugyanez, úgyhogy meg is van a tökéletes nude, köszönöm szépen, ezért jöttem. A formula tényleg tökéletes. Waxos érzetű, viszonylag könnyed, de nem siklik. Viszont pont ezért a felhordás és szilárdulás után nem is megy sehová, a kontúrok teljesen épek maradnak a viselet során. A finishe matt, de egyáltalán nem szívja a számat, semmi barázda, semmi ránc. 2 órát rajtam stabilan fent marad. Evés-ivás után mindig minden rúzst igazítani szoktam a belső részekről történő elválás miatt, ahogyan ezt is, ezt nem szoktam hibának tekinteni. A pigmentáltsága erősnek mondható, egy rétegben is nagyon szépen fed, kettővel totális, kifejezetten erős fedés.
Kivitel: szokásos Bobbi Brown tok, semmi extra. Jól záródó, kényelmes, stabil szerkezet. A tapintása miatt vakon megtalálom a táskában a többiek között (apró örömök).

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

bobekecske

2018. október 27.

Az egyik legkényelmesebb rúzs amit valaha viseltem. Egy rétegben nagyon szép enyhébb színt ad (mint ha már egy réteget papírzsebkendővel felitattam volna), két rétegben intenzív, kevésbé “viselt” hatású, abszolút jól kontúrozható. Széles a
színválaszték: meleg, hideg árnyalatok, barackos, mályvás, rózsaszínes, barnás, piros - kimondottan sok árnyalatot el tudnék képzelni magamon.
Nincs erőteljes illata, leginkább egy nagyon vékony rétegű szájbalzsamra emlékeztet, zsíros, szilikonos, nehéz érzet nélkül. Nem is nagyon tudom másik rúzshoz hasonlítani.
Nincs különösebben fénye, mattnak sem mondanám, mert egyáltalán nem száraz hatású.
Viseléskor nem érződik elsőre, mivel nem krémes a formula, de szerintem nagyon jól hidratál.
Az állaga révén elég tartós is. Szerintem ebben a formulában igazán érdemes erősebb, élénkebb színekkel kísérletezni, nagyon viselhetőek és feldobnak egy egyszerű sminket.
Nekem a meleg rózsaszín Angel és a barackos korall Cabana árnyalatok vannak meg, nagyon tetszett üzletben a mályvás Lilac, a bordós-barna Cranberry és a Ruby piros.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

mrsgrob

2018. szeptember 28.

Az őszre való tekintettel cranberry árnyalatban vettem meg. Nagyon jó állagú, könnyű, nem érezni a számon. Nem szárít, tápláló, nem csúszkál. A szín telitalálat, igazi mindennapra való, hétköznap hordható piros (némi barna beütéssel). Egy rétegben nem fed olyan erősen mint pl a MAC russian red vagy viva glam I, de egyenletes így is és építhető. Én szeretem csak egy rétegben használni, világos bőrömhöz ez is elég. Annyira jó a szín és az állag is hogy gondolkodom még néhány árnyalat beszerzésén (blackberry és telluride).

mrsgrob
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

MissAnn

2018. augusztus 23.

Nekem baby árnyalatban van, nagyon szép színe van. Tartós, nem túl matt, és nem zavaró az ajkakon. Telejensen elégedett vagyok vele!

MissAnn
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Ladybrown

2018. március 28.

2 árnyalatban (Lilac és Babe) van meg, nagggggyon szeretem mind a kettőt. Nem csúszós érzés felvinni, nem is száraz, a kettő között van, viaszos a formula. A száraz ajkakon sem mutat gázul, jobban nem szárítja ki. Kopása belülről kezdődik meg rajtam, de abszolút nem csúnyán, teljesen vállalható még frissítés nélkül is, de újrakenni is pofonegyszerű, nem kell hozzá semmilyen kellék. Az ára....elég húzós...de...amióta megvannak, a többi rúzsom parkolópályán van...tartok tőle, nem ez a kettő szín lesz a vége...szülinapra, karácsonyra...Egy szó mint száz, aki megteheti, vessen rá egy pillantást!

Ladybrown
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

bockg

2018. február 16.

Amióta megvettem csak ezt használom! Grenadine árnyalat van meg belőle, de biztosan veszek még másik árnyalatban is!

bockg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 16.

eperkeszederke

2017. december 4.

Zseniálisan jók lettek ezek a rúzsok! :) Nekem nagyon tetszik az állaga, formulája. Baby árnyalatban szereztem be, és az a helyzet hogy totál oda vagyok erte. Egy gyonyoru babarózsaszín arnyalat, ami abszolút feldob egy teljesen minimál natúr sminket a maga vidám, friss színével. Egy igazi kis plusz a mindennapokban nekem. Nem matt, nem is tul fényes, valahogy pont az arany középutat képviseli. Nálam egészen tartós, viszont mindenféle segédeszköz nélkül tökéletesen ujra lehet applikalni a nap bármely szakában ha szükséges. Jelenleg a táskám állandó lakója lett, az egyeduralmat igencsak átvette az EL rúzsok felett! :))

eperkeszederke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.