KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   15 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   15 900 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Könnyed, vízes bázisú alapozó 15 faktoros fényvédelemmel. Annyira könnyed, hogy nem is sminknek látszik, hanem olyan, mintha a saját bőrünk lenne. Hosszantartó forma, ami kiegyenlíti a bőrt, minimiláisra csökkenti a pórusokat, elfedi a kisebb hibákat mindezt UV védelemmel. Hidratáló technológia, amely használat kényelmes és tiszta.

Ár: 8 000 Ft , Eladó: mflora
Állapot: Kb. 80%-a van meg a terméknek, Helyszín: Budapest, Monor, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 4900 , Eladó: hevandi
Állapot: Kb. 70%-os, Helyszín: Telki, fizetés: Eloreutalas utan, postan marado ajanlott levelkent +600 ft

Lencseee

2018. november 30.

Nekem nagyon bejon. Az itteni zsibin csaptam le ra, amikor lattam, hogy pont a szinkodomnak megfelelo arnyalatban van belole elado. Ez egy masodik bor!😍 (max. kozepes fedesig epitheto rajtam)konnyu alapozni vele, nem kenodik, nem ul be sehova. Nagyon megszerettem. Azert fixalom puderrel, de nalam siman birja a 12 orat. Tolem jar az 5 csillag...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

scorpionqueen

2018. szeptember 7.

Kifejezetten kellemes meglepetés volt ez az alapozó, különösen amennyire habzik már a szám az egész BB-tól a finoman szólva is változó minőségű termékeik miatt. Ajándékba kaptam vásárlás mellé 15 ml-t ebből, gondoltam, kipróbálom. Legnagyobb meglepetésemre ez egy teljesen jó kis alapozó. Könnyed, nagyon enyhe fedésű, éppen csak annyit tesz, hogy kicsit összekapja az arcot - hétköznap nekem ennyi elég is. Gyorsan, jól oszlatható, nem oxidálódik, tényleg bőr-érzetű és finishű is. Ami miatt nagyon szeretem, hogy az én elég sárgás tónusomhoz tökéletesen illeszkedik, ritka jó a szín. Gondolkodtam, hogy 5 csillagot megérne-e. Azt hiszem, kategóriájában (skin finish, nagyon enyhe fedés) igen, de maradjunk a nagyon erős 4-ben inkább. Baromi jó, de nem csoda.

scorpionqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Eva7

2018. július 6.

Nagyon szép természetes színe van és jól eső érzés viselni, de sajnos rajtam pár óra után pattanások jönnek ki az orrtövemnél - vagyis túl zsíros a bőrömnek. Még szerencse, hogy nem tudtak nekem eladni belőle, amikor kipróbáltam készlethiány miatt, hanem egy tégelyben kaptam 3 napi adagot, különben most itt árulhatnám...Erős kezdés - gyenge befejezés.

Eva7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Szilva86

2018. június 18.

Nem gondoltam volna, hogy nagy kedvencem lesz. Szép vékony rétegban fel lehet tenni, nem lesz maszk hatás. Aki teljes fedést szeretne az ne ezt az alapozót válassza. Aki viszont egy kis színkiegyenlítés, egységedítés szeretne elérni annak bátran ajánlom. A színskála is jól elvan találva. Újravevős!

Szilva86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Villango

2018. március 19.

A márka BB krémje bejött, de mivel sosem bírok magammal, ki kellett próbálnom az alapozóját is. Gyönyörű az üvege és jókat olvastam, hallottam róla.
KB 20 éve használok alapozót, és már mondtam azt hogy ez a csúcs, na ettől jobb nem lesz :) (Estée L. DW) aztán óriási csalódás volt.
DE EZ :) hát egy álom.
Krémesebb, nagyon vékonyan is fel lehet kenni, na ez aztán tényleg 2. bőr, és a hajszálvékony rétegében is fedi a problémákat, nekem idáig tényleg ez a csúcs.....bááár le szoktam írni hogy a legmagasabb kategóriákban (Chanel) még nem próbálkoztam.
Valami elképesztően drága - nekem-, listaáron 16.000.- (!!), azért ez durva. Viszont mivel annyira folyós és annyira vékonyan is fed, használható, ezért sztem egy üveg nagyon sokáig elég. Hosszú hónapok.
A szín tökéletes, pedig én alig találok magamnak színben megfelelőt, kizárólag 10 ezer ft fölötti alapozóknál, BB krémeknél. Alatta semmi. (Hát ez felette van ugyebár)
Gyönyörűen építhető is, plusszban korrektornak is használható.
Prr-nek köszönhetően van egy üvegem, elképzelhető hogy most Glamour napokon nem veszek még másik üveget, de ősszel sztem igen, hacsak nem hibázik hatalmasat, de ezt kétlem.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

DE EZ :) hát egy álom.
Gyönyörűen építhető is, plusszban korrektornak is használható.

bearsorry

2018. január 21.

Rengeteg alapozó felgyülemlett mostanra, ez egy volt, amit újra szerettem volna venni, miután elfogyasztom a többit, viszont időközben kidobtam a csomagolást és az üvegcsét, így nem tudom melyik árnyalat volt az a PONT jó. Sajnos a környéken nincs üzlet, ahol forgalmazzák, három nagyobb városban is próbáltam már Dougles üzletben belőni az árnyalatot, de persze egyik sem tartotta készleten (megjegyzem hogy a 3-ból 2 üzletbe vissza se mennék szívesen a kiszolgálás miatt). Szomorú vagyok, mert ez a legnagyobb problémám az alapozókkal, az árnyalat belövése, és nem olcsó termék ahhoz, hogy elszúrjam.
Hamar átfényesedett, de nem nehezedett rá az arcomra akkor sem, természetes hatása volt. A pirosítómmal és púderrel jól együtt működött.
Azóta megtaláltam a számomra tökéletes BB krémet, de jó lenne mellé egy természetes hatású alapozó is, ami ez lenne.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

natulcien

2017. július 30.

Egy kedves KM-esen keresztül jutottam hozzá és nem okozott csalódást ez az alapozó. Van másik BB alapozóm is, a sokkal testesebb BOBBI BROWN INTENSIVE SKIN SERUM ALAPOZÓ SPF40, ami mellé szerettem volna egy könnyedebbet más árnyalatban. Szerencsémre minden évszakra, és alkalomra meg van a megfelelő alapozóm, amibe ez a BB darab is szerepet játszik. Pont arra való, amit ígér. Amikor szép az arcbőröm, és nem igényel különösebb ápolást sem, csak egy kis szín egységesítésre van szüksége akkor használom. Nagyon könnyed állag, kényelmes viselet, szép összkép, és teljesen természetes hatás, ami nekem kifejezetten fontos. Szépen együttműködik több márkájú primerrel és szépen lehet rá sminkelni krém ás por állagú termékekkel is, akár high end, akár drogéria színvonalból. Nekem nagyon bevált és nagyon keveset használok belőle, csupán egy borsónyit az egész arcomra és így szerintem kifejezetten gazdaságos is. A 3-as beige árnyalatot használom tavasz, ősz nyár közeli melegben. A skin serumot 40-es fényvédővel a legnagyobb nyári kánikulában 3.5-ös warm beige árnyalatban. A tavasz, ősz hidegebb időszakaiban pedig egy warm ivory shideido a megfelelő alapozó számomra, ha pedig mattabb hatást szeretnék akkor a Pupa like a dolljához nyúlok.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

wishes

2017. április 22.

Éveken át lebeszéltek róla a Bobbiban, de G-napokon a sarkamra álltam és csakazért is a kosaramba tettem! Száraz-vízhiányos bőrű sorstársaknak csak mondom, hogy ha alá van hidratálva, akkor tökéletes a mi bőrtípusunkra is, sőt, mivel van egy szép bőrfénye, ezért még optikailag is segít rajtunk ;) A finise, színe egyszerűen mesés, tényleg második bőr hatás, építgetve (nálam már 2 rétegben) megfelelő a fedése, ha nincsenek nagyobb bőrhibák. DE! Picit jobban hajlamos azért a pórusokba csücsülni, mint a korábban próbált Bobbi alapozók, amik szinte kisimították az arcom. Mondjuk jobbat sajnpos azóta se találtam, szóval rendszeresen újraveszem.

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Ildie

2017. január 6.

Gondolkodtam a 4 és az 5 csillag között, és ugyan az árak miatt nem szeretek valamit lejjebb pontozni, de megteszem, mert a Sephora egyik legdrágább alapozója, és tudásában az UD Naked (régi) lényegében ugyanez de sokkal olcsóbb.

Az alapozótól azt kaptam amit vártam (ezért nem is értem a kommentek felét itt).
Könnyű, közepes fedésű, olyan kis semminek sem érződő dolog. Ez adja meg számomra a szuper érzést, akár melegben is, mert szinte semmmi, fedése viszont van, nem olajos, és nem kopik le azonnal, mondjuk egy 10 óra után párolog.

a 0-ás legvilágosabb árnyalat ideális számomra, így a falszínűekre nem biztos, hogy lesz jó szín.
Ecsettel határozottan nem működik, de valahogy az alapozóim amikoet 2016-ban vettem mind elkezdte kérni a szivacsot. Ez fura, mert az UD a Clinique sem szereti a kabuki ecsetet, amit viszont én preferálok. Mindegy.

Magyarországi viszonylatban szerintem egy jó választás, de ha lehetőséged adódik szélesebb körben vásárólni, azért érdemes szétnézni...

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

odra

2016. április 27.

Nekem viszonylag hamar átfényesedik nyáron, ennek ellenére nagy barátom a nyári melegben.

odra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Myristic Acid ti I eu I i 3 0