Bobbi Brown

Ár:   11 490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2022. március 25.

Ár:   11 490 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

• természetes és drámai sminkhez is használható
  • ellenáll az időjárásnak, víznek és izzadságnak
  • vastag és vékony vonal is készíthető vele
  • pontosan kirajzolja a vonalat
  • erősen pigmentált, telt szín
  • egyszerű, precíz felvitel
  • könnyed géles textúra
  • 8 órán át tartó hatás

4 árnyalatban kapható

lusciouslou

2022. március 1.

Nagy imádom, kb. heti 3-4 alkalommal használom és alig fogyott belőle. Vékony ecsettel szoktam felvinni, nagyon intenzív a színe és nem kenődik el.Minden pénzt megér

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 1.

Pomelo

2022. január 11.

"A" szemhéjtus, amióta beruháztam rá, minden szemceruza csak porosodik a fiókban. Az egyetlen olyan általam próbált szemkihúzó termék, ami nem kenődik el, főleg nem tapad fel a szemhéjra. Én szépen le is tudom mosni a szokásos krémes-habzó lemosómmal. A saját ecsetjével használom. Egyetlen hátrány, hogy idővel kiszárad és használhatatlanná válik, ezért drágább, mint a mennyiség alapján tűnik - de nekem megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

evaedinakiss

2021. november 22.

"Tartós, víztaszító, könnyen kezelhető, applikáció után gyorsan szárad és napközben nem kenődik el..." - nekem pont így működik. Alapnak "MAC 24-h eye base"-t használok, utána arra a szemhéjfesték és rá ez a tus. Én ecsettel szoktam felvinni. Az ecsetet minding áttörlöm olajos szemfesték lemosóval, hogy zsírosabb legyen az ecset, mert úgy jobban tudok vele dolgozni. Nekem reggeltől estig simán bírja, 12 órán át. Uriage Roséliane arctisztító tejet használok, kiválóan lehozza vagy az Uriage kétfázisú szemfesték lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Bygabika

2021. október 11.

Nekem nem valt be. “Hooded” szemhelyam van, nem vartam csodat, de gondoltam a leiras es a velemenyek alapjan, hogy van remeny. 1 ora!!! utan kopik, elfolyik, elkenodik.Egyaltalan nem eri meg az arat, barmelyik mas drogerias termek jobban tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Nina010224

2021. március 28.

Én szemhéjpúderrel kezdtem tust húzni, de egy idő után úgy döntöttem, hogy itt az idő beruházni egy tartósabb termékre. Ezért döntöttem egy géles tus mellett. A vélemények alapján erre esett a választásom, és bár elég borsos ára van, szerintem megéri rá beruházni. Könnyű vele dolgozni annak ellenére, hogy szárazabb textúrájú, mint egy átlagos géles tus, és nagyon szép, intenzív színe van. Kezdőknek nem tudom, hogy lehet-e nyugodt szívvel ajánlani pont az állaga miatt, de hamar meg lehet barátkozni vele, minden csak gyakorlás kérdése. :) Én egy ferde ecsettel és a hozzá tartozó ultra fine eyeliner brush-al szoktam használni.
Tartósságot illetően csillagos ötös, viszont ajánlok alá alapot, elég egy kis korrektort kenni a szemhéjra, eldolgozni, majd azt egy kis szemhéjpúderrel fixálni. Sajnos ha nem alapozok bármi elmászik a szemhéjamon, pedig az is a szárazabb kategóriába tartozik, akárcsak az arcom.
A black ink árnyalatban vásároltam először, és azóta megrendeltem a sepia ink változatot is, mert a világos hajam és kék szemem miatt gondoltam, hogy ne csak fekete szemekkel rohangáljak minden nap. :D Mindkettőnél gyönyörű színt és tartósságot tapasztaltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 28.

erika81

2020. december 21.

Nagyon jó tus!
Könnyen használható, egész nap kitart, gyönyőrű fekete színe van!
13 hónapig tartott ki a tégely.
Most visszatértem a Maybelline zselés tusához, de valószínűleg legközelebb ismét BB tust veszek, mert ennél nem kell több rétegben felvinni, hogy csodás matt fekete színe legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Nagyon jó tus!
Könnyen használható, egész nap kitart, gyönyőrű fekete színe van!
13 hónapig tartott ki a tégely.

Kamea

2020. december 8.

Az első szemhéjtus, ami a nap folyamán nem mászik semerre se az én már petyhüdt szemhéjamon. 2 db Zoeva ferde ecsetet vetettem be a felvitelére. Felváltva használom őket, egyelőre próbálgatom csak, melyik válik be leginkább. Ahogy itt tanácsolta az egyik kedves hozzászóló, az ecset élére teszem a festéket és a határozott vonalat húzó, valamint a satírozó mozdulat között valahol próbálom precízre rajzolni a vonalat. Egyelőre ezt még gyakorolnom kell. Mégpedig sokat, mert ez a festék, ahova rakom, száradás után ott is marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 8.

laregina

2020. október 11.

Nagy kedvenc, minden nap hasznalom BB ecsettel. Jo az allaga, tartos, intenziv szin, nem kenodik el, sokaig eleg lesz. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

miko02

2020. augusztus 11.

Régebben MAC-et használtam, de az beszáradt, így döntöttem a váltás mellett.
Kicsit talán keményebb, kevésbé krémes, de ennek ellenére remekül lehet vele sminkelni. Szép vonalat lehet húzni, intenzív fekete. Egy idő után kopásnak indul (10 óra+), ám ezt legalább egyenletesen tesz; nem mászik, kenődik, foltosodik.
Nekem kicsit furcsa az illata az üvegcsében, de felkenve ebből semmit nem érezni. Szeretem, hogy üvegtégelyben van ez is, utazáshoz is kiváló, és akkor sem folyik el; nem kell a neszeszer-balesettől tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Régebben MAC-et használtam, de az beszáradt, így döntöttem a váltás mellett.

pdorka13

2019. május 3.

Kedvenc zselés szemhéjtusom! Bár nagyon-nagyon ritkán használok, de amikor mégis, csakis ehhez nyúlok. Tartós, gyönyörű fekete, könnyű vele dolgozni, tehát kezdők is szeretni fogják. Régóta megvan, de még mindig nem száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.