Bobbi Brown

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. január 16.

Ár:   11 200 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Olajmentes, E-vitaminnal dúsított.

Ár: 7000 , Eladó: bbkriszta
Állapot: kétszer használt , Helyszín: Budapest, fizetés: megbeszélés szerint
herakut

2019. október 23.

Szerintem nagyon jó kis púder, nem hagy "vakolat" hatást maga után és szépen mattítja is az olajos területeket. Szép természetes végeredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

CandyCurses

2018. június 28.

"Kiskoromban" egy Miss Sporty-s kőpúdert használtam, aminek a kis szivacsa mindig ilyen "márványos" lett a rászáradt púder plusz az akkor borzasztó zsíros arcom miatt. Ezért kicsit féltem, hogy a puffni itt is be fog száradni, de vagy a bőröm lett másabb vagy ez a puffni szuper. Pale Yellow árnyalatban van meg, de nem számít, mert mintha translucent lenne. Nem tudok sokat felvinni belőle, mármint ha túltolom, az sem látszik meg. Nagyon szeretem, mert nekem minden más púdertől olyan fejem van, mintha lefejeltem volna a lisztes zsákot.
Ezt csak a puffnijával használom, reggel Charles of the Ritz-t viszek fel ecsettel. Ez a napközbeni púderem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

grund

2017. december 4.

2013. április 13.
Azóta hogy először megvettem, sajnos már más púderrel nem vagyok elégedett :) így már nem is kísérletezek.

Update: nagyon hosszú ideje használom, de a mostani mintha más lenne, mint eddig. Sokkal jobban porzik (sokkal gyorsabban is fogy), pedig az ecset ugyanaz, mint amit eddig használtam hozzá. Sajnos így a végeredmény sem olyan szép, nehéz finoman felvinni, púderes, poros csomókban megül itt-ott. Remélem, hogy csak egy régebbi darabot fogtam ki, egyedi eset, és nem kell új púder után néznem. Minusz 1.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

2013. április 13.

bbkriszta

2017. július 25.

szuper darab, elfedi a piros foltokat, szép matt, egységes bőrképet eredményez, mégsem szárít
egyetlen problémája a kiszerelésre, a kis pamacs használhatatlan, tehát egy plusz ecsetet kell mellékelni, így nem túl praktikus, ennyi beleférhetett volna az árába...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Madi

2016. október 1.

Kezdjük az elején. Armani Luminous Silk alapozóm van, ahhoz vettem eme púdert, mert az árnyalatban hozzá passzoló Armani púder elfogyott az összes Douglasban és leltár miatt október második hetéig nem is lesz, nekem meg bazira kellett egy szupi púder. Mivel a Chanellel többször is benéztem, megkerestem a következő márkát, ahol van elég világos árnyalatú púder és ekkor találkoztam először ezzel a BB-vel, egész pontosan a 7-es fehér árnyalatával. Gyorsan ránéztem itt és mivel az összes vélemény istenítette, azonnal a kosaramban landolt.
Másnap jött a para. A csomagolás elegáns, de mikor kibontottam és megláttam benne a hozzá adott pamacsot, meglepődtem. Mi ez a kis fos, haver? Egy Bobbi Brown púderben nem ilyesmire számítottam. Sehogy sem lehet normálisan használni, nem is értem, minek adják mellé, mert ha nem akarnak egy minőségi pamacsot adni, inkább ne adjanak semmit. Na mindegy. Alapozó fel, púder rá. Már mikor feltettem, pár perccel később láttam, hogy ez annyira mégsem láthatatlan, pedig éppcsak hozzáértem a púderhez. Ahogy teltek az órák a bőröm átfényesedett teljesen, de közben száraznak is tűnt, mert a púder ilyen furcsán darabos lett, magyarul nem tudom, van-e rá szakkifejezés, sminkes jutyuberek cakey-nek nevezik a jelenséget, keressetek rá, tudni fogjátok miről beszélek. És a munkaidőből még vagy 4 óra hátravolt, ami alatt csak rosszabb lett a helyzet. 11 ezer forintért és egy neves márkától nem ezt vártam. Nem mattít, nem láthatatlan, ha napközben próbálnál korrigálni, csak mégjobban látszik, hogy a fejeden van valami, ami leginkább a rizsporhoz hasonlít. Nagyon csalódott vagyok.
A 2 csillag jóindulatú, mert fenntartom a lehetőséget, hogy csak az alapozóval nem passzol, vagy kifogtam egy rosszabb példányt, bár ilyen márkanévnél azért ez nagyon gáz. Ezelőtt MAC-et használtam, amit ugyanolyan technikával, a szokásos reggeli rituálé után tettem fel, mégsem történt ilyen soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

BarbaraKantor

2016. július 30.

Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal. Megtaláltam és sosem eresztem már el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

emcuscicus666

2015. augusztus 18.

Egyetertek Ninaval. Ez a legjobb puder, amit valaha hasznaltam. Valosaggal fuggoseg... soha tobbe nem probalok masikat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Egyszerűen tökéletes. Minek cifrázni. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

Egyszerűen tökéletes. Minek cifrázni. :-)

andrea.horvath79

2012. január 18.

Fantasztikus transzparent púder, nem látszik az arcon, teljesen természetes és kellemes viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-10
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.