Bobbi Brown

Ár:   10 400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. március 1.

Ár:   10 400 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Víz, izzadás-és pára álló, magasfedésű korrektor, mely súlytalan érzést nyújt a bőrön, kellően világosítja azt, elfedi a szem alatti karikákat és a fáradt vonalakat, a nem száradó formula biztosítja a bőr természetes nedvességtartalmát és egész napos tartást nyújt.

lovrekszava

2019. január 27.

Nagyon szepen fed, bar kicsit nezebb az allaga, de jol szet lehet dolgozni. Nekem a szemem akatt kicsit bele szokott ulni a rancokba a nap vegere, de szerintem ezt nem lehet kivedeni. mindig ujraveszem, csak ezt a korrektort hasznalom. Olyan szep “nomakeup” hatast es egyseges borkepet kelt, alapozot emelle nem is hasznalok. Egyaltalan nem szarit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Noemie

2018. december 24.

A gyerekeim mellett 4 éve kb alig alszom. A szemem alatt fekete bőröndök vannak. Ez jól elfedi, plusz az orrom melletti mely rancokkal is szuperul elbánik. Nem kell puderrel fedni, sűrű, nagyon kevés kell belőle. Drágának érzem, de csak ez működik, az összes többi pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 24.

NeonPink

2018. október 24.

Hosszú, hosszú keresgélés után végre az első korrektor ami hatásos volt a sötét karikáimmal szemben. Már rég lemondtam róla, hogy találok vmi megfelelőt, csupán nézelődni mentem be az egyik üzletükbe és az ott dolgozó eladó csaj rábeszélt, hogy próbáljak vmit ki. Amint felkente már a számat se húztam az ára miatt, azonnal megvettem. Egy kis csoda! Tökéletesen fed, nem üt el az arcszínemtől, állaga, kenhetősége kiváló (ujjbeggyel egyengetem el), igazán kevés is elég belőle így biztos sokáig kitart hacsak be nem sűrűsödik. Negatívumot annyit tudnék csak említeni, hogy egy picikét megül a ráncokban (csak nagyon közelről észrevehető), a másik meg, hogy fogalmam sincs hogy fogom kivarázsolni a maradékot amikor már igen csak fogyóban lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

banita4

2018. május 30.

Féláron jutottam hozzá egy kedves KM-esen keresztül. Szemem alá és kisebb bőrhibákra használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Én korrektorecsettel használom, de ujjbeggyel is elég szépen el lehet dolgozni. Karikákat nagyon jól fedi, egyértelműen kipihentebbnek, frissebbnek tűnök tőle. Meglepően sűrű de nekem nem ül bele a ráncocskákba. Egész jól kibírja az egész napot, esetleg délután igényel egy kis frissítést. Bőrhibákra is tökéletes, szuperül elfed mindent. Szeretem használni, féláron egyértelműen megérte de nem tudom, hogy újraveszem-e ha elfogy (high-end termékek között is van szerintem hasonlóan jó termék kicsit kedvezőbb áron - ráadásul sok esetben a mennyiség is nagyobb).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

natulcien

2018. március 22.

Az egyetlen korrektor eddig, ami jó és tetszik és tökéletesen működik szem alá is. Nagyon szeretem. A warm ivory árnyalat tökéletes a meleg bézs tónusú bőrömhöz. Szépen el lehet dolgozni akár sigma ecsettel, akár szivaccsal, de csak ujjbeggyel paskolva is. Én kis argán olajjal keverve viszem fel, majd porpúderrel fixálom a területet és a hatás tökéletes. Nagy karikáim ugyan nincsenek, de 9 hónapja nem aludtam végig az éjszakát a kisbabám miatt, és bizony reggelente a fenti eljárás csodát művel a tekintetemmel. Természetesen hozza a megszokott BB minőséget, nem okoz irritációt, nem szárít, bár az argán olajos kiegészítésem miatt nem tudok elfogulatlan véleményt mondani. Ha egyetlen korrektort használhatnék egész életemben akkor tuti ez lenne. Szerintem nem is érdemes tovább keresgélnem a márkák és állagok között, mert számomra ez a korrektor tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

bfatime

2018. március 7.

Kipróbáltam, sűrű állagú, nagyon kevés kell belőle, bár nem is jön ki olyan sok belőle, a szűk fej miatt. Nekem beleül a ráncokba, ami miatt nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

orchidea8627

2018. március 6.

Kellemesen csalódtam ebben a korrektorban.
Korrektormániásként nagyon kiváncsi voltam rá, aztán swatcholtam és nagyon elkenődtem hogy ez szinte ragacsos annyira sűrű, pasztaszerű, le is írtam magamban.
Aztán elmentem kipróbálni az új alapozót és közben került ebből is a szemem alá, szerintem jóval több mint kellett volna, mert olyan fényes és olajos volt púderezés után (!) hogy valami rettenet. Viszont ennek ellenére nem gyűlt be a finom kis vonalak a szóval mindenképp ki szerettem volna próbálni úgy hogy én teszem fel magamnak.
A legvilágosabb szín tökéletes, finoman sárgás árnyalat, kb 3-4 pici pötty elég egy szem alá. Szépen ujjal finoman beütögetem a bőrbe, nagyon szépen fed, nem szárít, nem emeli ki a finom vonalakat és nem mászkál nap közben, púder nélkül se.

Update: picit mégiscsak beül a vonalakba, nem feltűnően, csak egészen közelről látszik.
Illetve igazán lehetne a csőre kicsit bővebb, alig jut valami anyag a kis applikátor csúcsára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Kellemesen csalódtam ebben a korrektorban.

hopihe11

2017. december 26.

Nagyon sűrű az állaga, ennek ellenére könnyen eloszlatható. A szemem alá és korrektorként is használom, nagyon szeretem. Reggeltől estig tart, nem ül bele a ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 26.

nszolnoki

2017. november 15.

Olyan sűrű, mint a Tarte Maracuja Concealer, vagyis nagyon! Alig kell belőle icurka-picurka mennyiség, ujjat vagy pici ecsettel dolgozható el a legjobban. Nagyon szépen fed ÉÉ-ÉS nem kell púderrel fixálni (!), ami nálam óriási előny: párhány porszem púder a szemem alatt mindig kiszárad és felrepedezik, nagyon csúnya. Ez nem, ez egy csoda! Nagyon drága, de nagyon jó! Azt én sem tudom, meddig fog tartani, sehonnan sem látni, mennyi van benne és hol tarok, ez mondjuk zavar. De az öt csillag így is jár neki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

Adena

2017. október 17.

Első látásra/próbálkozásra meglepődtem, mert nagyon-nagyon sűrű a textúrája, viszont nagyon-nagyon kevés kell belőle és jól eldolgozható. Fel is merült bennem, hogy ha elkezd fogyni, hogy fogom kiszedni a maradékot a kis tégelyből, mert az bizony nem igazán mozdul benne, hiába ráztam, stb. Van benne valami ragyogásfokozó, ami felderíti a tekintetet. Előnye, hogy nem szárít, nem szárad meg, elég jól fed, és ez tényleg nem ül bele a ráncokba !!! (Szerintem ezerszer jobb, mint az Intensive Skin Serum Concealer!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phytantriol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Phytantriol h I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0