Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rozmaring, Módosítva: 2019. január 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémtusfürdő pihentető illattal rendelkezik, és általa elmerülhet a japán SPA hagyomány egzotikus világában. Értékes lótuszvirágokkal és tápláló pamut kivonattal egyedülálló zuhanyozási élményt nyújt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Luiselotte

2020. október 11.

Szettben kaptam ajándékba a testápolóval együtt.
Nem tetszik, iszonyúan mű az egész, ragad , piros lett tőle a bőröm. Háromszor próbáltam eddig mind a három alkalommal hozta a pirosságot és aztán bónusz viszketést is, gondolom a jó öreg SLS miatt.Maradok a Nesti Dante platinum szappannál ez meg majd felmosáshoz elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

Szettben kaptam ajándékba a testápolóval együtt.

ReiShiltenphie

2019. augusztus 7.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Az illata annyira érdekes, már az első használat után beleszerettem. Az előzőt most használtam el és újra fogom venni. Én kettő dolgot várok el egy tusfürdőtől, hogy jó legyen az illata és szivacson rendesen felhabozzon. Mást nem is nagyon lehet elvárni szerintem, nálam bőven kiérdemelte az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Orsi2002

2019. május 25.

Az illata nagyon jó volt és jól habzott, viszont egy sima átlagos tusfürdő is képes erre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

incifinci28

2019. február 3.

Szuper illat és nagyon jól ápol, jól habzik, biztos újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Szuper illat és nagyon jól ápol, jól habzik, biztos újra veszem

Rozmaring

2019. január 9.

Nem rossz kis tusfürdő de csodát sem művel. Fantasztikus illata van, de nem igazan marad meg, csak egy rövid ideig. Nem szárítja a bőröm, de nem érzem hogy kimondottan hidratálna se. Szóval sima kis átlagos tusfürdő szerintem, bár az biztos, hogy az illata fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Színezék. Lilás piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.