Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Akér két fürdésre is elegendő!

Illat: zöld tea, rózsa és gyömbér

Illóolaj: tömjén és geránium

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bubilany

2017. november 22.

Nagyon szép, és az illata is kellemes. :) Puha lett a használata után a bőröm, mint kb az összes BOMB fürdősüti és bomba után. <3
Sajnos egy alkalomra elhasználtam az egészet....telhetetlen vagyok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Sajnos egy alkalomra elhasználtam az egészet....telhetetlen vagyok :)

Zsuzsi216

2014. október 10.

Hátom fürdésre használtam el. Az illata tényleg nem utal a nevére. Visszafogott illata volt.
Én is leárazva vettem, így teljesen megérte az árát. Valahogy mégsem lett a szívem csücske. Teljes áron nem venném meg, akciósan biztos.
Ajándéknak szuper, mert nagyon mutatós az élénk színeivel és a kis virággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

Ajándéknak szuper, mert nagyon mutatós az élénk színeivel és a kis virággal.

Hoagirl

2014. augusztus 26.

Két alkalomra volt elég, a víz meglehetősen olajos lett tőle, aminek a bőröm örült, a kád már kevésbé.... A Bomb Cosmetics fürdősütijeinél általánosságban elmondható, hogy olajos bevonat lesz a bőrön fürdés közben, de ez törölközés után nem hagy zavaró vagy csúszós érzést maga után. A bőr ápolt lesz és puha, nekem még testápolót sem kell használnom utána. Ennél a terméknél egyetlen dolog zavart; az illata. Kellemes ugyan, de én a chai megnevezésből fincsi tea illatra gondoltam, sajnos ez nyomokban sem tartalmaz ilyen illatanyagot. De ez csupán az én asszociációs csalódásom, ami csupán annyit tesz: lehet le kéne állnom a Chai Latte-ról. :D Ezt is a leárazások alkalmával vettem 390 Ft. körüli összegért (nem emlékszem pontosan, de eredetileg 890 Ft.) szóval az árát teljes mértékben megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.