Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2012. október 9.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Korrektor a bőrhibákra: pattanások, pirosság... Krémes, teljes fedést biztosító formula, amely az arc bármely részén használható. (kivétel a szem alatti terület)

Bobbi Brown Face Touch Up Stick - 5,5
Ár: 4500 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
orchidea8627

2018. december 30.

Klassz kis korrektor, bőrhibákra szeretem használni.
Praktikus és igényes a stiftes kiszerelés fém tokban, abszolút táskabarát.
A színe tökéletes, kicsit szárazabb formula mint a MAC Studio Finish korrektora, pattanásokra, kis bőrhibákra remekül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Klassz kis korrektor, bőrhibákra szeretem használni.
Praktikus és igényes a stiftes kiszerelés fém tokban, abszolút táskabarát.

eiola

2017. január 16.

A boltban a sminkes lány segített kiválasztani a bőrömhöz passzoló színt, azóta csak ezt használom bőrhibák eltűntetésére, kicsit sem üt el a színe, nagyon tartós és erős fedéssel rendelkezik, nem okoz pattanásokat. Az ára kicsit borsos de szerintem abszolút megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

BarbaraKantor

2016. július 30.

Az tanácsadótól olyan korrektort kértem, ami fedést biztosít az orromn lévő halvány pigmentfoltokra (a szemem alatti táskákra másik Bobbit használok: intensive skin serum corrector light to medium bisque3 illetve beige 3) és ez maximálisan jól, sőt kitűnően teljesít, az árnyalata 3,5 warm beige.

(Ami megfigyeltem, hogy Bobbi termékei rafinált fekete színű termék-csomagolásuk miatt nem követethető, hogy mikor fogy el, ezt pl. 6 hónapja használom, és még kb 2-3hónapinyi adag van benne, bár viszonylag kevés területen kell dolgoznia.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

afmz

2014. május 20.

Ahogy Bobbinál lenni szokott, széles színskálának köszönhetően megtaláltam a bőrömhöz igazodót. Maga a termék csomagolása elegáns. A stick körülbelül egy ujjpercnyi hosszú, ami nem tudom, hogy meddig elég (még alig fogyott belőle, pedig szinte napi szinten használtam április óta) Tartóssága változó, függ, hogy az arcom melyik területén fedek el valamit. Valahol csak 1-2 órán át marad fent, valahol pedig kibír 8-10 órát. Ha elfogy, még nem tudom, hogy újraveszem, mert van még azon a bizonyos sminklistámon más korrektor is, de ha nem lenne, akkor nagy valószínűséggel ezt venném meg ismételten, mert ennél még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

oswin

2014. február 23.

Porcelain árnyalat tökéletesen illik a bőrömhöz,nagyon jó a fedése is,a csomagolása is nagyon igényes.De tényleg gyorsan fogy.Fél év alatt már a másodikat használom,való igaz napi szinten.Ennyi pénzért egy kicsit több is lehetne benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 23.

erika0325

2013. december 5.

A színe tökéletes, állaga is jó, de szem alá nem a legjobb választás, holott az eladónak jeleztem mire kellene. Na mindegy, elhasználom a pigmentfoltjaimra, habár engem annyira nem zavarnak ezek a foltok, de ha már megvettem, akkor elhasználom. Nagyon ritkán ki szokott jönni egy egy pattanás, majd bevetem arra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 5.

Avicky

2013. november 8.

Szem alá nem jó, nagyon látszik és nehezen kenhető. Én csak az orrtövemnél használom, illetve már nem, mert a Shiseido korrektora milliószor jobb ennél és mindenre használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

gigi

2013. január 26.

Ez egy jó korrektor, tényleg. De ennyi pénzért mennyiségre az ember többet várna. Ezért a pontlevonás. A színválaszték szuper, mint általában Bobbinál, így mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt. Igényes fém! csomagolás, könnyen lehet használni, nagyon jól fed és tartós. Az összetevői szuperek. Tényleg ez lehetne a tökéles korrektor, de több, mint 7000 Ft-ért kb. a harmadát kapja, mint a Mac Studio Finish korrektorból, ami szintén jó és még olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Stearyl Glycyrrhetinate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate