Bobbi Brown

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Innovatív formulával, mely hosszúvá és vastaggá teszi a szempillákat. Nem kenődik vagy csomósodik.

Különleges kondícionáló és erősítő összetevőket tartalmaz

BloodEve

2020. április 5.

Ez az a spirál, amiért még az Óperenciás tengert is átúsznám és megmásznám az Üveghegyet:D
Mindent tud! Megemel, gyönyörűen szétválaszt,picit hosszabbít-dúsít.

Hatás: természetesen dús és hosszú pillák csomók nélkül. (műszempilla hatás nélkül)
Kezelhetőség:hagyományos sörtés kefével rendelkezik, 3 rétegig építhető, ha primert használok előtte, az összemaszatolás is elkerülhető.
Tartósság: krémesen lágy a festék, lemosása tartóssága ellenére is könnyű, nem bántja az érzékeny szemet,kis könnyezésnek ellenáll,nem pereg, nem maszatol.Kontaktlencsét használók is használhatják.( lekörözte a Chanel 10ezres vízállóját) :)
Ár-érték: drága,de a festék minősége nagyon ott van a szeren.(akciók idején érdemes lecsapni rá)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Mindent tud! Megemel, gyönyörűen szétválaszt,picit hosszabbít-dúsít.

selmeczireka

2020. január 4.

Drága, és semmi olyat nem tud ennyi pénzért, amit egy jobb drogériás spirál ne tudna. Csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

manettt

2019. május 15.

Nem rossz spirál, de azért nem ájultam el tőle, főleg az árára tekintettel kicsit többet vártam. Pozitívum, hogy tartós és nem kenődik el a nap végére sem, a sírást is kibírja, és nem csomósodik a pillákon, szépen lehet felvinni. Viszont nem sok mindent csinál a normál méretű pilláimmal, átlagos hosszabbítás és kb ennyi. Nekem nem vastagít és nem lesz tőle drámai a tekintetem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

szappanka

2016. november 8.

Korábban az Eye Openinget használtam, szerettem, semmi bajom nem volt vele, nem is terveztem, hogy lecserélem. Aztán nemrégiben betévedtem az üzletbe, és korrektort akartam venni, amelyből az ideális színt próbálgattuk a pofimon, amikor is a sminkes leányzó felszisszent, hogy miért nem használok szempillaspirált, ha már egyszer ilyen szép hosszú és sűrű pilláim vannak? A bók ellenére egy kicsit zokon vettem a kérdést, merthogy a már említett spirált használtam aznap reggel is, ahogyan mindig. Nem tudom, hogy melyikőnk lepődött meg összességében jobban, mindenesetre egy pillanat alatt felpingálta a pilláimra ezt a festéket, és hát hogy is mondjam, a különbség szembetűnő volt. Nem volt kérdés, hogy lecserélem-e a korábbit, mert ennek csodás hatása van. Könnyebb vele bánni, pont megfelelő mennyiségű anyagot visz fel, nem maszatol, nem pereg le, lemosásig a helyén marad, úgyhogy nagyon rendesen viselkedik. Tényleg elég sok, hosszú pillám van, de még így is nagyon látványos, nálam műszempilla hatású. Néha megkérdezik, hogy mű-e, de én mindig elégedetten vigyorgok, hogy nem, ez bizony az enyém :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

zsofiacskm

2016. október 7.

Hetkoznapi hasznalatra nekem eleg, ezelott nem is erzekeltem, hogy ekkora kulonbseg lehet partyszempillaspiral es hetkoznapi kozott.
Elonye, hogy szepen szetvalasztja a pillakat, gyorsan szarad es extra tartos, egyaltalan nem pergett le, tokeletesen ott marad, ahol kell.
Hatranya, hogy meg csak most kezdtem el hasznalni, de gyanum szerint kb egy honap mulva kiszarad, kicsit nehezkes lemosni (nem tudom hogy sikerul mindig ugy belevalasztanom a spiralkinalatba, hogy ne akarjanak lejonni) es hogy annyira nem varazsol latvanyos pillakat. Egynek jo, de ugyanebben a kategoriaban mas spiral (pl. lancome) sokkal-sokkal tobbre kepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.