Bobbi Brown

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Évi, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2020. január 21.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

"Dijnyertes formulánk a folyékony tus látványát ötvözi a gél állag előnyeivel. Tartós, víztaszító, könnyen kezelhető, applikáció után gyorsan szárad és napközben nem kenődik el, nem ül be a mélyítő ívbe."

Ár: 3000.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: Képen látható, párszor használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Örs vezér téren, postán maradó küldeményként +650.-

erika81

2020. december 21.

Nagyon jó tus!
Könnyen használható, egész nap kitart, gyönyőrű fekete színe van!
13 hónapig tartott ki a tégely.
Most visszatértem a Maybelline zselés tusához, de valószínűleg legközelebb ismét BB tust veszek, mert ennél nem kell több rétegben felvinni, hogy csodás matt fekete színe legyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 21.

Nagyon jó tus!
Könnyen használható, egész nap kitart, gyönyőrű fekete színe van!
13 hónapig tartott ki a tégely.

Kamea

2020. december 8.

Az első szemhéjtus, ami a nap folyamán nem mászik semerre se az én már petyhüdt szemhéjamon. 2 db Zoeva ferde ecsetet vetettem be a felvitelére. Felváltva használom őket, egyelőre próbálgatom csak, melyik válik be leginkább. Ahogy itt tanácsolta az egyik kedves hozzászóló, az ecset élére teszem a festéket és a határozott vonalat húzó, valamint a satírozó mozdulat között valahol próbálom precízre rajzolni a vonalat. Egyelőre ezt még gyakorolnom kell. Mégpedig sokat, mert ez a festék, ahova rakom, száradás után ott is marad!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 8.

laregina

2020. október 11.

Nagy kedvenc, minden nap hasznalom BB ecsettel. Jo az allaga, tartos, intenziv szin, nem kenodik el, sokaig eleg lesz. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

miko02

2020. augusztus 11.

Régebben MAC-et használtam, de az beszáradt, így döntöttem a váltás mellett.
Kicsit talán keményebb, kevésbé krémes, de ennek ellenére remekül lehet vele sminkelni. Szép vonalat lehet húzni, intenzív fekete. Egy idő után kopásnak indul (10 óra+), ám ezt legalább egyenletesen tesz; nem mászik, kenődik, foltosodik.
Nekem kicsit furcsa az illata az üvegcsében, de felkenve ebből semmit nem érezni. Szeretem, hogy üvegtégelyben van ez is, utazáshoz is kiváló, és akkor sem folyik el; nem kell a neszeszer-balesettől tartani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Régebben MAC-et használtam, de az beszáradt, így döntöttem a váltás mellett.

pdorka13

2019. május 3.

Kedvenc zselés szemhéjtusom! Bár nagyon-nagyon ritkán használok, de amikor mégis, csakis ehhez nyúlok. Tartós, gyönyörű fekete, könnyű vele dolgozni, tehát kezdők is szeretni fogják. Régóta megvan, de még mindig nem száradt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

orchidea8627

2018. december 30.

Keményebb formula mint a MAC fluidline, vagy még az annál is nedvesebb, krémesebb Inglot, remekül lehet vele dolgozni.
Bronze Shimmer és Forest shimmer árnyalatokban van meg, előbbi egy gyönyörű bronz, utóbbi egy apró, aranycsillámos sötétzöld.
Könnyű őket használni és tartósak, szeretem mindkettőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Könnyű őket használni és tartósak, szeretem mindkettőt.

Peachblossom

2018. november 15.

Nekem a karácsonyi kiadás van meg, abban 2 mini változat van, egy sötétbarna és egy csillogó bronzos. Nagyon nem jött be sajnos. :/ Az még nem zavaró, hogy kicsit szárazabb a cucc, de pár óra után nagyon csúnyán kopik, foltosan. És sajnos potyog is, felvitelkor az ecsetről, aztán a nap folyamán, ha úgy gondolja, lebukfencezik a szemem alá. (Nem tudom hogy csinálja, de ott van :/ ) Szemhéjon viszont nem hagy nyomot, emiatt +1 csillag, mert ez a rejtett szemhéjamnál nagy szó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

vivieenszabo

2018. augusztus 30.

Az első BB termék, amit kipróbáltam. A festék felvitele egyszerű, könnyű vele dolgozni és a legfontosabb, hogy a végeredmény csodás! Véleményem szerint tartósabb, ha alá van dolgozva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Katulin

2018. április 23.

Inkabb szarazabb texturaju, de ettol fuggetlenul konnyen kezelheto. Szep vonalat lehet vele huzni es tartos is, ha megfeleloen elo van keszitve a szemhej, de arra figyelni kell, hogy rejtett szemhej eseten ez is hajlamos felkenodni, ha tul vastag vonalat huzunk. Osszessegeben elegedett vagyok vele, de azert igazan lehetne picit olcsobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Adrika91

2018. március 28.

Könnyű vele dolgozni, szép tartós is marad a szememen. Nem szárad be könnyen. Bobbi ultra precise eye liner vagy az ultra fine eye liner ecsetével használom, mind a kettővel tökéletes lesz az eredmény

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.