Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2012. július 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Body&Soul testpermet a grapefruit és a friss bergamott élénkítő illatával kényezteti az érzékeit. A nedvességmegőrző tulajdonságú glicerin ápolja a bőrt, és segít megőrizni a bőr természetes egyensúlyát.

csevelin96

2013. december 30.

Az egyik barátnőmtől kaptam régen ajándékba egyet, kellemes illata volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 30.

Az egyik barátnőmtől kaptam régen ajándékba egyet, kellemes illata volt.

zsoxcore

2012. augusztus 21.

Tavaly kettőt is elhasználtam, szerettem, de már ráuntam az illatára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Tavaly kettőt is elhasználtam, szerettem, de már ráuntam az illatára :)

candysophie

2012. augusztus 14.

csak Ismételni tudom az előttem leírtakat isteni illat, hűsítő, és egy bolhafingnyit hidratál is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Ophelia

2012. július 2.

Számomra elengedhetetlen kelléke minden kimozdulásnak a hőségben, imádom az illatát, nem ragadok tőle, frissít, olcsó is volt, nem tudok belekötni. Nem sok testpermetet próbáltam ki, de eddig ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

anabela

2012. július 2.

igazi felüdülést nyújt a nyári melegben, irtó kellemes, friss, ámde nem tolongó az illata, szinte addiktív, ahogy az ember magára permetezi.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.