Bobbi Brown

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: florcsiii, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 28.

Ár:   17 500 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Limitáld kiadás, 2020. Luxe Gilded kollekció része

"Az ünnepi kiadású highlighter most még több fényes gyöngy pigmenttel rendelkezik a fémes végeredmény érdekében. A gzadag textúra azonnal megolvad a bőrön és egésznapos csillogást biztosít. "

1 árnyalatban kapható

florcsiii

2020. december 3.

UD: Na nem bírtam ki, jött a nedves ecset próbája. :D A nedves ecsettel brutális mennyiséget lehet felvinni, így felvéve látszik, hogy azért elbújtak ebben a highlighterben egész nagy arany csillámok, amik nem feltétlenül tetszenek. Ami tetszik, hogy mióta felvittem nedves ecsettel, azóta száraz ecsettel is többet tudok felvenni (lehet fel kellett "törni" a felületet). Brutálisan tartós, 12 óra után is olyan, mintha 5 perce vittem volna fel. Feljavítom 5*-ra, mert nagyon szép a színe és most már teljesmértékben ki tudom használni.

Sokat gondolkodtam az üzletben, hogy megvegyem-e ezt a highlightert, mert annyira nem különleges, meg minek egy x. darab, de végül beadtam a derekamat. Jelenleg nem lehet önállóan tesztelni a termékeket a BB boltban, amivel semmi gondom nincs, az eladó lány egy fülpiszkálóval vitte fel a kezemre. Emiatt nem vettem észre, hogy ez nem egy "normális" porállagú highlighter, hanem zselésnek mondanám. Szóval ha végighúzom rajta az ujjamat, akkor olyan, mintha egy krém lenne. Külsőleg nem egy nagy dolog, arany doboz egy zöld csíkkal - ennél is gondolkodhattak volna 2 percnél többet. A belső amúgy érdekes, rózsaszín és arany keverve, de nem a szokásos módon, hanem úgy, hogy ha úgy esik rá a fény akkor full arany, ha meg amúgy, akkor meg full rózsaszín. Pigmentáltsága brutális, szóval a kezemen húzok vele egy csíkot és teljesen lefedi, viszont ecsettel meg alig bírok felvenni anyagot (nedvessel még nem próbáltam!). Érdekes kis highlighter ez, szépnek szép, de nem nagy szám. Ki fogom próbálni nedves ecsettel és ha esetleg úgy eredményesebb lesz a felvitel, akkor még írok, de addig marad a 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.