Bobbi Brown

Ár:   8800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2017. november 22.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Az E-, C-vitaminban és méhviaszban gazdag, selymes rúzs hidratál és puhítja az ajkakat. Csábító, puha ajkak pár húzással. Fantasztikus árnyalatok, tökéletes formula.

20 árnyalatban elérhető

Bobbi Brown Crushed Lip Color, Regal
Ár: 5.900 Ft , Eladó: Minocska
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel vagy csomagküldő
Ár: 6000 , Eladó: adrienn0103
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Fehereszti

2023. április 3.

Hááát nem is tudom😀🙈
Nagyon szép, jó minőségű, tartós a finishéhez képest, de nekem a MAC rúzsaimat ez nem tudja lepipálni. A sokak által birtokolt Babe árnyalatot szereztem be, ami szintén csalódás, a swatchokon sokkal babásabb málnás babypinkes szín, de rajtam nagyon nagyon pigementált erős pink, és nem ilyenre számítottam. Fura pedig nincs teljesen hófehér bőröm, mégis valahogy rajtam túl erős, élénk, tolakodó. Picit krémesebbre számítottam a textúráját tekintve. Egyébként ez abszolút szubjektív, elhiszem sokaknak élete rúzsa, imádom a márkát és ez is egy szuper minőség, de ha az imádott MAC rúzsaimhoz hasonlítom nekem ez csak 4 csillag. Újravenni biztos nem fogom de használgatom, próbálgatom még.

Update: mégis meggyőzött ez a kis rúzs, nem is akárhogy! Elkezdtem többet használni, és habár először nem olyan volt mint amire számítottam, most már egyszerűen imádom. Gyönyörű a Babe árnyalat, fényes, ragyogó, gusztusos, igazi élénk de nem rikító rózsaszín, látom a babás vonalat is benne. Nem is értem hogy mutathat rajtam mégis ennyire jól, a swatch alapján nem hittem volna. Nagyon tartós is a finishéhez képest. Nagyon működik, furcsa de így van! Megérdemli az 5*ot 😇

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 3.

Hááát nem is tudom😀🙈

vozardomi

2023. március 9.

Én miniben vettem meg a cranberry árnyalatot, és nagyon szeretem. Minden rúzs kiszárítja az ajkaim, de ez hidratálja is. Finishéhez képest tartós is, és üdítő gyümölcsös illata is van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 9.

BodrogiNiki

2023. január 17.

Én nagyon szeretem. Először mini változatban vettem meg a Babe árnyalatot, ami egy szép rózsaszín. Egyenletesen lehet felvinni, nem ragadós érzés, nem szárít. Kissé zsírosabb állagú az Avon-os rúzsoknál. Szépen kopik. Annyira megtetszett, hogy megvettem a Bare árnyalatot, ami tökéletes nude szín nekem, és az Angel-t, ami nagyon szépen mutat a világos bőrömön. Már fenem a fogamat a Regal-ra, vagy valamelyik pirosas árnyalatra. 1-2 kivételével szerintem meseszép színei vannak, legszívesebben mindet megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 17.

KisCsi

2022. december 31.

Egy mini Babe-et szereztem be kíváncsiságból. Nem vagyok nagy rúzsos, korábban próbáltam egy mini Mac-et de túlságosan szárított, elajándékoztam, illetve az egyetlen állandó rúzsom egy Loreal Color Riche Matt amit leárazva vettem. A Loreal is szárít picit, emellett olyan árnyalatban van meg, amiből csak nagyon picit szabad használnom, hogy ne legyen bohócfejem :D
Nade a Bobbi.
A Babe árnyalat, bár rózsaszínebbre számítottam, csak egy icit-picit élénkebb, mint az ajkaim színe, egyébként szinte beleolvad, amitől totál természetes a hatás és ezt imádom. Ha tükörbe nézek vele, azonnal mosolyogni kezdek. Könnyen terül, krémes, nem szárít úgy mint az eddigi próbálkozásaim más rúzsokkal.
A tartósságától nem várok túl sokat, a rúzsok óhatatlanul lejönnek ahogy iszik-eszik-csókolózik az ember, nincs gondom azzal hogy frissítgetni kell.
Nagyon bejön ez az árnyalat, kár hogy mini kiszerelésből nem találtam többet.
Szerintem megveszem nagyban is, nagyon-nagyon tetszik.

Ahogy végignéztem a színpalettát, éreztem hogy a Bitten árnyalat lesz számomra a tökéletes és évvégi akcióban be is rendeltem belőle. Csodálatos és imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 31.

Nade a Bobbi.
Nagyon bejön ez az árnyalat, kár hogy mini kiszerelésből nem találtam többet.
Szerintem megveszem nagyban is, nagyon-nagyon tetszik.

Timi01

2022. november 12.

Nagy összehasonlítási alapom nincs mert eddig szinte soha nem hasznàltam rúzst. Most csak egy kis semmilyen színt kerestem ami nem feltűnő de ellensúlyozza egy kicsit a téli sápadtságomat. A Babe van meg, nem feltűnő, mégis ad egy kis színt az arcomnak. Nem szárítja a számat, biztosan szépen kopik mert egyszer csak azt veszem észre, hogy hűlt helye van de nem kenődött sem a bőrömre sem a fogaimra. Nekem ez bőven elég, hogy nem kell 10 percenként ellenőriznem, hogy minden oké-e, aztán ha eszembe jut, újra kenem. Ilyen kezdőknek mint én, szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 12.

Lina14

2022. május 7.

Én mini verzióban szereztem meg a Ruby árnyalatot ami egy mély, icipicit terracottás vörös, őszre tökéletes.
Ami nagyon tetszik ebben, az az, hogy hihetetlenül kényelmes viselet, nem nehéz vagy száraz egyáltalán, olyan, mint egy gazdag ajakbalzsam. Ebből adódóan nem a legtartósabb, de ivást azért még kibír. A színe lehet egy halvány színezés is vagy egy teljesen fedő árnyalat is, ha rétegezzük, márpedig ez a formula szereti a rétegezést. Napközben kellett igazgatni illetve újra kenni ebéd után, de mivel ez más szájravalóknál is lőfordul, nem veszem zokon.
Teljesen megdöbbentett mennyire élveztem a viselését, beletekintek abba, hogy milyen színek vannak még a világosabb kategóriában, mert szerintem ha találok egy mindennapi színt, nem engedem el ezt a rúzst, az biztos!

Update: Megszereztem teljes méretben a Sazan Nude árnyalatot, ami egy barackos szín, sokkal inkább mindennapi. Minden ugyanaz igaz rá, mint a Ruby árnyalatra, nagy a szerelem, bár a teljes árat biztos nem fizetném ki megint érte

Update 2: ismét mini verzióban szereztem egy színt, ez a Babe, ami egy közepes, mindennapi pink, a formula ugyanaz és ezt is nagyon szeretem, akárcsak a Ruby-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 7.

Lulufej

2022. február 17.

Babe és Watermelon árnyalatban vettem meg és nagyon szeretem, mert kényelmes viselet. Nem szárítja az ajkaimat és építhető. Az ára azért gondolkodóba ejt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 17.

vivitrius

2022. január 12.

Minit vettem a Babe árnyalatból. Illatra, állagra teljesen megegyezik az Inglot rúzsaival. Még a rúzstest vágása, formája is stimmel. Kellemes szín és viselet, olyan kis visszafogott. Építhető is. Egy húzásra szájfény, a harmadik húzás után kezd rúzs formát és színt ölteni. A kifinomultság érzés is adott, azonban most több termék kipróbálása után sem értem ezt a felhajtást a márka körül. Tartósságát tekintve szerintem bármely drogériás rúzs ugyanezt tudja harmad ennyi áron. Szép-szép, de azt hiszem a BB nem lesz szerelem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 12.

Rose23

2021. július 19.

Újabb árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, a Real Nudes Collection egyik tagja, a Blue Raspberry-é.
Enyhe lilás-rózsaszínes beütésű barnás árnyalat, szinte egy az egyben a szám színe, de kicsit sötétebb. Ezt is imádom :D Végre megtaláltam a számomra tökéletes nude rúzst ♥️.

2020.08.19. Imádom, a Babe az én tökéletes színem a rózsaszín tónusú, világos bőrömhöz. Finom krémes, nem szárít, egyenletesen kopik.
Biztosan fogok még venni más árnyalatot is ♥️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 19.

Biztosan fogok még venni más árnyalatot is ♥️

Kamea

2021. április 26.

2021. 04. 26. update: Kb. egy hónappal ezelőtt sikerült is elfogyasztanom. Nagyon sokszor nagyon jó szolgálatot tett, ezekben a maszkos időkben különösen. Csak azért nem gondoltam arra, hogy újraveszem, mert még mindig rengeteg rúzst tudhatok magaménak.

2020. 09. 28. Babe árnyalat, mini kiszerelés, az utóbbi hetek éppen aktuális kedvence. Rózsás szín, barackos felhanggal.
Se nem matt, se nem fényes, maszkbarát és tartós, simán tartja magát két étkezés között. Ennek ellenére nem szárít, sőt, nagyon természetes viselet. Az állaga masszívabb, mégis krémes. Felvitelnél szépen terül, majd ha megunja a szájon, ugyanilyen szépen kopik is.
Kellemes összetalálkozás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 26.

Kellemes összetalálkozás.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.