Bomb Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolók

miti08

2017. július 9.

A hidratálásán még én magam is meglepődtem :D. Baromi jó! Egyelőre még csak kipróbáltam párszor, mert több testvajam is van jelenleg és megvárom, hogy azok elfogyjanak. Az illata tényleg ananászos, nekem bejön. Egyetlen probléma, hogy zsíros érzetet hagy a bőrömön de talán mikor újra előveszem, addigra ez javul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

VpontAncsa

2017. március 6.

Erősen hidratál,anélkül,hogy zsíros érzetű lenne tőle a bőröm. Kicsit nehéz eldolgozni. Az illatát szeretem,nem túl erős. A csillámok viszont elég zavaróak,pláne,ha az ember lánya nem oszlatja el magán rendesen a krémet. Olyankor foltokban nagyobbacska mennyiségű csillámok halmozódnak fel a bőrön. Ráadásul mivel a krém előbb-utóbb felszívódik,a csillámok leperegnek. Ezért az én pizsijeim rendszeresen teli vannak csillámokkal :D - mivel én esti felhasználó vagyok. Nagyon jó termék volna, de a csillámok miatt le kell vonnom 1 pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Fairydust

2016. június 5.

Még barátkozom az illatával... Időnként kifejezetten büdösnek érzem, máskor jónak... Talán ha a többi testápolóm elfogyott, akkor rászánom magamat a rendszeres használatára, mert amúgy a hatása jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 5.

Rami

2014. április 20.

szuper ananászos illat, lassan fogy a testápoló,pedig sokat használom, szóval nagyon megéri az árát.
Szuperül hidratál:)
Talán egy kicsit lehetnének benne kisebbek a csillámok,emiatt 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Szuperül hidratál:)
Talán egy kicsit lehetnének benne kisebbek a csillámok,emiatt 4es.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Ethylhexyl Stearate
Emulgeálószerek: Polysorbate-80, Steareth-2, Trideceth-6
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Steareth-2, Trideceth-6
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Aluminum Powder / CI 77000
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.