Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lauraixy, Módosítva: 2015. február 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Limitált kiadás

Banszky

2017. augusztus 30.

Nem rossz így nyárra se. Gyorsan beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet maga után de nekem az illata egyáltalán nem jött be és az állaga is túl folyós. Emellett az én száraz bőrömet nem igazán hidratálta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nicu

2017. május 16.

Finom illata van, de sajnos közelébe sem ér a testvajához. Nekem kevésnek bizonyul a hidratáló hatása, de nyárra pont elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

petra095

2017. február 24.

Mindenkepp ez a februari kedvencem. Nagyon finom illata van, es meg orakkal felkenes utan is erezheto. Puhava es selymesse teszi a boromet. Mi kell meg egy testapolotol?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

zsemii

2017. január 5.

Egy másik limitált illatban volt meg nekem, de az sem ért sokat, max az illata volt jó. De sajnos nem hidratál semennyire ez a fajta testápoló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

0bikbik0

2016. július 30.

A testvaj párját télen, ezt a könnyebb állagú testápolót ilyenkor nyáron használom. Nekem nagyon finom az illata, számomra a gránátalma dominál benne, amit nagyon szeretek.
Könnyen beszívódik, kellőképpen hidratál, a pumpás kiszerelés nekem is bejön, praktikusnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 30.

Audrey80

2015. augusztus 29.

Nekem nagyon bevált, kellemes, nem erős illata van, a lotion pont eléggé hidratál nyáron, és mivel pumpás, nem kell kupakkal bajlódni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

gdorina

2015. augusztus 28.

Én is ajándékba kaptam. Nagyon "mű" illata van,alig vártam,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Én is ajándékba kaptam. Nagyon "mű" illata van,alig vártam,hogy elfogyjon.

lauraixy

2015. január 17.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Nagyon jó az illata és nagyon puhává teszi a bőrt. Újra fogom venni. 5 PONT!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.