Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2013. május 2.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

FEV

2015. április 21.

Az 1-es árnyalatot használom, tökéletesen fed (alá csak szérumot is hidratálót teszek). Zsíros bőrömön egész nap kitart. Matt és puha lesz tőle a bőröm. Eddigi legjobb alapozóm, bár nagy hátránya, hogy hamar kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 21.

bagi86

2015. február 21.

Nem igazan fed, es nagyon hamar elfogyott! Maradok a mac folyekony alapozonal, ami sokkal jobban megeri es sokkal jobban fed!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

norci

2014. szeptember 12.

A Cool Beige 3.25-e van meg, szerintem tökéletesen passzol. Lancome termékre viszem fel, úgyhogy a reggeli szépítkezés befejeztével nagyon elégedett vagyok a bőröm állapotával.
Szeretem, hogy ezt a púdert még megfogni is jó, nincs az a gagyi, recsegős, törős műanyag érzés. Egészséges érzetet ad a bőrnek, elfedi az alapozó esetleg tapadósabb pontjait, de nem szárít fakéreg-szerűre. Szerintem többet nem kell tudnia egy púdernek, a nap végégig tartó mattság meg hasonlók úgyis csak maszlag. Szóval ezért az árért maximálisan teljesít, panaszra nekem okot nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. február 6.

Profi sminkes sminkelt ki ezzel a púderrel miközben megkerestük az arcszínemhez illő árnyalatot, ami a Beige. Ez a bőrömnél egy picit sárgásabb árnyalat, de azért ajánlották, mert így remekül fedi a piros hajszálereket, korrektor sem muszáj alá. Amúgy nem üt el a bőrszínemtől, felvitel után pár perccel már fel sem tűnik a sárgás árnyalat, valahogy beépül.
A púder maga akár száraz, akár benedvesített szivaccsal (erősebb fedéshez) is felvihető. Én szárazzal viszem fel, így könnyű, légies fedést ad, mégis nagyon érdekes, ahogy azonnal láthatatlanná válnak a pórusok, a színe az arcszínhez idomul kis idő után, és gyönyörű, szatén csillogást ad az arcnak. Nagyon jól álcázza az esetleges bőrhibákat ez a finom fény. Nem használok alá alapozót, sem BB krémet, csak mattosító hidratálót, alatta feszesítő szérum. Bababőr hatás.
Én sok púdernél azt tapasztaltam, hogy kiemeli a bőröregedés tüneteit, valahogy petyhüdtté válnak a vonások a púderezett arcon. Pont erre a problémára kerestem megoldást. Ennél nem tapasztalok ilyesmit.
Az én érzékeny bőrömet nem irritálja még a nap végére sem, semmi viszketés. A mattítása nekem ugyan nagyon kevés a zsíros T-vonalon, de más típusú bőrön bizonyára nem gond. Nekem 2 óra után már zsírtalanítanom kell a homlokom (minden púdernél). Viszont a sminkes erre előre figyelmeztetett, tehát nem vettem zsákbamacskát. Ez nem egy mattító púder.
Mindent összevetve, a jelenlegi arcbőr állapotomban, amikor már inkább a bőröregedésre koncentrálok, ez a púder nagyon jó választás volt. Megéri az árát. És sajnos, a többi BB cucc, amit rámkent a sminkes, szintén szuper jó (bronzosító, tartós szemhéjszínező - ez a legjobb eddig a zsíros szemhéjamra -, szemöldökpor, szemöldökceruza és szemöldökspirál, tus, szájfény! Este nagyon halogattam a lesminkelést, olyan gyönyörű volt még órák múlva is. Nem olcsó, viszont nagyon jó. Mindenkinek ajánlom a márkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. február 6.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Caprylyl Glycol