Bobbi Brown

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. december 21.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

"Dijnyertes formulánk a folyékony tus látványát ötvözi a gél állag előnyeivel. Tartós, víztaszító, könnyen kezelhető, applikáció után gyorsan szárad és napközben nem kenődik el, nem ül be a mélyítő ívbe."

pdorka13

2019. május 3.

Kedvenc zselés szemhéjtusom! Bár nagyon-nagyon ritkán használok, de amikor mégis, csakis ehhez nyúlok. Tartós, gyönyörű fekete, könnyű vele dolgozni, tehát kezdők is szeretni fogják. Régóta megvan, de még mindig nem száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

orchidea8627

2018. december 30.

Keményebb formula mint a MAC fluidline, vagy még az annál is nedvesebb, krémesebb Inglot, remekül lehet vele dolgozni.
Bronze Shimmer és Forest shimmer árnyalatokban van meg, előbbi egy gyönyörű bronz, utóbbi egy apró, aranycsillámos sötétzöld.
Könnyű őket használni és tartósak, szeretem mindkettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Könnyű őket használni és tartósak, szeretem mindkettőt.

Peachblossom

2018. november 15.

Nekem a karácsonyi kiadás van meg, abban 2 mini változat van, egy sötétbarna és egy csillogó bronzos. Nagyon nem jött be sajnos. :/ Az még nem zavaró, hogy kicsit szárazabb a cucc, de pár óra után nagyon csúnyán kopik, foltosan. És sajnos potyog is, felvitelkor az ecsetről, aztán a nap folyamán, ha úgy gondolja, lebukfencezik a szemem alá. (Nem tudom hogy csinálja, de ott van :/ ) Szemhéjon viszont nem hagy nyomot, emiatt +1 csillag, mert ez a rejtett szemhéjamnál nagy szó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

vivieenszabo

2018. augusztus 30.

Az első BB termék, amit kipróbáltam. A festék felvitele egyszerű, könnyű vele dolgozni és a legfontosabb, hogy a végeredmény csodás! Véleményem szerint tartósabb, ha alá van dolgozva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Katulin

2018. április 23.

Inkabb szarazabb texturaju, de ettol fuggetlenul konnyen kezelheto. Szep vonalat lehet vele huzni es tartos is, ha megfeleloen elo van keszitve a szemhej, de arra figyelni kell, hogy rejtett szemhej eseten ez is hajlamos felkenodni, ha tul vastag vonalat huzunk. Osszessegeben elegedett vagyok vele, de azert igazan lehetne picit olcsobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Adrika91

2018. március 28.

Könnyű vele dolgozni, szép tartós is marad a szememen. Nem szárad be könnyen. Bobbi ultra precise eye liner vagy az ultra fine eye liner ecsetével használom, mind a kettővel tökéletes lesz az eredmény

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

majzsola

2018. március 26.

Az maybelline zselés tusom kifogyott és szerettem volna kipróbálni valami minőségibbet. A mac fekete tus sajnos épp kifogyott a douglasban, így ezt hoztam el -20%-al. Nagyon szép mélyfekete, jól pigmentált, mac ferde ecsettel nagyon szép, precíz vonalat lehet húzni vele.
Tartós ugyan, de estére ugyanúgy hajlamos feltapadni a felső szemhéjamra, mint az olcsóbb fajta. Kíváncsi vagyok az enyém beszárad e. Nagyon szép, jó neve van meg minden, de semmivel nem tud többet mint a maybelline zselés tus. Az viszont jóval olcsóbb, így vissza is fogok térni hozzá ha ez elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Sophia15151515

2018. március 12.

Brutálisan jó,Kleopátra szemeket lehet vele készíteni,nem mászik el. Egy douglasos ecsettel használom és baromi jól tart,igazi mélyfekete színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Ayase

2018. február 1.

Az első Bobbi termékem ez az ikonikus tus. Precíz vonalat lehet vele húzni, vékonyat, vastagat, ami tetszik. Az én szemhéjamon nagyon tartós, ami ritka. Bármilyen ecsettel vittem eddig fel, mindig szépen mutatott. Ami szomorú, hogy elég gyorsan beszáradt és emiatt kis darabkák hullanak le felvitel közbe. Ezeket utána el lehet távolítani könnyen, de a színe sem olyan intenzív fekete már, mint az elején. Próbálom szemcseppel megmenteni, de reméltem,hogy ennél valamivel tovább bírja.

Update: 3x sikerült szemcseppel használhatóra mentenem. Még mindig tartós és szép fekete, de minden felvitelnél peregnek le a kis fekete darabkák. Ennyi pénzért többet vártam, de összességében elégedett vagyok, csak nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

kneva

2017. október 15.

Nekem a lilás színű van meg. Az én szemeimen tartós. (A Lancome Genifique szemkrémmel nem szerették egymást, ha az esetleg ráment a szemhéjamra, akkor képtelenség volt a tusvonalat meghúzni.)
A használata olyan száraz érzés, nem tudom ezt jobban megfogalmazni. Nem eléggé zselés az állaga, nem csúszik eléggé. De ezért pontot nem vonok le, szépen lehet vele dolgozni.
Lapos ecsettel használom, azt ajánlotta hozzá a sminkes lány az üzletben a tusecset helyett. (Van amúgy MAC 209-es tusecsetem és azzal sem lesz szebb az eredmény, mint a lapossal.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.