Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: knifeofdreams, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. március 11.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

A Bobbi Brown Long-Wear Gel Eyeliner szemhéjtus előnyei egy szemceruza formájában. A gazdagon pigmentált formula rendkívül tartós, akár 12 órán keresztül a helyén marad. A szemceruza könnyedén felsiklik a bőrre és intenzív színt biztosít egész napon át, nem kell aggódni, hogy elkenődik vagy összegyűlik a ráncokban.

kkinga07

2018. szeptember 25.

Érzem én, hogy prémium termék, és jó cucc. De rejtett szemhéjon bizony úgy elmozdul, száradás után is, mint a pinty. Persze, az én genetikám a hibás, csakhogy az Artdeco hasonló ceruzája picit tovább húzza, ugyanezen a szemhéjon :) és bizony olcsóbb is. Viszont, aki nem küzd hasonló problémával, annak csak ajánlani tudom, tényleg jó ceruza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Vicus7

2017. október 29.

Rendkívül tartós, évek óta csak ezt használom Smoke árnyalat a kedvencem. Az érzékeny szemet nem irritálja. A hozzá adott hegyező nem jó minőségű ez az egyetlen hátránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

BloodEve

2017. augusztus 11.

BB Spirálok terén a festék minősége nyűgözött le, sejtettem, hogy ceruza fronton is jól hozza a színvonalat.
Kevés ceruzám van, de ez benne van a Top 3-ban, a Pixit is felülmúlta.

Hatás-finish: tushatás
Szín-Állag: Mahagony, feketébe hajló sötét barna árnyalat, krémes állag
Vízválasztó: nem vízálló, de iszonyat tartós, vízvonalon 5-6 órát fennmarad
Irritáció:-
Előny:) +++ egész nap tartós, kiválóan pigmentált, extrém melegben sem folyik le, száradásig építhető
Hátrány:( nagyon vékony vonal húzására nem alkalmas, a hegyezővel nem barátok:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Kevés ceruzám van, de ez benne van a Top 3-ban, a Pixit is felülmúlta.

Hatás-finish: tushatás
Szín-Állag: Mahagony, feketébe hajló sötét barna árnyalat, krémes állag
Vízválasztó: nem vízálló, de iszonyat tartós, vízvonalon 5-6 órát fennmarad
Irritáció:-
Hátrány:( nagyon vékony vonal húzására nem alkalmas, a hegyezővel nem barátok:D

Chrissy

2017. január 24.

OMG. Nem hittem volna, hogy ilyen ceruza létezik! Ez egy álom. Ez valóban csodaszer!
Nagyon régóta szemkihúzós fazonú nő vagyok, volt már életem során mindenféle ceruzám, drogériás, piacos, külföldi drogériás és high end is többféle, beleértve a Diort, EL-t és a MAC-et is. Aztán meguntam, hogy mindig lekopnak a nap második felére és igazgatni kell, ezért csináltattam szemkontúr tetoválást. Ám az a vízvonal belső részére nem terjed ki, addig nem mennek be a tűvel, úgyhogy, ha sminkelek, akkor továbbra is szoktam húzni egy vonalat. Ami aztán rendszerint menet közben szépen eltűnik, este már alig van mit lemosni. És akkor jött ez. Puha, krémes az állaga, egyáltalán nem karcol használat közben, sőt, simogató érzés.
Nagyon könnyű vele dolgozni, Harry Potter varázspálca, szinte magától rajzol, olyan szépen siklik. Precíz is, nagyon szépen el tudtam vékonyítani a vízvonal vonalat a belső szemzug felé. Még nagyítós tükörben méregetve is hibátlan munkát végzett ez a cerka. Ez volt az indulás, aztán jött egy hosszabb nap és este a döbbenet a tükör előtt, a vonal még mindig ott volt a vízvonalamban, annyira minimálisan kopott meg, hogy csak közelről lehetett látni, a tükröt megfejelve. Nem akartam hinni a szememnek. Soha többé nem veszek másmilyen szemceruzát, akármit ígérnek a reklámok, akármilyen szép a termék modellje, akármilyen jó akció van. Nekem csak ez kell. Millió csillag és puszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

CRK

2016. október 11.

Nagyon szuper! Tényleg tartós, könnyű hegyezni, pont jó az állaga. Egy sminkes használt rajtam először ilyet az esküvőmön és hihetetlen módon reggeltől másnap hajnalig még a vízvonalról sem jött le! Emiatt vettem sajátot és nem bántam meg! Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.

SzZs1981

2016. április 19.

Engem a színválasztékkal fogott meg, lehelletnyi különbségek vannak, és gazdag, telt árnyalatok. Kétféle barnám is van (....tudom....) a Mahagony és Black Chocolate, az előbbit használom és nagyon gyakran teszem vízvonalba is. Tartós, az elején krémes és jól eldolgozható, vízvonalból csakis annyira jön le amitől kicsit dögösebb, füstösebb lesz a hatás (+ az én szemhéjam olajos, és kontaktlencsét is viselek).
Nagyon elégedett vagyok vele, és valószínű hogy egy lilás és /vagy szürkés színt is kipróbálok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Szto

2015. december 27.

Nagyon tartós krémesebb állagú, szép erőteljes szín, picit gyorsan kell vele dolgozni gyorsan szárad. Hamar meglehet tanulni használni én imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Zzssui

2015. november 19.

Engem sajnos nem nyűgözött le ez a szemceruza. Azt hittem a hozzászólások alapján, hogy életem szemceruzája lesz, de használtam már sokkal jobbat is. Nekem nem áll úgy kézre, nem tudok vele szép vékony vonalat húzni, kicsit csalódás volt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

MonikaM

2015. november 1.

Black plum!! Van hozzá hegyező is!☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.

Black plum!! Van hozzá hegyező is!☺

Lillla31

2015. augusztus 9.

Nagyon jó ceruza, nekem egész nap fent marad, nem kenődik el. Ettől függetlenül könnyen eltávolítható lemosóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.