Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Hajápolók

A tejes-mézes hajmaszk, a két ősi szépítőszert tartalmazza magában, amelyekkel puhává, fényessé és lágy tapintásúvá varázsolhatod hajadat, anélkül, hogy zsírossá tennéd. Igazi luxus kényeztetés a hajnak, mellyel lágy és sima tapintásúvá válik.

Jank

2015. június 11.

Nekem babaillatú ez a pakolás. :) Imádom, utána 2 napig szagolgatom a hajvégeimet. :)

Ajándékba kaptam, de mivel akkor SERICAL LATTE TEJPROTEINES hajpakolást használtam, sokáig a szekrényben várakozott. Egy idő után azonban a Sericaltól elnehezedett a hajam, és sokkal hamarabb zsírosodott, pedig csak a hajvégekre használtam, arról nem beszélve, hogy az illatától kezdtem besokallni. Akkor került elő ez a pakolás, és azóta is ezt használom. A hatása szerintem kb. olyan, mint a Sericalnak, de remélem nem jut az ő sorsára. Az biztos, hogy a használata után szép és puha a hajam, talán kevésbé töredezik. Remélem hosszú távon is hatékony marad.
Létezik egyébként nekik másféle hajpakolásuk is? Szívesen kipróbálnék mást is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Létezik egyébként nekik másféle hajpakolásuk is? Szívesen kipróbálnék mást is.

amber

2015. február 10.

Még sose figyeltem az illatát, de most hogy így írjátok tényleg valami régi fajta öblítőre hasonlít, viszont a hajam ilyen puha még egy balzsamtól sem volt. Nagyon szeretem és biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

encimokus

2013. június 19.

Tényleg öblítő szaga van, nekem mosás után is megmaradt, elviselhető. Viszont nagyon puha és selymes lett tőle a hajam. Keményebb az állaga, nem folyik, könnyen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

wishes

2013. május 21.

Ahogy már jeleztem, nekem is megvan, az INCI stimmel, és valami fantasztikus, nem képez semmilyen csúszós, kellemetlen réteget a hajon, viszont érezhetően hidratál, pár perc után is.
De az ominózus tejes-mézes illat engem pont kiakaszt, tökre öblítőszaga van, ha nem mosom ki erős vízsugárral a hajamból, akkor elég kellemetlennek érzem töményen. Ennyi a hibája kb, de amúgy remek kis termék, szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

petra1129

2013. május 21.

Engem őszintén szólva legkevésbé a neve érdekel! Eddig az volt a baj, hogy parfüm és szilikon van valamiben, most nincs és az a baj? Nekem is meg van a terméke, az INCI-je teljesen OK a címke alapján, az illata pedig tényleg a mézre hasonlít. Az illóolajak adják ki ezt az édeskés illatot! Teljesen megéri az árát a benne található összetevők!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Trimethylolpropane Tricaprylate/Tricaprate