Bobbi Brown

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lyne, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 12.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Az alapozók új, hybrid textúrája. Könnyű eloszlatni a bőrön, rugalmas, építhető fedést biztosít, mely 12 órán át tart, akár még edzés során is. Ez a varázslatosan átalakuló formula foltmentesen és könnyedén válik por állagúvá annak érdekében, hogy egészséges, friss kinézetet kölcsönözzön a bőrnek.

33 árnyalatban kapható

Lyne

2020. június 11.

Ha létezne "a világ legrosszabb alapozója" díj, kétségem nem lenne afelől, hogy ez az alapozó nyerné meg!! Nem elég, hogy semmi nem igaz, ami a leírásban szerepel róla, de ami a legszörnyűbb, hogy minden, amitől borzalmas lehet egy alapozó, az megtalálható ebben a termékben: beleül a ráncokba, kiemeli a pórusokat, nagyon szárítja a bőrt, rettenetesen csúnyán kopik, miután elkezdi az ember felvinni, meghatározhatatlan lesz az állaga... szinte ráragad a bőrre, de olyan gumi szerűen, amit képtelenség szépen eldolgozni! Mindennel próbálkoztam, amit szó szerint értsetek, beautyblenderrel, többféle alapozó ecsettel az ujjaimmal, de semmi nem működött! Rettenetesen csúnya, poros lesz a végeredmény, ahol itt-ott kilátszik a bőr, mivel eldolgozhatatlaaaaan! Raktam alá primert, próbálkoztam különböző hidratáló krémekkel és az egyedüli, amivel egyáltalán képes voltam felrakni az arcomra, az egy elképesztően testes krém, de pár óra múlva, azzal is kritikán alulian néztem ki, mert nem elég, hogy tocsogott a fejem a zsírtól, az egész alapozó térkép szerűen szétvált az arcomon!! És hogy feltegyem az i-re a pontot, 4 napi próbálkozás után, 6 brutál nagy és fájdalmas pattanás jött ki az arcomon... Én, még egy ilyen botrányosan moslék alapozóval életemben nem találkoztam!!!! Mindezek fényében valami egészen vérlázító ez a 13.700 Ft-os ár érte!!!!!!!!! A Bobbi helyében elsüllyednék szégyenemben!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

orchidea8627

2020. május 25.

Mintát kértem belőle még amikor megjelent és milyen jól tettem hogy nem vettem meg rögtön!
Iszonyatosan szárít és minden kis száraz vagy éppen hámló részt kihangsúlyoz.
Igaz, zsíros de vízhiányos a bőröm,sejtettem hogy nem lesz életem alapozója de el nem tudom képzelni hogy ez a púderes finish egy tökéletes felületű,textúráktól mentes, ámde mindenhol zsírosodó, fényesedő bőrön kívül bármilyen más bőrtípuson jól mutatna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Iszonyatosan szárít és minden kis száraz vagy éppen hámló részt kihangsúlyoz.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine, Triethyl Citrate, BHT
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glutamic Acid, Alanine, Histidine, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Lásd Tripeptide-32

Az leucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A leucin ráncsimító hatással is bír.

Alanine a I h

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A triozin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.