Bobbi Brown

Ár:   17 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Judiit, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2021. december 13.

Ár:   17 490 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

2021-ben megújult összetétel!

Könnyed, vízes bázisú alapozó 15 faktoros fényvédelemmel. Annyira könnyed, hogy nem is sminknek látszik, hanem olyan, mintha a saját bőrünk lenne. Hosszantartó forma, ami kiegyenlíti a bőrt, minimiláisra csökkenti a pórusokat, elfedi a kisebb hibákat mindezt UV védelemmel. Hidratáló technológia, amely használat kényelmes és tiszta.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Lencseee

2021. december 11.

Update: újravettem, és még mindig hibátlan. Nagyon jól keverhető formula és úgy is adja a 2.bőr hatást. Ez nem lesz cakey. Szivaccsal, ecsettel egyaránt szépen applikálkató.
Updatelt vélemény: Nekem nagyon bejon. Az itteni zsibin csaptam le ra, amikor lattam, hogy pont a szinkodomnak megfelelo arnyalatban van belole elado. Ez egy masodik bor!😍 (max. kozepes fedesig epitheto rajtam)konnyu alapozni vele, nem kenodik, nem ul be sehova. Nagyon megszerettem. Azert fixalom puderrel, de nalam siman birja a 12 orat. Tolem jar az 5 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 11.

Vicasminkel

2021. október 13.

Abszolút mértékben elégedett vagyok ezzel az alapozóval, gyönyörű végeredményt nyújt, pici ráncokba egyáltalán nem ül be órák után sem. Én csak kézzel alapozok, egyszerűen nincs türelmem szivacsot nedvesíteni és azzal babrálni, az ecsetes alapozófelvitel sem vált be számomra. Igaz, hogy soha nem a teljes arcomat alapozom, elég csak az orromra és az orrom mellett két oldalra, és egy mini mennyiséget az államra, homlokom közepére felvinni, ami kézzel kényelmesen eldolgozható. Púder nélkül nekem kicsit fényes, ezért pár szem púdert elhintek rá a smink befejeztekor, és még valamikor napközben egyszer, és így egész nap szépen mutat rajtam. Azt nem állítom, hogy ez a leges-legimádottabb alapozóm, de az biztos, benne van az öt legjobb között azok közül, melyeket eddig próbáltam. Két nyomós ok, amik miatt valószínűleg újra fogom venni,ha elfogy:
1. Mini kiszerelésben is kapható, ami zseniális és pénztárcabarát azoknak,akik hozzám hasonlóan végtelen hosszú ideig használnak egy alapozót, mert cseppnyi fogy csak belőle egy-egy sminkhez.
2. Szavatossági ideje 24 hónap a felbontástól számítva.
Mindezeket figyelembe véve, már nem is olyan horror az ára. Jó szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

2. Szavatossági ideje 24 hónap a felbontástól számítva.

misshkitty701

2020. december 28.

A legvilágosabb, 00 Alabaster árnyalatot használom. Elég folyékony az állaga, még a catrice HD liquid alapozójához képest is, viszont nagyon szépen el lehet dolgozni. Fedése alacsonytól közepesig építhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 28.

skin

2020. december 7.

Ez az egyik legjobb alapozóm a mostani maszkos időszakban. Egész nap állja a sarat és nem kopik le egy fél óra múlva mint a legtöbb másik alapozóm. A színe tökéletesen passzol,nem oxidálódik. Nem kopik foltosan . Könnyű felvinni,nem okoz pattanásokat. Minden cseppje megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 7.

NovakneViki

2020. szeptember 21.

Múlt szerdán láttam egy instalive-ot miszerint megint aktuális az alapozó próba akció. A 3 napos próbaadaggal kiderült, hogy nem kompatibilis a bőrömmel, mert rólam apró forgács szerű darabokban hullik. Próbáltam primerrel és anélkül, de sajnos mindegyik esetben így jártam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Srutika

2020. március 27.

Az összes csillagot az égről ennek az alapozónak ajánlom. Szépen, láthatatlanul fed, mégis szembetűnő az egységes, ragyogó bőr. Nem szárít, nem zsírosít, nem okoz irritációt vagy pattanásokat. Hűségemet garantálni tudom a korábbi hosszú keresés keserédes tapasztalatai után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 27.

mapa

2019. március 20.

Imádom az alapozót. Reggeltő estig tart és nagyon jól fed. Nem tudok rá negatívat mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 20.

Naumi

2019. január 12.

Nagyon nehezen találok magamnak alapozót, de ez eddig a legtökéletesebb. Az alapozók sokszor nehezen illeszkednek a bőrömre, nehezen is tudom elviselni az arcomon az érzését, ráadásul a legtöbbnek nem passzol valamiért a színe hozzám (száraz, nagyon világos, porcelános színű a bőröm). Erre megtaláltam ezt. Először megijedtem, mert elvileg a BB alapozói eléggé sárgásak, de szerencsére ez nem olyan. Nagyon szépen rá lehet vinni az arcra, nem is lehet érezni, könnyed a fedése, mivel én nem szeretem, ha sok van rajtam, így pont a megfelelő és szép természetes hatást ad, de viszont, ha különleges alkalomra használtam, rá is tudtam építeni, de tény, hogy nem azoknak van, akik nagyon elszeretnék fedni az arcukat. Ráadásul, ha olyan ember vagy, aki a hétköznapokra szeretne valami egyszerű alapozót, ami egyenletesíti az arcát, akkor érdemes kipróbálni, megéri az árát, mert pl én elég sokáig el vagyok egy darab üvegcsével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

scorpionqueen

2018. szeptember 7.

Kifejezetten kellemes meglepetés volt ez az alapozó, különösen amennyire habzik már a szám az egész BB-tól a finoman szólva is változó minőségű termékeik miatt. Ajándékba kaptam vásárlás mellé 15 ml-t ebből, gondoltam, kipróbálom. Legnagyobb meglepetésemre ez egy teljesen jó kis alapozó. Könnyed, nagyon enyhe fedésű, éppen csak annyit tesz, hogy kicsit összekapja az arcot - hétköznap nekem ennyi elég is. Gyorsan, jól oszlatható, nem oxidálódik, tényleg bőr-érzetű és finishű is. Ami miatt nagyon szeretem, hogy az én elég sárgás tónusomhoz tökéletesen illeszkedik, ritka jó a szín. Gondolkodtam, hogy 5 csillagot megérne-e. Azt hiszem, kategóriájában (skin finish, nagyon enyhe fedés) igen, de maradjunk a nagyon erős 4-ben inkább. Baromi jó, de nem csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Eva7

2018. július 6.

Nagyon szép természetes színe van és jól eső érzés viselni, de sajnos rajtam pár óra után pattanások jönnek ki az orrtövemnél - vagyis túl zsíros a bőrömnek. Még szerencse, hogy nem tudtak nekem eladni belőle, amikor kipróbáltam készlethiány miatt, hanem egy tégelyben kaptam 3 napi adagot, különben most itt árulhatnám...Erős kezdés - gyenge befejezés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0