Bobbi Brown

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DittyCat, Módosítva: 2015. március 24.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Krémes, kasmír-szerű púder, mellyel bőrünk egyenletes felszínű lesz. Tartós viselet egy kényelmes kompaktban.

20 árnyalatban kapható

mate

2016. december 7.

Sajnos,en is kidobtam ra a penzt,vegul anyosomnak adtam,aki v.hasznalja v.nem...
Egyszeruen nem tudtam szepen felvinni az arcomra es amikor mar fent volt,at is fenyesedett. Nekem a szivacsos felvitel egyaltalan nem jott be ennel a termeknel. Sajnalom,hogy ennyi penzt kidobtam az ablakon.Ilyen nagy markatol nem vartam volna!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

DittyCat

2016. december 7.

Elképesztően könnyű használni és viszonylag jól fed (több rétegben). Amikor felteszem, a bőröm olyan, amiről eddig csak álmodni mertem. Tényleg szép, láthatatlan, súlytalan, hihetetlenül kényelmes. Nem húz, nem feszít, ám nem is tocsog - mintha semmi sem lenne rajtam. Azonnali gyönyörű bőrt eredményez. Emiatt vettem meg, megláttam mit művelt az arcommal és azonnal éreztem, hogy nem érdekel, mennyibe kerül, akarom és kész. A tartósságára már nem tudok ilyen jókat mondani. Késő délelőtt már át kellett púderezni és a nap folyamán nem is egyszer. Igaz, zsíros a bőröm, de primerrel használtam... és mégsem bírt sokat. Szóval a tartóssága bőven lehetne jobb.

Update: a Pupa Extreme Matt Foundation-je harmadáron (4550 Ft!) 7-8 órán át bírja kifényesedés nélkül, míg ez a Bobbi Brown csak 2-3 órát bír. Nem kérdés, melyik a nyerő. Sajnálom, hogy megvettem, sajnálom a 15.000 Ft-ot amit kiadtam rá, egy illúzióért, ami nem tart tovább 2-3 óránál. Szóval, csak rapidrandira ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

kcseni

2015. április 25.

Használat könnyű, tapintása lágy és selymes, természetes hatást biztosít, de nem tartós. Egyáltalán nem tartós. Amúgy sem egy olcsó kategóriáról beszélünk, ráadásul én külföldön vettem, ahol sajnos kb 25 %-al drágábban jutottam hozzá. Fáj is érte a szívem, de nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

A krém összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.